Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
kızlar ne durumdasınız.? aryacım evet çok can yakıyo ama geçici yani en azından benim sabaha geçmişti gece uygulamıştım. bide kızlar benimde zaten sürer sürmez kalkmıyo derim ben kendim tırnağımla kaldırıorum. hani böyle yazın derin soyulur ya o şekilde kaldırıorum tırnağımla. hatta bastırıorum. duoderminde bende bi etkisi olmadı canım ne acı ne başka şey. başlıcam bu hafta lemora. resimleri paylaşırım yine kızlar :)

bende öyle yaptım çok az bi soyulma oldu tırnağımla bastırdım dediğin gibi canım güneşlendiğinde ki gibi şimdi kızarık biraz dün yaptım halen duruyor öyle bu kabuk olacak atacak sanırım dövmeyi dimi ? seninde mi öyle olmuştu... benim anlık acıdı acı eşiğim biraz yüksek benim dayanılmayacak bi acı değil.

iyi geceler kızlar :KK6: benim ki epey bir derin yara oldu. bir kez yer yer soydum ama şuan oldukça kötü görüntüsü :26: kabuk bağlayıp belirli bir kısmının atmasını bekliyorum şimdi. dövmenin boya kısmına kadar indiğini düşünüyorum bakalım yani en azından görüntüsü şuan için öyle epey derin. tekrar lemor sürülmez iyice kemiğe kadar eritir derimi kanımca :KK25: 2 gündür kapalıydı şimdik açtım krem sürüp tekrar sarıcam. kurtulalım artık şunlardan yav :KK55:

sen tekrar işlem yaptın mı LadyBeto tatlım :KK16:
senin ki ne durumda plasticwoman canım :KK54:

iyi geceler kızlar :KK6: benim ki epey bir derin yara oldu. bir kez yer yer soydum ama şuan oldukça kötü görüntüsü :26: kabuk bağlayıp belirli bir kısmının atmasını bekliyorum şimdi. dövmenin boya kısmına kadar indiğini düşünüyorum bakalım yani en azından görüntüsü şuan için öyle epey derin. tekrar lemor sürülmez iyice kemiğe kadar eritir derimi kanımca :KK25: 2 gündür kapalıydı şimdik açtım krem sürüp tekrar sarıcam. kurtulalım artık şunlardan yav :KK55:

ben sarmadım açık ama kabuk bağlamadı kızarık sadce kabuk bağlayacağını bilsem diğer yerlerede sürcem. Benim dövmem biraz büyük birazına sürdüm ama ona ince ve katsız sürdüm sonra burayı tekrar okudum bu kez kalın sürdüm o kalın sürdüğüm kabuk bağlayacak gibi duruyor bakalım ama kızarık halen aklıma geldikce krem suruyorum bakalım

aryacım mrb. nasıl yara oldu :KK43: ben daha başlamadım ama bi kaç saate başlıcam :) video yüklenio mu kızlar videolu anlatım yapsam :/

bende öyle yaptım çok az bi soyulma oldu tırnağımla bastırdım dediğin gibi canım güneşlendiğinde ki gibi şimdi kızarık biraz dün yaptım halen duruyor öyle bu kabuk olacak atacak sanırım dövmeyi dimi ? seninde mi öyle olmuştu... benim anlık acıdı acı eşiğim biraz yüksek benim dayanılmayacak bi acı değil.

plasticwoman evet ilk yapıldığında kızarıyo. en geç 2 haftaya kadar kabuk bağlıo. yani bende öyle olmuştu hemen bağlamıo. hatta benim simsiyah yuvarlak duruodu şeklini kaybetmişti. kabuğuda banyoda yumuşayınca attı. ben resimleri paylaşcam kızlar bu akşsam :) olmadı olursa video atıcam :)

ben sarmadım açık ama kabuk bağlamadı kızarık sadce kabuk bağlayacağını bilsem diğer yerlerede sürcem. Benim dövmem biraz büyük birazına sürdüm ama ona ince ve katsız sürdüm sonra burayı tekrar okudum bu kez kalın sürdüm o kalın sürdüğüm kabuk bağlayacak gibi duruyor bakalım ama kızarık halen aklıma geldikce krem suruyorum bakalım

kızlar video çektimde ben bunu size nasıl atıcam :KK43: yükleme yapamadım siteye, imageshacktende üyelik açtım ama hata verio yüklemio. msj olarak atabilir miyim size ya da nasıl izleyebilirseniz öle göndereyim bilemedim :KK43:

kızlar baktım msj atamıorum 50 msj yazmadan. ben tamamına uygulamadım dövmemin. siyahlı kısımlarına uyguladım. resim yükleyim, ama onda da pek bi şey yok :KK43: video yükleme hakkında bilginiz varsa ordan hallederim en kısa zamanda.

kızlar daha önce tam süremediğim yere sürdüm.

bu sürmeden önceki hali sağ tarafa sürdüm sadece. acısı geçmeden 10 saniye sonra yine tırnağımla kaldırdım. derimdeki mürekkep aktı resmen. yani sanırım bu sefer 3. uygulama olmadan kabuk bağlayıp atar umarım.

kızlar önceki resimle buna bakarsanız kırmızıyla işaretlediğim yere mürekkebin dağıldığını görürsünüz. hafif bi açıklık var üst resimde. bunda da sürdükten sonra dağılmış hali.

Son düzenleyen: Moderatör:
mesaj olarak gönderim yapabiliyorsan ordan atabilirsin tatlım ama bende hiç bakmadım özel mesajda atamıyorum ben üyeliğimden kaynaklı yaa çok merak ettim nasıl oldu acaba :KK43: burda yorum yaparken üstte insert video insert image var canım ama onlardan oluyor mu ki :)

LadyBeto canım yaa ben çok mu sürdüm anlamadım ama benim derim epey bir parçalandı sanki dövme boyasına kadar inmiş gibi hissediyorum boya rengini öyle bir gördüm ki elimde dokunabilsem ya da suya tutsam akcakmış gibi :) şuan krem sürüyorum kabuk bağlasın diye bekliyorum bakalım nasıl olcak :) senin son durum ne oldu acı durumu falan nasıl :KK43:

Son düzenleme:
mesaj olarak gönderim yapabiliyorsan ordan atabilirsin tatlım ama bende hiç bakmadım özel mesajda atamıyorum ben üyeliğimden kaynaklı yaa çok merak ettim nasıl oldu acaba :KK43: burda yorum yaparken üstte insert video insert image var canım ama onlardan oluyor mu ki :)

canım nerde var o dediğin yer :/ ben göremedim. burda bende eklenti ekle diye çıkıo ama %100 olduğu zaman hata verio yüklenemedi diye.

canım nerde var o dediğin yer :/ ben göremedim. burda bende eklenti ekle diye çıkıo ama %100 olduğu zaman hata verio yüklenemedi diye.

tatlım yorum yaparken hemen üstte dünya resmi yanında zarf sonra soluk dünya pencere ve film şeridi var :) eklendi sadece fotoğraflar için geçerli sanırım. ordan eğerki videonu bir siteye ekleyebilirsen video formatında oraya sayfanın linkini yapıştırıyorsun gibi geldi bende bilemedim ki :) sürdüğümüz yerle alakası var mı bilmiyorum ama benim parmağımın hemen üst derisinde çok ince bi tabakaya orası senin ki gibi derimi elimle kaldırmam mümkün olmadı :KK43: :KK30:

LadyBeto canım yaa ben çok mu sürdüm anlamadım ama benim derim epey bir parçalandı sanki dövme boyasına kadar inmiş gibi hissediyorum boya rengini öyle bir gördüm ki elimde dokunabilsem ya da suya tutsam akcakmış gibi :) şuan krem sürüyorum kabuk bağlasın diye bekliyorum bakalım nasıl olcak :) senin son durum ne oldu acı durumu falan nasıl :KK43:

canım bana resim yükleme imkanın var mı.? imageshack sitesinden yükleyebiliosun direkmen. çok merak ettim :/
ben fırçayı bi kere solüsyona batırıorum ve direk sürüorum. o ara bi 10 saniye kadar acısı oluo sona hemen tırnağımla soyuorum. şu an yok denecek kadar az bi acım var sadece. ama tamamına uyguladığımda gece acımıştı baya bi. şimdi kısmi uyguladığım içinde öyle olabilir bilemedim ki :/

tatlım yorum yaparken hemen üstte dünya resmi yanında zarf sonra soluk dünya pencere ve film şeridi var :) eklendi sadece fotoğraflar için geçerli sanırım. ordan eğerki videonu bir siteye ekleyebilirsen video formatında oraya sayfanın linkini yapıştırıyorsun gibi geldi bende bilemedim ki :) sürdüğümüz yerle alakası var mı bilmiyorum ama benim parmağımın hemen üst derisinde çok ince bi tabakaya orası senin ki gibi derimi elimle kaldırmam mümkün olmadı :KK43: :KK30:

canım valla bende hiç öyle bi şey çıkmıo ya. videomu youtube üyelik açıp yükleyebilirsem link koyayım hemen bekle canım :)

yüklüorum canım 2 dk sona linkleri atıcam bakarsın :)

Son düzenleme:
kızlar bu videoda nasıl sürdüğümü çektim. 10 saniye bekledim ve aynen şu şekilde soydum

kızlar bu videoda nasıl sürdüğümü çektim. 10 saniye bekledim ve aynen şu şekilde soydum

ayy tırnakların çok güzelmiş tatlım :) hehe :) bende öyle olmadı işte muhtemelen öncesinde bir seans fraksiyonel lazer yaptırmış olmamdan kaynaklı etim yumuşamıştı epey bir derin yara oldu becerebilirsem bende şimdi fotoğraf koyucam :) gördüğünde anlicaksın ne demek istediğimi hehe :)

ayy tırnakların çok güzelmiş tatlım :) hehe :) bende öyle olmadı işte muhtemelen öncesinde bir seans fraksiyonel lazer yaptırmış olmamdan kaynaklı etim yumuşamıştı epey bir derin yara oldu becerebilirsem bende şimdi fotoğraf koyucam :) gördüğünde anlicaksın ne demek istediğimi hehe :)

:) ay çok teşekkür ederim canım çok sağol :)
lazerden olailir dediğin gibi ya da parmağındaydı yanlış hatırlamıosam dövmen belki orası daha ince ya ondan da olabilir. resim içinde canım, link vermek yasak mı bilmiyorum ama;

bu siteden halledebilirsin. dosya seçip şimdi yükle de veforumlar bbcode yazan yerdeki linki buraya yapıştır :)

:) ay çok teşekkür ederim canım çok sağol :)
lazerden olailir dediğin gibi ya da parmağındaydı yanlış hatırlamıosam dövmen belki orası daha ince ya ondan da olabilir. resim içinde canım, link vermek yasak mı bilmiyorum ama;

bu siteden halledebilirsin. dosya seçip şimdi yükle de veforumlar bbcode yazan yerdeki linki buraya yapıştır :)

kızlar selam,

video izledim tam olarak öyle soyulmadı benimki ama tırnağımla kazıyarak yaptım ondan belki de şu anda da hafif kabarık ve yara gibi ama çok anlaşılmıyor ama siyah boyası çok net belli oluyor diğer yerlere göre bide başka bı kısmına dah uygulamıştım orayı kazımamıştım orası sadce kızarık duruyor kabarıklık veya kabuk belirtisi yok

merhaba kızlar? son durumlar nedir acaba :) benimki hala tam kabuk olup düşmedi yaa :/ bir türlü fotoğrafta koyamadım :/ senin ki ne alemde plasticwoman tatlım?

iki kere uyguladım kabuk oldu attı ama dövme olduğu gibi duruyor :/ iyileşti ama çıkmadı

merhaba canım sen nasıl kullanmıştın ki hiç bir etki göremedin benim derim epey derin yara olmuştu şuanda tamamen iyileşti. epey bir gelişme var bende rengi soldu bazı yerler silindi gibi boyalar birbirine karıştı. şimdi istanbulda ota güzellik diye bir yer var oraya gideceğim istanbula gittiğimde bakalım ordan nasıl bir sonuç alıcam. duruma göre dönüşte tekrar lemor uygulayacağım. senin son durum nasıl şimdi farklı bir şey yaptın mı canım?

merhaba canım sen nasıl kullanmıştın ki hiç bir etki göremedin benim derim epey derin yara olmuştu şuanda tamamen iyileşti. epey bir gelişme var bende rengi soldu bazı yerler silindi gibi boyalar birbirine karıştı. şimdi istanbulda ota güzellik diye bir yer var oraya gideceğim istanbula gittiğimde bakalım ordan nasıl bir sonuç alıcam. duruma göre dönüşte tekrar lemor uygulayacağım. senin son durum nasıl şimdi farklı bir şey yaptın mı canım?

canım burda dendiği gibi yaptım sende mi lemor uygulamıştın ? canım hiç bişey olmadı kabuk oldu attı iyileşti ama dövme aynen duruyor

X