Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar bişey sorucam size
Dhaa önce yazmıştım karaciğer enzimlerim yüksek çıkmıştı geçn ay
Şimdi doktora gitmeliyim ama randevu yok ayın 10una kadar.
Doktorum başka hastaneye kan tahlili yapıp randevu almadan getirebilirsin demişti
Kan tahlili yaptırmak için hangi bölüme gitmeliyim hiç bilmiyorum
Bi bilginiz var mı acaba?

Doktorum başka hastaneye kan tahlili yapıp randevu almadan getirebilirsin demişti

Canım yine cildiyeye gidip ilacı kullandığını anlatıp doktordan tahlil yaptırmasını isteyebilirsin bildiğim kadarıyla ama.. Umarım sonuçlar normal çıkar
Bu arada tahlillerim temiz çıktı, iki aydır 30 mg kullanıyordum, yine 30 verdi. Büyük oranda düzelme var dedi. Bu yüzden bu ay son ayım olabilirmiş:)) yani ilacı üç ay kullanmış olacağım.

Slm canim umarim tahlillerin temiz cikar. kan vermek istiyorsan cildiye de olur dahiliye de olur.. sonucta giris yapip sadece kan vereceksin.. doktora durumu anlat yardimci olacaktir muhakkak..

Canım yine cildiyeye gidip ilacı kullandığını anlatıp doktordan tahlil yaptırmasını isteyebilirsin bildiğim kadarıyla ama.. Umarım sonuçlar normal çıkar
Bu arada tahlillerim temiz çıktı, iki aydır 30 mg kullanıyordum, yine 30 verdi. Büyük oranda düzelme var dedi. Bu yüzden bu ay son ayım olabilirmiş:)) yani ilacı üç ay kullanmış olacağım.
Sonuclarin temiz cikmasina cook sevindim canim.. keske benimkide 3 ayda bitseydi.. simdi yuzumde sadece 1 sivilce var fakat lekeler cooook onun icin devam ediyorum.. umarim sonuclari iyi olur.. ve bi an once kurtulup temiz bi tene kavusursun hayirlisi ile...

Kızlaar merhabalar,
23 yaşındayım cildim ve saçlarım çok yağlı. Erkek arkadaşımdan ayrıldım ve iştede stresliyim bu aralar yüzümde sivilcelerim bir anda arttı. Haftasonu cildiyeye gittim ve bana aknetrend verdi 10 mg ile başlatıcak ilk 6 gün azitro ile birlikte kullanacağım. Kan tahlili yaptırdım bugün sonuçlar çıktı temiz kullanmaya başlayabilirmişim. Ama çok korkuyorum yan etkileri okudukça çok kararsız kaldım. Bir arkadaşım var 2 yıl önce aknetrend kullandı cildi bebek gibi. Onu düşündükçe kullanıyım diyorum ama burdan yazıları okudukça korkuyorum. Dişlerde leke yapıyormuş diyenler var, birde saç dökülmesi yapıyor mu ? Beni en çok korkutan şey bu :KK43: Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Sonuclarin temiz cikmasina cook sevindim canim.. keske benimkide 3 ayda bitseydi.. simdi yuzumde sadece 1 sivilce var fakat lekeler cooook onun icin devam ediyorum.. umarim sonuclari iyi olur.. ve bi an once kurtulup temiz bi tene kavusursun hayirlisi ile...
Teşekkürler canım, benim sivilce problemi zaten hep sırtımdaydı, çoğunluğu çıban gibi ağrılı ve iz bırakan türden olunca doktor bu ilacı verdi. İlk ay sırtım soyuldu ve pütür pütür sivilce dolu tenim pürüzsüz hale geldi. Yine de tek tük çıkıyor tabi, ayrıca izler de duruyor ama büyük oranda düzelme olduğu için bu ayın sonunda tekrar bakıp karar verecek.
Aslında ben de altı ay kullanıp temelli kurtulmak isterdim:))

Kızlaar merhabalar,
23 yaşındayım cildim ve saçlarım çok yağlı. Erkek arkadaşımdan ayrıldım ve iştede stresliyim bu aralar yüzümde sivilcelerim bir anda arttı. Haftasonu cildiyeye gittim ve bana aknetrend verdi 10 mg ile başlatıcak ilk 6 gün azitro ile birlikte kullanacağım. Kan tahlili yaptırdım bugün sonuçlar çıktı temiz kullanmaya başlayabilirmişim. Ama çok korkuyorum yan etkileri okudukça çok kararsız kaldım. Bir arkadaşım var 2 yıl önce aknetrend kullandı cildi bebek gibi. Onu düşündükçe kullanıyım diyorum ama burdan yazıları okudukça korkuyorum. Dişlerde leke yapıyormuş diyenler var, birde saç dökülmesi yapıyor mu ? Beni en çok korkutan şey bu :KK43: Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Merhaba
Yan etkiler kişiden kişiye göre değişiyor, ben bu konuda şanslı olanlardanım..
Bel ağrısı baş ağrısı burun kanaması saç dökülmesi agresiflik ve dişlerimde sararma hiç olmadı. Ayrıca tahlillerim hep temiz çıktı, değerlerim hiç değişmedi.
Sadece yorgunluk ve uyuma isteği var bende, çok şükür....
İlaca başladığımdan beri bol su içiyorum, ayrıca dudaklarımı her gece hametanla bembeyaz olana kadar nemlendiriyorum:) inan ki rahatsız edici bir dudak kuruluğu bile yaşamadım.
Karar verecek sensin, ama kullanırsan bol su içmeni ve hep olumlu düşünmeni tavsiye ederim.

Merhaba
Yan etkiler kişiden kişiye göre değişiyor, ben bu konuda şanslı olanlardanım..
Bel ağrısı baş ağrısı burun kanaması saç dökülmesi agresiflik ve dişlerimde sararma hiç olmadı. Ayrıca tahlillerim hep temiz çıktı, değerlerim hiç değişmedi.
Sadece yorgunluk ve uyuma isteği var bende, çok şükür....
İlaca başladığımdan beri bol su içiyorum, ayrıca dudaklarımı her gece hametanla bembeyaz olana kadar nemlendiriyorum:) inan ki rahatsız edici bir dudak kuruluğu bile yaşamadım.
Karar verecek sensin, ama kullanırsan bol su içmeni ve hep olumlu düşünmeni tavsiye ederim.

Ne güzel sevindim senin adına gerçekten çok sanslıymışsın :) Bu arada sen kaç mg kullanıyorsun ve kaç ay oldu başlayalı ? Cildin düzgünleşti mi ? 10 mg az dedi doktorum çok sivilce çıkaracağını ve yan etkinin çok olucağını düşünmüyorum dedi. Kiloya göre mi neye göre veriyorlara bu mgları ?

Kizlar daha önce yazmıştım aknetrent tedavim bitti diye,

yaklaşık bi buçuk ay oldu , bugün doktora gittim izler için tedaviye başlamak için

eritretin verdi bakalım inşallah iyi gelir :KK55:

aknetrenti bıraktığımdan beri regl dönemlerim de dahil hiç sivilce çıkmadı :KK9:

inşallah siz de kurtulursunuz en kısa zamanda , porselen gibi pürüzsüz ciltlerimiz olur inşalllah

Ne güzel sevindim senin adına gerçekten çok sanslıymışsın :) Bu arada sen kaç mg kullanıyorsun ve kaç ay oldu başlayalı ? Cildin düzgünleşti mi ? 10 mg az dedi doktorum çok sivilce çıkaracağını ve yan etkinin çok olucağını düşünmüyorum dedi. Kiloya göre mi neye göre veriyorlara bu mgları ?

Ben 30 mg kullandım hep, bu üçüncü ayım yine 30 verdi doktor. Mg kiloya göre ayarlanıyor canım.
Cildim yüzdeyüz diyemem ama çoğunlukla düzeldi. Ben sırtımdaki büyük sivilceler için başlamıştım ama yüzümde de isilik görünümünde hiç geçmeyen sivilcelerim vardı. Sürekli yenilenirdi ve adet dönemimde artardı.
Şimdi alnım gerçekten mermer gibi, yüzümde leke de yoktu zaten ve sivilce de çıkmıyor. Sadece gözeneklerim açıldı biraz.
Sırtımda malesef leke var, ama tek tük çıkanlar haricinde sivilce kalmadı.
Doktorum bu ayın sonunda bırakabiliriz dedi. Ben de o zaman tekrarlamaz mı dedim. O da altı ay kullansan bile tekrarlayabilir dedi. Yani bu ilaç herkeste kesin çözüm olmayabiliyor.
Herşey Rabbimin elinde. Ya nasip deyip, yan etkilerini hiç düşünmeden, vitamin alır gibi bu ilacı için, ki zaten A vitamini:))
Hakkınızda hayırlısı olsun

yaklaşık bi buçuk ay oldu , bugün doktora gittim izler için tedaviye başlamak için

aknetrenti bıraktığımdan beri regl dönemlerim de dahil hiç sivilce çıkmadı :KK9:

inşallah siz de kurtulursunuz en kısa zamanda , porselen gibi pürüzsüz ciltlerimiz olur inşalllah

İnşallah canım, darısı başımıza..

Merhaba kizlar
23yasndayim we nihayt doktorumu ikna edip aknetrende basladim. Bugun 18gun oldu ve tek bir sivilcem cikti. Yan etki olarak yagli olan yuzum ve dudaklarim cok kotu kurudu ins baska yan etkisi cikmaz. Yorumlari okudukca kendimdeki degisimi merakla bekliyorum :-)

Merhaba kizlar
23yasndayim we nihayt doktorumu ikna edip aknetrende basladim. Bugun 18gun oldu ve tek bir sivilcem cikti. Yan etki olarak yagli olan yuzum ve dudaklarim cok kotu kurudu ins baska yan etkisi cikmaz. Yorumlari okudukca kendimdeki degisimi merakla bekliyorum :-)
slm herkeste yan etkiler bunyeye gore degisiyor.. ben 4.aydayim ve 50mg kullaniyorum ve bugune kadar yuzumde hic pullanma soyulma deri dokulmesi olmadi... dudaklarim kuruyor bide bazen belimi agritiyor..

Slm canim sana bi kac sorum olacakti.. kac kilosun ve hangi ayda kac mg kullandin.. yuzundeki degisim her an farkediliyormu.. iyi ki kullanmisim diyor musun..en onemlisi lekeler gectimi.. 5 ay kullanmana ragmen niye hala regl doneminde cikiyor.. acaba 6 ay kullansaydin cikmazmiydi.. bide eskiden kalma lekelerinin yeri cukur kaldimi .. biliyorum fazla oldu sorular ama cevaplarsan sevinirim simdiden sagol

4.ayımdayım blistex ve niveanin bütün dudak lipsticklerini koleksiyon yapmış durumdayım:KK1::KK1::KK1: kızlar niveanın aqua serisiyle çıkardığı yeni bi canlandırıcı kremi var küçük cam kutuda 28 liraya aldım harika bi nemlendirici tasiye edebilirim. Çok güzel banyodan sonra hemen nemli yüzüme sürüyorum haftanın her günü kullanıyorum nerdeyse gün boyu ısıl ısıl parlıyor :))):KK17::KK17:

Merhaba kizlar

Ayy canım çok sevindim senin adına inş tek yan etki o olur :) Bende yarın başlıyorum.. Bakalım neler olucak.. Bu arada, güneş kremi kullanıyor musun doktorun hangi kremleri verdi ?

Slm canim sana bi kac sorum olacakti.. kac kilosun ve hangi ayda kac mg kullandin.. yuzundeki degisim her an farkediliyormu.. iyi ki kullanmisim diyor musun..en onemlisi lekeler gectimi.. 5 ay kullanmana ragmen niye hala regl doneminde cikiyor.. acaba 6 ay kullansaydin cikmazmiydi.. bide eskiden kalma lekelerinin yeri cukur kaldimi .. biliyorum fazla oldu sorular ama cevaplarsan sevinirim simdiden sagol

Canım benim de sana bir sorum var, siyah noktaların var mıydı, varsa düzeldi mi? Gözeneklerin kapandı mı merak ediyorum?

Bende bugün 3.aya başladım. 50 Mg olarak. Yan etkilerine gelince dudaklarım kuruyor ellerim kuruyor yara gibi oluyor. Yüzümde çok sivilce çıktı:KK50: Doktor baktı ve mg yükseltelim altta kalanlarda çıksın dedi. 40 dan 50 ye çıktık. Bakalım bu ay nasıl geçecek:KK34:

Canım benim de sana bir sorum var, siyah noktaların var mıydı, varsa düzeldi mi? Gözeneklerin kapandı mı merak ediyorum?
Slm canim siyah noktalarim elbetteki vardi.. su an burnum puruzsuz ve siyah nokta bir tane bile yok gozenekler kapandi..anlimdaki siyah noktalarda gitti fakat daha gozenekler kapanmadi zaman gectikce onlarda kapanir diye dusunuyorum

Kızlar aynı etkde olan ilaç aknetrent kullanıyorum bende ilk ay sonundakı kan tahlilim
Alt 40. Sınır 33
Ast 32. Sınır32
Kızlar biraz yukselmsş ne demek bu ve neyden kaynaklı ?

X