Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.250
2.974
Merhaba arkadaşlar..
Transfer sonrası 10,gün,12.gün ,14.gün hiç farketmez..Şimdiye dek ölçtürdüğümüz bütün betahcg değerlerimizi ve aldığımız sonucu yazalım mı?
Hamileliğin devam edip etmediğini..
Böylece hem tedavide olan arkadaşlara fikir vermiş oluruz hem de kendimiz de bilgileniriz..:1hug:

İlk ben başlıyorum.
Transferin 10.günü betahcg değerim 34,14 tü.
12.gün 57,97 oldu..
Pazartesi günü tekrar test yaptıracağım..
İnşallah sağlıkla devam eder hamileliğim..:nazar:

Merhaba arkadaşlar..
Transfer sonrası 10,gün,12.gün ,14.gün hiç farketmez..Şimdiye dek ölçtürdüğümüz bütün betahcg değerlerimizi ve aldığımız sonucu yazalım mı?
Hamileliğin devam edip etmediğini..
Böylece hem tedavide olan arkadaşlara fikir vermiş oluruz hem de kendimiz de bilgileniriz..:1hug:

İlk ben başlıyorum.
Transferin 10.günü betahcg değerim 34,14 tü.
12.gün 57,97 oldu..
Pazartesi günü tekrar test yaptıracağım..
İnşallah sağlıkla devam eder hamileliğim..:nazar:

selam canım ben 11haftalık hamileyim.:nazar:11.gün betahcg değerim 81.75 di ikiz bebeklerim olacak inşallah :teytey:: Allah kucağımıza almak nasip etsin:1hug:

benim transferin 8. günü.10. gün test yaptırsam çıkar mı ne dersiniz kızlar yaa..

canım ya benim 12 gün değerim 143.8 benimde yoksa ikiz falan

Canım baykuşluk yapmış olmayayım ama duyduğum kadarıyla bu betahcg değerleri ikiz ,üçüz ya da tek gebelik konusunda yanıltıcı olabiliyormuş..Birinin değeri 10.000 küsurlardaymış,Doktorlar bile şaşırmış..Herhalde üçüz ya da dördüz demişler..Ama tek kese görülmüş..Yine başka birinin 12.gün değeri 65 miş ama sonradan ikiz olmuş..Yani tek mi çift mi hiç belli olmayabilirmiş..
Allah hepimize taşıyabileceğimiz kadarını versin..Sağlıklı,hayırlı evlatlarımız olsun inşallah..:Saruboceq:
Teke de razıyız,ikize de,üçüze de..
Herşeyin hayırlısı inşallah...:Saruboceq:

Canım baykuşluk yapmış olmayayım ama duyduğum kadarıyla bu betahcg değerleri ikiz ,üçüz ya da tek gebelik konusunda yanıltıcı olabiliyormuş..Birinin değeri 10.000 küsurlardaymış,Doktorlar bile şaşırmış..Herhalde üçüz ya da dördüz demişler..Ama tek kese görülmüş..Yine başka birinin 12.gün değeri 65 miş ama sonradan ikiz olmuş..Yani tek mi çift mi hiç belli olmayabilirmiş..
Allah hepimize taşıyabileceğimiz kadarını versin..Sağlıklı,hayırlı evlatlarımız olsun inşallah..:Saruboceq:
Teke de razıyız,ikize de,üçüze de..
Herşeyin hayırlısı inşallah...:Saruboceq:

yaa canım benim 9 yaşında 1 oğlum var. 2 emriyo transver ettiler ama ben içimde 2 canlının kımıldadığını hissediyorum daha önce bir hamilelik geçirdiğim için vücudumu anlıya biliyorum tamamen hamileyim eminim ama kaçtır onu bilemem ve doktorumda sonucumun çok iyi olduğunu söyledi hamilesin dedi kaçız olursa olsun farketmez bakma gücümüz var yeterki hayırlısıyla sağlıcakla kucağımıza alalım:lepi:

yaa canım benim 9 yaşında 1 oğlum var. 2 emriyo transver ettiler ama ben içimde 2 canlının kımıldadığını hissediyorum daha önce bir hamilelik geçirdiğim için vücudumu anlıya biliyorum tamamen hamileyim eminim ama kaçtır onu bilemem ve doktorumda sonucumun çok iyi olduğunu söyledi hamilesin dedi kaçız olursa olsun farketmez bakma gücümüz var yeterki hayırlısıyla sağlıcakla kucağımıza alalım:lepi:

Canım kaç haftalık hamişsin ki kıpırdanma hissediyorsun???

kızlar ben yazayım beta hcg değerlerimi 10. gün 62çıktı 13.gün 65 14. 125 ve en son 16. gün yaptırdım 320 çıktı yani benim mucizem annesine son anda tutundu kesemizide gördük çok şükür şimdi sıra kalp atışlarında inşallah ozamanda üzmen annesini darısı bütün isteyenlere inşallah

12.gün 113
15. gün 276
18 .gün 855
21. gün 2086
bundan sonra test istenmedi keseyi görmek için randevu verdiler. Bademcim senin değerin yükselmeye başlamış bu iyi haber aslında bugün yapacağın test çok önemli. Hayırlısı olur umarım.

merhaba benim de 10. gün değerim 152.8 di 14. gün 598.9 du. ben de tekrarlamadım

Canım kaç haftalık hamişsin ki kıpırdanma hissediyorsun???

canım 2 haftalık ama kasılmaları var bunu ben hissedebiliyorum bebek oynaması gibi değil ondan bahsetmiyorum rahim kasılmaları ufak kımıldamalar gibi şeyler bugün idrarda yaptım test kıpkırmızı 2 çizgi çıktı demekki değerimde yükseldi yarın 2. tahlili yaptırıcam.ama benim hiç kanamam olmadı 3 gündür kahve rengi lekelenme var gittikçe azalıyor ama yinede kafama takıyorum doktor önemsemedi yat dinlen dedi ama bilmem

X