Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Postiş ve çıt çıt fiyatları?

• Konu Sahibi ajdapekkankoliqimey
  • Başlangıç Tarihi
A

ajdapekkankoliqimey

Ziyaretçi
bir arkadaşımın saçları çok kısa oda postij veya çıt çıt almak istio nerede bulabilirz ve ne kadara alabilirz

canım ben 7 parçe çıt çıt 1 üçlü 4 ikili 2 tekli gerçek saç 320 tl nakit vererek aldım çok pişmanım çok nadir kullandım :eek:lmaz:

bende 6 parca gercek saç 250 tl aldıımm

6 parça gerçek saç 160 ytl aldım.cok uzun ve güzeller

8 parça gerçek saç hiç boyanmamış ve yeterince uzun 200 e aldım =))

4 tane saçına yeter demişti kuaför, 4 tane gerçek saç 60 liraya aldım. Belime geliyor boyu

:1shok: nerden aldın bende istiorummm

Ankaradasın sende sanırım Fatih Sultan Mehmet Lisesini biliyorsan onun karşısında ben kuaföre getirtmiştim ama yerinin tarifini hayal meyal hatırlıyorum sorsan söylerler :)

Ankaradasın sende sanırım Fatih Sultan Mehmet Lisesini biliyorsan onun karşısında ben kuaföre getirtmiştim ama yerinin tarifini hayal meyal hatırlıyorum sorsan söylerler :)

yazmış ama ben bilmiyorum bahsettiği yeri.

Merhaba bende 6 ay önce Bakırköy Elit kuaföre 550 TL ye yaptırdığım kaynaklarımı çıkarttım ve tamamını 60 TL ye çıt haline getirttim.Bakır açık kahve tonlarında 6 parça %100 gerçek saç,kullandığım süre boyunca hiç boya işlemi görmedi,son derece bakımlı ve çok iyi durumda.İlgilenen arkadaşlar olursa satmak istiyorum.Tamamı için 120 TL istiyorum inanın daha dün bir kuaförde 6 parça gerçek saç çıtın 300 tl olduğunu öğrendim.İlgilenen arkadaşlar olursa lütfen özelden yazsın

gitti gidiyorda var..gerçek saç imitasyonda boyutları da var çeşit çeşit...fiyatlarda makul ..

X