2014 Şubat Anneleri

Merhaba Kızlar:KK3::KK3:
Bende Aranıza Katılabilir miyim ??
Adım Beray:KK39:
25 Haftalık Hamileyim.. İlk Gebeliğim:KK49:
Sizlerle Tanışmak, Benimle aynı haftalarda hamile olan arkadaşlarla sohbet etmek beni çok mutlu eder:KK16::KK16:
Şubat Ayında Doğumum var kısmetse. :KK9::KK9:

Aman sakin ol canım. Ben kendim rahatlayayım diye yazdım ama sizi sıkıntıya sokmak değildi amacım. En iyisi hepsini boşvermek. Ama cidden insanın hemcinsinin bunu yapıyor oluşu çok can sıkıyor.

hemde ne sıkmak canım. Hem niyeymiş o paylaşalım canım benım az sen rahatla az bız rahatlayalım ortak sakin yolda buluşalım :)

Sizlerle Tanışmak, Benimle aynı haftalarda hamile olan arkadaşlarla sohbet etmek beni çok mutlu eder:KK16::KK16:
Hoşgeldin canım. Hayırlı olsun bebeğin. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

hemde ne sıkmak canım. Hem niyeymiş o paylaşalım canım benım az sen rahatla az bız rahatlayalım ortak sakin yolda buluşalım :)
Anlaştık:) dök sen de içini bekliyoruz:)

Allah kabul etsin bizleri böyle şeylere iten alayıışsız insanlara da ne biliyim terbiye hoşgörü anlayış versin
Amiiiiin!!!

hoşgeldin sefalar getirdin kuzum
bebişin kızmı erkekmi

Canım canım canım arkadaşım içerlerim rahatladı yemin ederim. seni yordum hamiş hamiş ama duamı eksik etmem artık. senin yazdıklarından baka baka sorularımı hazırladım çarşamba günü neler oldugunu anlatırım muju sana yavruna çok çok iyi dilekler dualar gönderiyoruz ikinize teyzesi
yevrım biz kadınlar çok seviyoruz korkutmayı.neler yazıldı şöyle zor böyle zor.soğuk su ile olursa daha kolay içiliyor bildiğin şekerli su kuzum
Off kızlar yaa, şimdi eve geldik. Eşimin anneannesine gitmiştik. Şimdi eşimin bi teyzesi var, kadın bekar. Farklı bir şehirde yaşıyor ama kendi anne babası da memlekette olduğundan her yankarına gidişte bir gece ankaraya uğrayıp bizde kalıyor. Tabii dönüşte de. Neyse, bu ara biraz fazla sık gelip gitti. İki haftada bir falan. Neyse en son bayram için cuöadan bi geldi, taa pazar akşam eşimle beraber gittiler memlekete. Benim ders çalışmam lazım bu kadın biliyor, eşimin oda falan boyayacak evde bir sürü işi var, bu kadın da geldi evimize kuruldu. Ne bi işe elini sürüyor, be de çenesi duruyor. Bi de gelirken bize müsait misiniz diye sormak da yok. Bizim de o haftasonu akşamları hep bir işimiz vardı. Neyse bu kadın bilgisayar başında oturuyor, ders çalışan ben ve badana yapan eşim işini gücünü bırakıp bu kadına sofra hazırlıyoruz. Hanfendi de ancak sofrayı topluyor, götürüp mutfağa bırakıyor. İçtiği çay bardağını bile bulaşık makinesine koymuyor. Neyse bunlar beni epey sinir etti. Önceleri geldiğinde çok güzel ağırlardım. Yemekler falan, biraz boğazına düşkündür de. Bu sefer hiçbir şey yapmadım. Peynir ekmek, çorba makarna falan koydum önüne. Ben ki soframda salata eksik olmaz, sırf özenmiş olmamak için salata bile yapmadım. Sonuç son akşam bize trip attı. Yok neymiş biz onu evde bırakıp bırakıp gitmişiz. Gönül isterdi bi cevap vermek ama eşimin yolunu izleyip sesimi çıkarmadım.
Neyse bayram dönüşü kendi anne babası da ankaradaki evlerini açtılar, ohh dedim yaza kadar rahatız. Hoppaaa, bu akşam gelirken yine bir bahane buldu damladı bize. Önce bi sebep sundu, o işe yaramadı, en son gene bir şey buldu geldi. Şu an evde ve odamdan çıkasım yok yani. Bi de gene trip atıyor, geçen çarşamba gelmiş ankaraya, biz ona ni hoş geldine gitmişiz, yarın kendi yaşadığı şehre dönecekmiş, bugün de güle güle demeye gitmişiz. Beklediği burda olduğu bütün haftayı onunla geçirmemizmiş. Bizim de başka işimiz yoktu zaten!!! Şimdi de gelirken bana sen ders çalışçan mı diye soruyor. E herhalde dedim. Bayramda kendi annem babam gelmiş ders çalışmak zorunda olduğum için onları doğru dürüst görememişim, ona zaman ayırcakmışım. Kimse o!!

Amaaan kızlar kusura bakmayın. Gece gece bi sürü yazdım ama içimi dökecek başka yer bulamadım. Hakkınızı helal edin.

Ben şimdi bi çıkayım da görüneyim:KK43:((
allahım yaratıyorsun takip et .nasıl tipo yaaa
kızlar naapıosunuz çarşamba günü kontrol günüm var dr acaba bizden neler isteyecek 23. haftamdayım. şeker testi falan benı cok acaip korkutuo biliosunuzdur belkı kilo problemım var... Başka ne isterki acaba bu dr şeker yüklemesinden başka? Tetanoz aşısını olmadım. bir türlü vakit bulamadım. olmazsam nolurki onu merak edıyorum hepiniz oldunuz mu bu aşıyı? başka neler var yapmam gereken doktora ne sormam lazım ağrım sızım çok bu haftada gidilen kontroldeki rutin işler ne ben gidip doktora ne sorayım neyi merak etmem gerekio siz şimdiye kadar neler yaptırdınız? 4 lü testim temiz ayrıntılı usg de herşey normal kan testi istedi hsg miydi hbsg miydi öyle bişi var o hariç herşey iyi diyor devletteki dr çarşamba okmeydanındaki osman beye gidicem kendi doktorum biraz rahat bir adam. ben sormazsam söylemeyecekmiş gibi bi izlenim yarattı ne bileyim belki de benim pimpirikli oluşumdan birsürü düşükten sonra olduya bu bebi... amaaan içim daraldı be yokmu sorularıma cevap verecek bir yiğit ana :)
şeker testini 24-28. haftalarda yapıyorlar çiçemmm
tetanoz aşısını olsan iyiydiii
yarışmaya katıldım konumda açılmış çok heycanlandım kızım benden heycanlı tekmeleyip duruyo :KK52:

ne yarışması tatlımmm

yevrım biz kadınlar çok seviyoruz korkutmayı.neler yazıldı şöyle zor böyle zor.soğuk su ile olursa daha kolay içiliyor bildiğin şekerli su kuzum

ne yarışması tatlımmm

:))) Sen beni güldürdün allah da seni güldürsün canım:)

ne yarışması tatlımmm

valla bilmiyorum kuzum korkutuyolarmı gerçekten o kadar kötü kü bir püskürerek kusma d biz mi yaşayacagız... mujju sana özledik senı teyzesi

Rabbim Gösterir İnşallah Bebeklerimizi Kucaklarımıza Aldığımız Zamanları :KK16::KK16:
Amiiin!!!
amin kuzummm
gıcık oldum kadına haaa:KK47:

Valla ben de o kadar gıcığım ki yüzüne bakasım gelmiyor. Ay bi de bütün dış kapının dış mandallarıyla ailede küs. Enişteler falan yani. O yüzden şimdi aynı şehirde olmamıza rağmen hiçbirine gitmiyor. Bi bize geliyor, ay bişey olsa da bana da küsse de gelmese bi daha diye bekliyorum. Sevimsiz, herkese bi mana buluyor da seni kim ne yapsın diyemiyor insan yüzüne karşı.

valla bilmiyorum kuzum korkutuyolarmı gerçekten o kadar kötü kü bir püskürerek kusma d biz mi yaşayacagız... mujju sana özledik senı teyzesi
bizde sizi özledikkkkk
inan şeker testinin en kötü kısmı bekleme kısmı kuzum
Amiiin!!!

Valla ben de o kadar gıcığım ki yüzüne bakasım gelmiyor. Ay bi de bütün dış kapının dış mandallarıyla ailede küs. Enişteler falan yani. O yüzden şimdi aynı şehirde olmamıza rağmen hiçbirine gitmiyor. Bi bize geliyor, ay bişey olsa da bana da küsse de gelmese bi daha diye bekliyorum. Sevimsiz, herkese bi mana buluyor da seni kim ne yapsın diyemiyor insan yüzüne karşı.
küsmez aga o .biliyor son yer sizin ev
Benimkide 8 Mayıs Canım :KK16::KK16:
Ne Güzel Burdakiler Birbirlerine Hep Yakınlar :KK9::KK9:

altı aydır yazışıyor kuzum
senin sat 8 mayıssa doğum tarihinin 12 olması gerekmezmi kuzumm

Son düzenleme:
X