Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

slm arkadaslar ben 7 yıldır renklı lens kullanıyorum numarasız kozmetık amaclı.freshlooktan hıc şaşmadım.cunku en dayanıklısı ve en dogal renkler onda..onerılerımı madde olarak yazıyorum

1-en dogal duran lensler (freshlook marka ) harelı grı,saf ela (yenı cıkdı pure hazel olarak da gecer ),harelı mavı ve harelı yesıl..
2-gozlerınız koyu kahve yada sıyahsa benımkıler gıbı yıne fresh look marka harelı turkuaz,saf ela ve harelilerde gri,yesıl,mavı yanı nerdeyse her renk uyacak ve dogal duracaktır tabı gozlerınız cıkık deılse yanı benımkıler ırı ama portlek deıl.
3-goz renkı acık kahve ıse daha çarpıcı renkler kullanabılırsınız ama unutmayın goz zemınınız acık oldugundan renk dahada acık duracaktır.yanı acık renklerı tercıh etmeyın koyu yesıl ıyı bır tercıh olabılır
4-gozler acık renk ıse bunlara uygun şeffaf renklı lensler var yanı çarpıcı renkler sadece goz rengını parlatıp bır ton acıyor..
5-sıyah saclara saf ela harelı yesıl ve turkuaz olur,sarı saçlara blue ve lacıvert olur.kızıllara yesılın her tonu.kumrallarada açık yesıl olur..

fresh lookdan şaşmayın derım ve eger sıgara ve proteın kullanımınız coksa yanı kırmızı etı cok tuketıyorsanız lens sıze dayanmaz ben de ıkısıde yok ben 3 aylık lensı nerdeyse 1 yıl kullanıyorum.ve ınternetten sıparıs edıyorum lens market com var googldan ararsınız guzel kampanyalar oluyor....

eskı cekımler hepsı ..bırlestırmıstım eskıden..ışıktan farklı gorunuyor aslında 3 farklı lens var harelı grı,turkuaz ve mavi
my.php
[/URL][/IMG]

turkuaz canım

fresh look
my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleyen: Moderatör:
lns.jpg

lns2.jpg

lns3.jpg

kızlar resmlerin hepsi flaslı
o yuzden gözbebegim küçlmüş ve kahverengi görünüyo ama normalde hiç bu kdr damarlı ve dısa dogru pörtlek değil.kmse anlamıo lens oldugunu
freshlook düz mavi bunlar :jeyyar:

Son düzenleme:
kmse anlamıo lens oldugunu
freshlook düz mavi bunlar

cnm pki qerçk qözlerin ne renk fotografını çekebilirmisin

freshlook cok kotu bence yanma batma basagrısı yapıyor..rhat bı lens yokmu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

arkadaslar nette ne gordum bılıomusunuz...artık lenslere veda.. gozrengınızı kalıcı olarak degıstırebılıosunuz kucuk bı operasyonla...google ya da toutube a new iris implant yazın ızleyın..

freshlook cok kotu bence yanma batma basagrısı yapıyor..rhat bı lens yokmu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

freshlookla rahat edemıyorsan hıcbrseyle edemezsın gozyapın musaıt deıldır lense yada problem vardır doktora gorunmenı onerırım...cunku ben 7 yıldır kullanıyorum temız baktıkdan sonra hıcbır problem yok:kahve::kahve:

kmse anlamıo lens oldugunu
freshlook düz mavi bunlar

cnm pki qerçk qözlerin ne renk fotografını çekebilirmisin

cnm foto var ama coook koyu renk cıkıyo fotolarda.
gözlerim normal kahverengi cok acık değil bal rengi gbi ama koyu da değil zeytin gbi tam kahve yani bknca göz bebegim görünüyo
:jeyyar:

slm arkadaslar ben bugun freslook grı almayı dusunuyorum esmerım ve gozlerım kahverengı sızce nasıl olur ve busekılde gozlerı kahverengı olup grı lens alan arkadaslar varsa resımlerınızı gonderırımısınız acaba yorumlarınızı beklıyorum

arkadaslar nette ne gordum bılıomusunuz...artık lenslere veda.. gozrengınızı kalıcı olarak degıstırebılıosunuz kucuk bı operasyonla...google ya da toutube a new iris implant yazın ızleyın..

inanılır gibi değillll yaaaaa:1shok:

X