Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Burcu Uygun Meslekler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.744
60
Sabır, disiplin, otorite gerektiren işlerde hem çalışan hem de işveren olarak çok başarılı olurlar. Adalet konusunda hassastırlar. Kurallara uyar, asla tâviz vermez ve verdirmezler. Çabukluk, yenilik, serilik gerektiren işler onlara hiç uymaz. Ayrıntıları uzun uzadıya dikkatlice incelemeye bolca vakitleri olmalıdır.

Oğlak denilince akla yöneticilik ve tek konuda uzmanlık gelmelidir. Müdür, şef, idareci, ticaret ve üretim işleri, inşaat sektörü, oto alım satımı, mühendislik, işadamı, çiftçilik gibi meslekle de başarılı olurlar. Emir ve disiplin isteyen askerlik ve çeşitli kademeleri ise çok idealdir.

Bilimsel konular, yüksek matematik ev hesap uzmanlığı, kimya, tıp ve astronomi dallan onlara uyar. Ciddi, dik kafalı ve duygusal olmamaları politikada yer edinmelerine yardımcı olur

Sabır, disiplin, otorite gerektiren işlerde hem çalışan hem de işveren olarak çok başarılı olurlar. Adalet konusunda hassastırlar. Kurallara uyar, asla tâviz vermez ve verdirmezler. Çabukluk, yenilik, serilik gerektiren işler onlara hiç uymaz. Ayrıntıları uzun uzadıya dikkatlice incelemeye bolca vakitleri olmalıdır.

Oğlak denilince akla yöneticilik ve tek konuda uzmanlık gelmelidir. Müdür, şef, idareci, ticaret ve üretim işleri, inşaat sektörü, oto alım satımı, mühendislik, işadamı, çiftçilik gibi meslekle de başarılı olurlar. Emir ve disiplin isteyen askerlik ve çeşitli kademeleri ise çok idealdir.

Buraya kadar tamam ama;

Bilimsel konular, yüksek matematik ev hesap uzmanlığı, kimya, tıp ve astronomi dallan onlara uyar. Ciddi, dik kafalı ve duygusal olmamaları politikada yer edinmelerine yardımcı olur

bunlarda asla başarılı olamam...

hot chocolateee
bende asistanım ve oğlağım sanırım uyuşuyoruz seninlee:)

Ben müzisyenim kim demiş duygusal değil diye:nazar:Oğlaklara her zaman bir sertlik katarlar anlamıyorum bunu içten içe duygusallık var bizde:eek:klava:

hımmmmmmmmm bende öğretmenim sanırım burcuma çok da uygun bi meslek değil ama ben çok seviyorummmmmmmmm:dance::dance:

Bir Oğlak olarak kesinlikle katılıyorum...
işte budur diyorum...Şeniz

ben de oğlak burcuyum şakkıdı ama öğretmenimmm :umursamaz: doğru ama genelde hep liderlik durumlarında o rolu ben almışımdır burcumuzda var demek ki :eek:

politikacı mı olsam acaba?dik kafalı kısmı bana uygun ha bide ciddiyim.şakkıdı

Bu kadar da olmaz aynı beni anlatmış:KK70:

Ben müzisyenim kim demiş duygusal değil diye:nazar:Oğlaklara her zaman bir sertlik katarlar anlamıyorum bunu içten içe duygusallık var bizde:eek:klava:

bende boş zamanlarımda resim yaparım, yağlı boya. hukuk fakültesi mezunuyum.hem duygusal hem sertim, tatlı sertim ben :KK14:

Son düzenleme:
genelde iş adamları, iş kadınları, bilim insanları, doktorlar, diş hekimleri ve müzisyenler bu burçtan çıkar

X