Taksim - Kadınlar Kahvesi

L

littlewise

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi littlewise
Taksim kadınlar kahvesine gidip fal baktıran var mı? çıktı mı:icecream::uhm:

• Konu Sahibi littlewise
acaba tam olarak neredeymış burasıı ? merak ettım şimdi :eek:

• Konu Sahibi littlewise
ben de tam bilmiyorum arkadasım goturdu cunku, ama çok guzel seyler soyledi bakan abla umarım cıkar:)))

internetten sunu buldum: "İstiklal Caddesinden Tünel'e inerken solda Ayhan Işık Sokağa (Garanti Bankasından girilen sokak) döndükten 100 m aşağıda minik bir kafe Kadınlar Kahvesi. Dekorasyon ahşap ve mor ağırlıklı; mor masalı sandalyeli tatlı bir mekan. Açıkhavada oturmak isteyenler için sokata çiçeklerle çevrelenmiş şemsiyeli bir bölme var. Kahve içtikten sonra isterseniz fal baktırıyorsunuz." fiyatı 10 tl simdi

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi littlewise
ben baktırdım.birkaç arkadaş gitmiştik 2 yıl once.meryem abla die bi kadın bakıo.hepimize demişti ki bak kimseye anlatma falan filan bir de kağida yazıyordu ama biz çikinca tabi hemen paylaştik hepimize aşaği yukarı aynı şeyleri soylemiş yıkama yağlama bi kadındı bir de meryem ablanız meryem ablanız diodu surekli. kısaca cok atıyor.biz arkadaşlar olarak hala onun dalgasını geçeriz.yani taksimde bi kaç yere daha gittim ama en vasatı oydu.mahalle bohçacısı gibi

• Konu Sahibi littlewise
ben baktırdım.birkaç arkadaş gitmiştik 2 yıl once.meryem abla die bi kadın bakıo.hepimize demişti ki bak kimseye anlatma falan filan bir de kağida yazıyordu ama biz çikinca tabi hemen paylaştik hepimize aşaği yukarı aynı şeyleri soylemiş yıkama yağlama bi kadındı bir de meryem ablanız meryem ablanız diodu surekli. kısaca cok atıyor.biz arkadaşlar olarak hala onun dalgasını geçeriz.yani taksimde bi kaç yere daha gittim ama en vasatı oydu.mahalle bohçacısı gibi

hadi ya bize de o bakmıstı tuh tutmuyo mu yani -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile

biz de cıkısta birbirimize sölemistik ama farklı seyler cıkmıstı, kimseye söleme diyip duruyo bi de nedense-tatlicadiarzu-

• Konu Sahibi littlewise

ayyy evet ben ona tam 2 kez baktırdım ilkinde beni çok şaşırttı ama 2.de zıvaladı
Oradakilere güvenmiyorum ben
Bakırköyde varmış çok iyi bakan bi kadın
Birde evinde bakan bir kadın var Ebru diye suya bakıyor ama ne bakmaaaaaa
yazın 20 tl vermiştim değmişti ama

• Konu Sahibi littlewise
:roflol: Bende gittim bikere bana evleniceksin dedi bi bayandı hatırlamıyorum eşimin baş harfide burcuda tuttu valla hatta evlenceğimde işte..

• Konu Sahibi littlewise
Arkadaşlar bende çok baktırmışımdır fal eskiden.Bir arkadaşım çok meraklıydı fala sık sık gıderdik Beyoğlu'na fal baktırmaya.Şunu anladımki herkes fal bakamaz.Oradakiler ticari amaçlı düşündüklerinden size istediklerinizi söyler.Sizinde hoşunuza gider beklersiniz olmaz.Ancak bazı kişiler gerçekten hisleriyle bakanlar var.Bunlarda kafelerde genelde çalısmıyorlar.

• Konu Sahibi littlewise
taksimdekilerin çoğuna gitmişimdir.aşağı yukarı dediğiniz gibi hepsi.kimseye anlatma demelerinin nedeni herkese aynı şeyi söylemeleri.ama geçen hafta taksimde bir tane falcı keşfettim.15 tl.ama deydi.arkadaşımla beraber gittik.özellikle merak ettim arkadaşıma da aynı şeyleri söylemiş mi diye.alakası yok.tamamen farklı.sessiz sakin de bir yer.yeri de çok beğendim.faldan da çok memnun kaldım.bir insan bu kadar tutturamaz.benim gizli dediğim şeyleri bile bildi.geleceği kimse bilemez gerçi ama inşallah gelecekle ilgili söyledikleri de çıkar.bir şey hariç tabi :))

ayyy evet ben ona tam 2 kez baktırdım ilkinde beni çok şaşırttı ama 2.de zıvaladı
Oradakilere güvenmiyorum ben
Bakırköyde varmış çok iyi bakan bi kadın
Birde evinde bakan bir kadın var Ebru diye suya bakıyor ama ne bakmaaaaaa
yazın 20 tl vermiştim değmişti ama

ay kimmiş o bende istiyorum yaaa :sm_cool:

bende taksimde hemen hemen her yere gittim.çok beğendim iki falcı vardı onlarda bırakmışlar bu işleri malesef şimdisenağlama

ama genede mona lisa da duygu
majestic te göker iyi denilebilir.
melekler kahvesinde kerimi söylemiorum bile,tüm kızlar hasta zaten kndisine:1closedeyes:

ayrıca kadınlar kahvesindeki meryem kuru gürültü tamamen ya aynen herkese aynı şeyleri söylüyo emin olabilirsiniz.bi kaç harf diyo var mı yokmu falan ordan tahmin ediyo ismibuluyo sonrada bak nası bildi meryem ablanız falan diyo.onu kim olsa bulur yani :KK70:

Deryacık ya şu evde su falı bakan kadının adresini versen:eek: ben inanmıyorum fala falanda bazen arkadaşlarla baktırmak istiyoruz bu işten anlayan yok gibi istanbulda nedense bu ebruyu merak ettim bize yardımcı olll:Saruboceq:

zade kafe tek geçerim taksımde bayan armağan hanım dıye bırısı kadın ne derse harfı harfıne dedıgı gunde cıkıyor.

vallahi kadınlar kahvesınde esra abla dıe biri var yeni gelmiş allah sizi inandırsın çok fena fal bakıo hisleri ve enerjisiyle bakıo tarot ve kahve bakıo kahvede ve tarotta muhteşem bi insan bence oranın tek medyumu muhtesem bi insan ben 2 gun once ordaydım gercekten anlattıgı seyler 2 gun ıcınde cıktı 2 sene benı aramayan sevgılım 2 gun ıcınde benı aradı gercekten ınanılır gıbı degıl aradıgında ılk aklıma gelen esra abla oldu teşekkur ederım esra abla verıdıgn pozıtıf enerjı için yakın zamanda yanındayım sorunu olan ınsanların danışmasını isterımm :)))

en sevmediğim şeylerden biri yeni üyelerin tavsiye de bulunmaları cok ticari amaclı geliyor nedense bana.

neyse konumuz bu değil tabiki o bakırkoydekinin methini bende cok duydum ama yirmi lira pahalı geldiği için hiç gitmedim nedense

yaaa bakırköydeki ebrunun adresi bilen yokmuudur hanımlar ya bizde bi baktıralım nasıl bakıomuşşş:jeyyar: :eek:

ay kimmiş o bende istiyorum yaaa :sm_cool:

bende taksimde hemen hemen her yere gittim.çok beğendim iki falcı vardı onlarda bırakmışlar bu işleri malesef şimdisenağlama

ama genede mona lisa da duygu
majestic te göker iyi denilebilir.
melekler kahvesinde kerimi söylemiorum bile,tüm kızlar hasta zaten kndisine:1closedeyes:

ayrıca kadınlar kahvesindeki meryem kuru gürültü tamamen ya aynen herkese aynı şeyleri söylüyo emin olabilirsiniz.bi kaç harf diyo var mı yokmu falan ordan tahmin ediyo ismibuluyo sonrada bak nası bildi meryem ablanız falan diyo.onu kim olsa bulur yani :KK70:

Deryacık ya şu evde su falı bakan kadının adresini versen:eek: ben inanmıyorum fala falanda bazen arkadaşlarla baktırmak istiyoruz bu işten anlayan yok gibi istanbulda nedense bu ebruyu merak ettim bize yardımcı olll:Saruboceq:

Kızlar sürekli özelime mesajlar geliyor öncelkile şunu belirteyim gittiğim yer bakırköy değil
Bakırköyde iyi bakan yerler var demişim:eek:lmaz: tam olarak bilmiyorum hiç baktırmadım orada
Ama su falı baktırdığım Ebru isimli bayanın adresini bilmiyorum ne yazık ki bir kez gittim ve taşınacağını söylemişti teli bende yok:1no2: çünkü benide bi arkadşım götürmüştü..
Eğe öğrenirsem adresini yazarım...

vallahi kadınlar kahvesınde esra abla dıe biri var yeni gelmiş allah sizi inandırsın çok fena fal bakıo hisleri ve enerjisiyle bakıo tarot ve kahve bakıo kahvede ve tarotta muhteşem bi insan bence oranın tek medyumu muhtesem bi insan ben 2 gun once ordaydım gercekten anlattıgı seyler 2 gun ıcınde cıktı 2 sene benı aramayan sevgılım 2 gun ıcınde benı aradı gercekten ınanılır gıbı degıl aradıgında ılk aklıma gelen esra abla oldu teşekkur ederım esra abla verıdıgn pozıtıf enerjı için yakın zamanda yanındayım sorunu olan ınsanların danışmasını isterımm :)))

bnde baktırdım ona we çıktı walla şok oldmmm tekrar gdicem baktırmaya o kdr falcıya gttm ama esra abla gbisi gerçekten yoktuuu:1shok:

bende ciddi olarak fal baktırabileceğim bi yer arıyorum kızlar...3-4 sene önce bir arkadaşım hintli bi kadına gitmişti yıldızname bakmıştı ve çıkmıştı ama nerede bilmiorm...

ben baktırdım ama baya oldu
bir arkadaşımla gitmiştik
bana eşimin isminin içindeki harfleri söyledi
arkadaşımında isminin içindeki harfler Y ve Z idi yani
öyle bilindik A E falan demedi
herşeyi bildi gibi
bana eşimin çok zengin olacağını söylemişti
geçende burda bir arkadaş da aynısını söyledi
şuan meteliğe kurşun atıyoruz
belki de vakti gelmemeiştir
tabii ki herşeyin doğrusunu Allah bilir
Allah afettsin