Zebra Perde Temizliği

Delicate_

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
4
0
Kızlar zebra perdelerinizi nasıl siliyorsunuz bir kolay yolu yok mu bu işin?Çift katlı olduğu için aralarını da silmek gerekiyor arkası ,önü ,arası derken deliricem yakında.Varmı pratik bir yolu?

Bende zebra perde kullanıyorum takılı oldugu yerden rulo halinde cıkıyor o perde ve bana perdecim çeşmenin altında tutup yıkayabilirsin demişti. Ben daha yeni aldıgım için daha yıkama gereksinimi görmedim tabi

Çıkarmayı hiç denemedim yerinden.Ama çok pişmanım şuanki aklım olsa asla almazdım bu perdelerden.Pencereyi bile tam olarak açmak için komple yukarı kaldırmak gerekiyor perdeyi bütün site evin içini izliyor malesef:KK43:

Çıkarmayı hiç denemedim yerinden.Ama çok pişmanım şuanki aklım olsa asla almazdım bu perdelerden.Pencereyi bile tam olarak açmak için komple yukarı kaldırmak gerekiyor perdeyi bütün site evin içini izliyor malesef:KK43:
tek parça olunca öyle oluyor.camın açıldığı kısınm ayrı olunca nispeten daha iyi.

Kızlar zebra perdelerinizi nasıl siliyorsunuz bir kolay yolu yok mu bu işin?Çift katlı olduğu için aralarını da silmek gerekiyor arkası ,önü ,arası derken deliricem yakında.Varmı pratik bir yolu?

ben kurutemizlemeye verdim birkaç kez. birkaç kez ise temizliğe gelen hanım makineye atıp yıkadı sonra taktı. pratik yol yok galiba.

Bildigim kadarıyla zebralar yıkanmıyor.. Benimde var daha temizlemedim ama kayinvalidemde buharli temizleyici var storlarini onunla temizliyor. Bende temizlicegim zaman onu almayı dusunuyorum. Çevrenizden ulasma imkanınız varsa bence deneyin.

ben kurutemizlemeye verdim birkaç kez. birkaç kez ise temizliğe gelen hanım makineye atıp yıkadı sonra taktı. pratik yol yok galiba.

nasıl yani camasır makinasında mı yıkamış. yok yanii artık!!
kırılıp iz yapmadı mı?

Zebra perdeyi oldum olası sevemedim :S

canım bende seni gibi düşünüyorum ve sevmiyorum ama maalesef evim çok küçük herkes zebra perde yaparsan evin genişler diyor ??????????? bende kararsız kaldım ve şuan bu pencerelere yaptıramıyorum en az 5 cm açıklık olması gerekiyormuş oda yok sene eşim değiştirecek pencereleri bende o zaman zebra yaptıram diyorum bakalım ????????

X