Adet Döneminde Ağri Kesiciler

beril78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
294
1
kızlar yaa aklıma bişe takıldı benim inşallah kuruntudur ama...
adet dönemlerim çok sancılı geçtiği için ilk gün mutlaka ağrı kesici içiyorum.bunun hamile kalmayı zorlaştırdığını içmemem gerektiğini söyledi bikaç arkadaşım.sizin bu konuda bildiğiniz bazı şeyler varmı?içtiğim aylarda 3 günde bitiyor adetim içmediğimde ise 5 gün falan sürüyor.
teşekkürler herkese şimdiden...
hayırlısıyla sağlıklı hamilelikler hepimize...

böyle bişi olacağını sanmıyorum arkadaşım gerçi benim pek ağrım olduğu söylenemez ama bende eğer ağrım olura ilk gün muhakkak içiyorum yoksa o gün hep ağrılı geçiyo.ama tabi içmediğim aylarda var çok nadir içiyorum ağrı kesiciyi.eşimin durumundan dolayı evlendiğimden beri hamile kalamıyordum geçen ay hamile kaldım ama dikkatsizlik ve hamile olmadığımı düşünerek bebeğimin düşmesine sebeb oldum...ama istersen dr a bi danışmanı tavsiye ederim.zaten verecek olursa dr hap verir sana.sağlıcakla kal...

bedefcim ama sen hamile değilmiydin canım yaa daha bugün okuyup o gruptan bitek kişimi var demiştim hatta sevinmiştim bende
:KK43: çok geçmiş olsun arkadaşım ya.bende 17 kasımda kimyasal gebelik sonucu kaybettim 4 haftalıktı.dediğin gibi hamile kalmış olma ihtimalimizi düşünmeden birçok tehlikeli şey yapabiliyoruz.inşallah en kısa zmanda sağlığınıza kavuşup sağlıklı bebek sahibi olursunuz:)

bedefcim ama sen hamile değilmiydin canım yaa daha bugün okuyup o gruptan bitek kişimi var demiştim hatta sevinmiştim bende
:KK43: çok geçmiş olsun arkadaşım ya.bende 17 kasımda kimyasal gebelik sonucu kaybettim 4 haftalıktı.dediğin gibi hamile kalmış olma ihtimalimizi düşünmeden birçok tehlikeli şey yapabiliyoruz.inşallah en kısa zmanda sağlığınıza kavuşup sağlıklı bebek sahibi olursunuz:)

teşekkür ederim canım sağol ilgin için.napalım kısmet böylemiş.çok üzüldüm ama geçti şükür en azından herşey kesinleşti eşimin durumu iyi benim bi problemim yok çok şükür yine olur inşallah en kısa zamanda tekrar hamiş kalırım.isteyen herkezi allah doğru zaman da bebek sahibi yapsın.ben artık yaklaştığımı hissediyorum iki seneden sonra inşallah ta hislerim doğru çıkar...yerimseniben:1rolleyes:

Bende hap kullanıyordum kullanmadıgım zaman cok kotu oluyordum doktora sordugumda apranax'ın zararlı olmadıgını soylemıstı benimde içimde acaba hamile kalmayı zorlaştırımı diye soru vardı ama olmadı yinede bir doktora danış içinde şüphe kalmasın.

X