355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

oo et seviyorsa çok iyi çünkü yemekte sürekli etli yemekler oluyormuş ve nişanlımın döneminde 29 gün boyunca etli patlıcan yemeği çıkmış :KK1: benim nişanlımda piyade :KK34: canım acemilik döneminde sadece yemin törenine hazırlık yapıyorlar onun dışında bir şey yaptırmadılar.. yürüyüş , komutlar v.s bunları öğretmişler.. manisadaki askeri birlik çok çok büyük ve kalabalık bir yermiş.. ayrıca manisada yemekleri bir şirket yapıyormuş askerler değil.. o yüzden mutfakta olacağını sanmıyorum.. inşallah rahat bir görev verirler :KK31:

İnş iyi bir yerdir canım acemi de usta da manisa, yalnız birlikler farklı. :KK34:

kızlar doğunun durumu nasıl bilginiz var mı yani terör gerçekten bitti mi şartları nasıl acaba?

İnş iyi bir yerdir canım acemi de usta da manisa, yalnız birlikler farklı. :KK34:

canım orası 2 kısımdan oluşuyormuş batı ve doğu kışla diye ayırmışlar.. batı kışla doğuya göre daha rahat oluyormuş..nişanlımda batı kışladaydı ve dediğim gibi gayet rahat bir askerlik dönemi oldu.. inşallah her şey sizler için çok çok güzel olur :KK34:

kızlar doğunun durumu nasıl bilginiz var mı yani terör gerçekten bitti mi şartları nasıl acaba?

Canım benim ya, şuan ortalık sakin orada da rahat askerlik geçiren çok kişi var sen içini ferah tut, korkunu sevgiline belli etme, güçlü ol.. :KK70:

Canım benim ya, şuan ortalık sakin orada da rahat askerlik geçiren çok kişi var sen içini ferah tut, korkunu sevgiline belli etme, güçlü ol.. :KK70:

evet belli etmemeye çalışıyorum canım ama ses tonumdan bile anlıyor son zamanlar da sakin olması biraz rahatlatıyor evet ama van erciş ismi bile korkmama yetiyor Allah a emanet

kızlar Allah herkesin sevdiğine ve biz bekleyenlere sabır versin. inşallah hepsi çok rahat bir askerlik dönemi geçirir. Benimki hep bursa da kalcakmış kısa dönem öyle olabilio mu?

kızlar Allah herkesin sevdiğine ve biz bekleyenlere sabır versin. inşallah hepsi çok rahat bir askerlik dönemi geçirir. Benimki hep bursa da kalcakmış kısa dönem öyle olabilio mu?

amin... evet çoğu kişinin acemi usta aynı yerde oluyormuş

evet belli etmemeye çalışıyorum canım ama ses tonumdan bile anlıyor son zamanlar da sakin olması biraz rahatlatıyor evet ama van erciş ismi bile korkmama yetiyor Allah a emanet

haklısın canım korkmakta ama dediğimiz gibi olaylar çok şükür artık yok benimki de artvin diyince ne diyeceğimi şaşırdım ama yapacak birşey yok oralarda rahat bir askerlik geçireceklerdir.

Korkmanı normal buluyorum, bende korktum neresi diye düşününce ama olacak her yerde olur diye bir laf var, hep hayırlısı olsun diye dua ettim. O zaman içim biraz daha rahatlıyordu, doğru değil mi? Gerçekten olacağı varsa Kars, Edirne, Antalya farkeder mi? Allah hayırlısıyla gelmelerini nasip etsin inşallah.. :KK19:

Son düzenleme:
X