İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

Antalya Atatürk Devlet hastanesi Dr.AKİF KÖSEKAHYAOĞLU teşhisleri çok iyi ben bebeğimi kaybettim ona inanmadım profesöre gittik onun göremediğini akif bey 17 haftalıkken bildi ama biz 22 haftaya kadar bekledik profesör yüzünden gerçekten haklıymış şimdi 37 gündür yok bebişim

ben izmir karşıyakada oturuyorum izmirli hamile anneler lütfen bu benim ilk bebeğim olcak daha yok ortada ama dr.bulursam ilkin muayene olalım sonra oda gelceksüprizzzzz.çok önemli bu dr işi allah herkesin yardımcısı olsun

medicalpark goztepe ıstanbul
mehtap yazıcıoglu seker gıbı bır dr

mehtapcım merhaba:)
sana bir kaç sorum olacak, aslında özelden yazmak istedim ama beceremedim.
ben pendik kaynarcada bır hastaneye bır kaç sefer gıttım ama çokta ümit verici gelmedi bana. hsg leri iki aydır bozuk olduğu için çektiremiyorum. şimdi dr değiştirmek istiyorum canım. sen medical parka gidince çok sıra bekliyormusun? orda hsg çektirdinmi? çektirdiysen fiyat? fisfisfis ımmm daha ne sorsam. işte gittiğin andan itiraben bi yazarsan bende ona gore medıcal park göztepeye geçmeyi düşünüyorum çünkü. şimdiden teşekkürederim...(yanlız bende hamıle kalamama durumu var):enbuyukkk:

Antalya Atatürk Devlet hastanesi Dr.AKİF KÖSEKAHYAOĞLU teşhisleri çok iyi ben bebeğimi kaybettim ona inanmadım profesöre gittik onun göremediğini akif bey 17 haftalıkken bildi ama biz 22 haftaya kadar bekledik profesör yüzünden gerçekten haklıymış şimdi 37 gündür yok bebişim

ah canım benim geçmiş olsun Allah kısa zamanda seni annelikle müjdelesin inşallh birdaha hayal kırıklığına uğramayız....

istanbul nişantaşı JİNOP:SEZAİ ŞAHMAY
adapazarı adatıp: SADIK AKBIYIKLI

sadık akbıyıklı benım yıllar once cocugumun olmesıne neden olan bır dr.dur onu asla kımseye tavsıye etmem cocugum dogdu 11 ay sonra oldu onun yuzunden yanlıs tetkık ve teshısı yuzunden yoksa kurtulabılırdı bunu dıger tum dr.lar onayladı hatta bır dr. tazmınat davası ac mahkemende olacagım dedı. yapamadım zaten benım acım bana yetıyordu yapmadım sız yınede bana bakmayın derım ama ben bunu yasadım yanı her doktor jerkese yaramıyor belkı bana oyle geldı ama bılmıyorum ıste bu cocuk oyuncagı deıl bır can 9 ay tasıyıp acısını cekıp kendınden bırseyler verıp hatta vucudundan cok sey kaybedıp dunyaya bır can getırdıgınde sevıncını yasayamadan onu tekrar baska bır dunyaya ugurlamak bunu yasayan bılır sevgıyle kalın......

bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. gerçekten doktor konusu çok önemli bende bir aydır tedavi görüyorum sanırım bu ay sonunda sonuçlanacak eğer hamile kalırsam doktorumu burdan tavsiye ederim. şimdilik belli değil.

sadık akbıyıklı benım yıllar once cocugumun olmesıne neden olan bır dr.dur onu asla kımseye tavsıye etmem cocugum dogdu 11 ay sonra oldu onun yuzunden yanlıs tetkık ve teshısı yuzunden yoksa kurtulabılırdı bunu dıger tum dr.lar onayladı hatta bır dr. tazmınat davası ac mahkemende olacagım dedı. yapamadım zaten benım acım bana yetıyordu yapmadım sız yınede bana bakmayın derım ama ben bunu yasadım yanı her doktor jerkese yaramıyor belkı bana oyle geldı ama bılmıyorum ıste bu cocuk oyuncagı deıl bır can 9 ay tasıyıp acısını cekıp kendınden bırseyler verıp hatta vucudundan cok sey kaybedıp dunyaya bır can getırdıgınde sevıncını yasayamadan onu tekrar baska bır dunyaya ugurlamak bunu yasayan bılır sevgıyle kalın......

Tunacım :KK43: başın sağolsun canım,kötü bir olay yaşamışsın. Allahım sana ve ailene güç sabır versin.Keske davanı açsaydın. illa tazminat değil en azından interenettede o adama ait bütün kötü tecrübelerini yayınlasaydın da başka annelerinde canı yanmasın. çünkü artık insanlar bu tür şeyleri araştırarak gidiyor dr. Çünkü bizlerin eli ayağı bağlı bu doktorlara guvenmekten başka çağremiz kalmıyor. allah hepimize hayırlı sağlıklı ve mutlu evlatlar nasip etsin. :enbuyukkk:

Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

Op. Dr Zerrin Karabulut

Ben çok memnun kalmıştım.Tavsiye ederim.

ankara gazi üniversitesi hastanesi

doç.dr.ahmet erdem ve mehmet erdem..kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar

böyle güleryüz böyle ilgi alaka ve bilgi..

erzurum özel buhara hastanesi
op.dr.zafer izgi.......

tokatta ise kesinlikle
karşıyaka doğum ve çocuk hastanesinden
op.dr. süleyman barın......

ikiside çok iyi doktorlar ...........

özel kadiköy şifa hastanesi Op.Dr.Pınar Kumru....İSTANBUL
özel caria hastanesi Op.Dr.Verda Özkent........MARMARİS

istanbul- pendik /kaynarca
NENEHATUN HASTANESİ
dr. aylin akıncı
şeker gibi bir kadın, insanı strese sokmuyor, dinliyor ve rahat anlatıyor.
yakınlarda oturan varsa gitmesini tavsiye ederim hem uygun hemde kadın çok tatlı:)

mehtapcım merhaba:)
sana bir kaç sorum olacak, aslında özelden yazmak istedim ama beceremedim.
ben pendik kaynarcada bır hastaneye bır kaç sefer gıttım ama çokta ümit verici gelmedi bana. hsg leri iki aydır bozuk olduğu için çektiremiyorum. şimdi dr değiştirmek istiyorum canım. sen medical parka gidince çok sıra bekliyormusun? orda hsg çektirdinmi? çektirdiysen fiyat? fisfisfis ımmm daha ne sorsam. işte gittiğin andan itiraben bi yazarsan bende ona gore medıcal park göztepeye geçmeyi düşünüyorum çünkü. şimdiden teşekkürederim...(yanlız bende hamıle kalamama durumu var):enbuyukkk:

canım merhaba yanlıs anlamıssın ben ıpek
mehtap hanım benım dr um :KK70:
zaten randevulu gıdıyorsun ben hıc beklemedım ama olurda acıl amelıyat cıkarsa bekleyebılırsın kı bu her hastanede olabılecek bır durumdur
hsg dedıgın rahım fılmıyse cektırmedım ama hastane tam tesekkullu bı hastane cekerler sanırım ben gıdıncce cok kalabalık degıldı yenı oldugu ıcın ılgı alakada ıyıydı
hsg fıyatını bılmıyorum ama muayene 12 mılyondu telefonla sorabılırsın hsg nın fıyatını
gıtmek ıstersen tavsıye ederım canım

Son düzenleme:
Eskişehir'de şiddetle tavsiye edebileceğim iki doktor var..
1- Rabia Karagöz: İşinde çok iyi, güleryüzlü, takipçi, paragöz değil, çok ilgili, tanıdığım herke çok memnun.. Eskişehir Özel Sakarya Hastanesi...
2- Metin Acu: O da çok iyi, kendini müthiş yetiştirmiş bir doktor ama biraz paraya düşkün..Zübeyde Hanım Devlet Hastanesi, ayrıca Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Eskun üstünde muayenehanesi var..

ah arkadaşım bende yana yakıla arıyorum konyada ki doktorları ama yok...senin bildiğin yokmu..ali sami gürbüz diyolar..

canim merhaba,ben 8 aydir falan bi doktora gidiodum,bana nedensiz kisirlik dedi asilama safhasina geldim ama artik ona pek guvenmiyorum.coookkk ii bi dr istiyorum,bi dr arkadasim var beni haftaya bi kadin dogumcuya goturecek tip fakultesine.bakalim memnun kalirsm yazarim buraya,senin problem ne??
hoscakal canim.
:teytey:

istanbul hospital
vildan ağa
süper ilgi alakalı bilgili ilgili çok tatlı dilli güler yüzlü bi dr

X