2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
ben ne demiştim sana gel seni yeni topikte gebe bırakayım diye sözümde durdum:KK1:
bende isterim amaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:bana da yap bi kıyak:KK8:
i aksamlar kızlar normalde yarın test gunumdu.. ama bugun yaptırdım 13. gunum oluyo bugun transfer ayın 17 sınde yapıldıgı için kan degerım 222.78 inanamadım bıde ıdrar testı yaptım ondada ıkıncı çizgı cıktı.. benle olan dua eden herkese cok tesekkur ederım yorumlrınız nedır arkadaslar
tebrik ederim canım :KK16::KK16:inan çook sevindim :KK16:darısı başımıza:KK5:
bu tedaviden önce eşin herhangi bi tedavi görmüşmüydü:26:

bende isterim amaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:bana da yap bi kıyak:KK8:

Tebrik ederim canım :KK16::KK16:inan çook sevindim :KK16:darısı başımıza:KK5:
Bu tedaviden önce eşin herhangi bi tedavi görmüşmüydü:26:
cok ama cok tesekkur ederım
yok canım sadece proxeed isimlı bı ilac içmisti sabah aksam baska hiç bişe yapmadık

i aksamlar kızlar normalde yarın test gunumdu.. ama bugun yaptırdım 13. gunum oluyo bugun transfer ayın 17 sınde yapıldıgı için kan degerım 222.78 inanamadım bıde ıdrar testı yaptım ondada ıkıncı çizgı cıktı.. benle olan dua eden herkese cok tesekkur ederım yorumlrınız nedır arkadaslar

ne kadar güzel maşşallah allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah darısı başımıza :21::21::21:

yok efenim ben seni daha çok severim:KK19::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: olmaz ben daha çok :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gözün aydın canım Rabbim tamamına erdirsin darısı başımıza ikizlergeliyor sanırım :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

canım sen nasılsın yakındır senden de böyle güzel haber alacaz inşallah:KK16:

canım benim seninde için daralmıştı bugün benim gibi benimde sabah doktor randevum var biliyosun kistim patlamıştır inşallah, senin derdini bilemem ama rabbim sanada hayırlı ve mutlu haberini gönderir inşallah yarın mutlu bi gün olsun hepimiz için :KK16:

cok ama cok tesekkur ederım
yok canım sadece proxeed isimlı bı ilac içmisti sabah aksam baska hiç bişe yapmadık

anladım canım
demek ki vakti saati bugüneymiş nasıl mutlusundur şimdi yılın son günlerinde çook büyük bi mutluluk Allah bozmasın sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inş.
irenbede yaptırmıştın demi benim ilk 2 denememde orda olmuştu

Tebrik ederim canım :KK16::KK16:inan çook sevindim :KK16:darısı başımıza:KK5:
Bu tedaviden önce eşin herhangi bi tedavi görmüşmüydü:26:

eguşşşş hiç adil değil istediğini gebe bırakıyor istemediğine tık yok :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

i aksamlar kızlar normalde yarın test gunumdu.. ama bugun yaptırdım 13. gunum oluyo bugun transfer ayın 17 sınde yapıldıgı için kan degerım 222.78 inanamadım bıde ıdrar testı yaptım ondada ıkıncı çizgı cıktı.. benle olan dua eden herkese cok tesekkur ederımyorumlrınız nedır arkadaslar

cnm cok sevindim.hayirli olsun degerlerin kat kat katlansin insallah :)))))

Çok ama çooooook sevindim narsudecim. Allah inşallah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder. Süper bir haber bu. Mutluluğunu tahmin edebiliyorum allah bu mutluluğunuzu hiç bozmasın ömür boyu daim olsun canım. 2014 bizede uğurlu gelecek inanıyorum. Herkes hamiş haberlerle mutlu olur inşallah.

hayırlı olsun canım Allahım kuzunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin böyle haberleri duymak ne güzel:) kendime dair umutlarım artıyor Allahım hiçbirimizin kucaklarını ve gönüllerini boş bırakmasın :)

6 haftalıkken gelişimi durmuş, kalbi artık atmıyormuş. O yüzden kürtaj olacağım

allah yardımcın olsun bulup kaybetmenin ne demek olduğunu cok iyi anlarım ben 31 haftalık bebeğimi erken doğumdan 10 gün sonra kaybettim bir kere olmus gene olacak tatlım bu sefer allahım kucağımıza almayı nasip edecek insallah :)

X