Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

Sonuç olarak hamile kalan yok mu hiç? hepsini okudum ama çok ta olumlu gelişmeler yazmamışsınız. moralim bozuldu.

merhaba arkadaslar sogan kurunu bende uyguluyorum benim 2 aydir cok duzensizlesmisti,bu ay 18 gun geldi gecen ayda 15 gun gelmisdi,doktora gittim kist oldugunu soyledi.bende 12gun once sogan kurune baslamistim adetim 18 gunden sonra bitmisti,3 gun felangelmedi sogan kurune basladiktan sonra hergun kirmizi renkte geliyor,acaba kuru birakiyimmi yoksa biyle gelmesi iyimi,bir bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi,acaba kist dusuyorda ondanmi kanamam hala geliyor

canım çok geçmiş olsun senağlama isenağlamanan ne diyeceğimi bilemiyorum çok acı tecrübe kazanmışsın gelişmelerden habeer ver yanındayız:Saruboceq:

son gelişmeyi yazayım, yüksek ihtimalle dış gebelik geçiriyorum.
yarın laporoskopi olacağım sanırım.
bu duruma da soğanmı sebep oldu bilemiyorum tabi.
eğer yumurtalıktaki kistleri harekete geçirip, dış gebeliğe sebep olduysa bilmiyorum tabi.

bana dua edin kızlar, tüpümü kaybetmek istemiyorum :a015:

Bu soğan kürünün adet düzensizliğine iyi geldiğini biliyorum kayınvalidem yaptı 15 gün ve şimdi çok düzenli adetleri...

Bu soğan kürünün adet düzensizliğine iyi geldiğini biliyorum kayınvalidem yaptı 15 gün ve şimdi çok düzenli adetleri...

SOĞAN KÜRÜ ben de yaptım 15 gün boyunca. ama 2 hafta dan fazla gectı ustunden adet yok. Bu aksam söktürücü almaya gıttım 4 eczanede farlutal depolarda olmadıgını söyledi.
herhalde çok kişi denedi ve olmadı sonuç farlutala sarılmaktı.
ve stoklarda bırakmamışız..
Cok Canım Sıkkın şişti butun vucud. Sinirlerim gerildi

kizlar ben 5-7 gün sonra büyük ihtimalle kirmizilari görücem. Hamilelik söz konusu degil sanirim hic bir belirti yok. Belirti olmadanda hamile kalanlar var ama büyük ihtimalle hamile degilimdir.
adetten sonra sogan kürüne basliyacagim ve bu aradada korunacagim valla bence en garanti cözüm o saracoglundan tik yok cünkü.

SOĞAN KÜRÜ ben de yaptım 15 gün boyunca. ama 2 hafta dan fazla gectı ustunden adet yok. Bu aksam söktürücü almaya gıttım 4 eczanede farlutal depolarda olmadıgını söyledi.
herhalde çok kişi denedi ve olmadı sonuç farlutala sarılmaktı.
ve stoklarda bırakmamışız..
Cok Canım Sıkkın şişti butun vucud. Sinirlerim gerildi

Tatlim hamile filan olmayasin!!!!!:emir_bebek::sm_cool:

Kızlar merhaba...
Biçoğunuzun dediği gibi adet bitiminde soğan kürüne başlarsak 15 gün sonra yumurtlama günlerine denk geliyor.
bu yüzden ben bu küre adetimin 1. günü başlıcam adetten 1 hafta sonrada bitmiş olacak...
biyerden duymuştum 1. günü başlanabildiğini...
sizin bu konuyla ilgili bi bilginiz var mı? adetin 1. günü başlasam yanlış mı yapmış olurum?
cevap verirseniz sevinirim...
teşekkürler...

aynen tadı iğrenç ben 4 gün yaptım bi değişiklikte görmedim buğün içmeme kararı aldım amannnnn boşver dedim

arkadaslar ben size basima geleni anlatmak istiyorum bende sogan kurunu uyguladim doktorum bana kist var demisti,bu kuru uyguladiktan sonra hastaneye gittim ve doktorum herseyin guzel oldugunu rahim duvarinin kalinlastigini soyledi,kistim vardi demistim hayir kis yok simdi dedi,ve cok sevindim inanamadim bir kac sefer sordum hatta simdi bende kist yokmu diye oda hayir kist yok dedi,demekki dedim sogan kuru ise yaradi allahin izniyle dedim icimden,ve 2 hafta sonra regelin tekrar gelebilir dedi,bende 1 hafta sonra tekrar baslamayi dusunuyorum,vede regelimden sonrada incir kurunu uygulayacagim inaniyorum yuce allahim dermanini gonderdi ve inanarak devam etmeyi dusunuyorum,allahim dermansiz dert vermesin,belki hamile kalmamiza bu kurler vesile olacak okadar sey denedim,bu seneye kadar belki derman bu kuurlerden olacak,hepimizin allah yardimcisi olsun

Arkadaşlar ben hemen adet bitiminde başlamıştım.
Adetlerimizn düzene girmesi için içmiştim..
14 kasımda adet olmuştum ve hala olmadım.
Bugün bir daha başladım küre...
10 gün daha yapıp bırakacağım. İnşallah bu sefer adet olabilirim.

Soğan kürü gerçekten bir mucize. Ablam 2 aydır adet göremiyordu. soğan suyu içmeye başladıktan 2 gün sonra adeti başladı.

ben de iki aydır adet olmadım.. soğan kürüne başladım bugün..
yaa inşalllah ben de olurum yaa. şiştim valla..

bayanlar öle adet olmadan nasıl yaşıyosunuz ya allah sabırlar versin valla bende dün başladım soğan kürüne benim adetlerim çok düzenli nerdeyse saati tutacak bakalım bende nasıl bi etki yaratacak merakla bekliyorum

arkadaşlar ben soğan kürünün rahimi sertleştirdiğini duydum rahim esnekliğini kaybediomuş ne kadar doğru bilmiorum ama ben bu yüzden yapmadım

arkadaslar ben size basima geleni anlatmak istiyorum bende sogan kurunu uyguladim doktorum bana kist var demisti,bu kuru uyguladiktan sonra hastaneye gittim ve doktorum herseyin guzel oldugunu rahim duvarinin kalinlastigini soyledi,kistim vardi demistim hayir kis yok simdi dedi,ve cok sevindim inanamadim bir kac sefer sordum hatta simdi bende kist yokmu diye oda hayir kist yok dedi,demekki dedim sogan kuru ise yaradi allahin izniyle dedim icimden,ve 2 hafta sonra regelin tekrar gelebilir dedi,bende 1 hafta sonra tekrar baslamayi dusunuyorum,vede regelimden sonrada incir kurunu uygulayacagim inaniyorum yuce allahim dermanini gonderdi ve inanarak devam etmeyi dusunuyorum,allahim dermansiz dert vermesin,belki hamile kalmamiza bu kurler vesile olacak okadar sey denedim,bu seneye kadar belki derman bu kuurlerden olacak,hepimizin allah yardimcisi olsun

gulbahcesi canım soğan kürünün işe yaramış olduguna çok sevindim
peki kisti döktüğüne dair sende belirtiler varmıydı mesela ben soğan kürünü uyguladıgımda adetin 10 ve 11.günleri kahverengi akıntılarım olmustu doktora gitmedim ama eminimki kistlerimi döktüm çünkü daha öncede kistlerim olmustu ve bunları yok etmek için doğum kontrol hapı kullanmstım ve kahverengi akıntım oldugu ay kistimin yok oldugunu görmüştü doktorum.a.s

Enteresan geldı bana.Zaman zaman adet duzensızlıgım oluyo bı denemkde fayda var.Tavsıye edene de o tavsıyeyı buraya tasıyana da tesekkur bır borç...

X