Sivilceli Ciltler isotrexin ve differin

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

momikukayo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
58
0
kızllar ben bu iki ilacı aldım. şimdi differin sürüyorum. ama bi sorum olucak. bu ikisini arka arkaya kullansammı?
ytani birini saat 5 gibi sürdüm diyelim, aynı gün gece 12 gibi yıkayıp diğerini süriyim mi?
eğer ağır olur önce biri bitsin diyosanız önce hangisini sürmeye başlıyım? :1rolleyes:

canım ben isotrexini 3 ay boyunca günaşırı kullandım ondan pek bi fayda göremedim şöyle ki sadece aktif sivilcelerimi söndürdü ve bikaçı yok oldu ama halen var bugün doktora tekrar kontrole gittim ve mart ayı oldugu için havalardan vs ilç tedavisi vermedi ve differin jel ve nadixa verdi bunu da 3 ay boyunca birini gece birini gündüz sürücem yıkıycak mıyım bilmiyorum differini ama isotrexini dr 15 dk bekletip yıkamayı önermişti ..sakın yüzünde çok fazla bekletme canım geçmiş olsun sana da tatlım inşallah sonuç alırız buraya yazmayı unutmazsan sevinirim.

Merhaba,
Ben differin kullandigim icin sadece onun hakkinda yazacagim benimde gecen ekimde birden yuzumde daha once hic olusmayan sivilceler basladi (stresle alakali) doktorum differin onderdi, her gece yatmadan kullandim. yalniz bu kremi kullanirken sabirli olmak gerekiyor cunku once cilt altina nufuz edip var olan tum sivilce rezervlerini aktif hale getiriyor, yani bir sure cok sivilce cikariyor. bu bende iki ay kadar surdu, kabus gibiydi. her gun bir yenisi daha cikiyordu, baslangictan fenaydi yuzum. iki ayin sonunda ise hic yeni sivilce cikmadi. su an ilaci birakali 3 ay oldu. 3 aydan beri cikardigim sivilce sayisi 3 tur. onlarda cok yuzeysel derin olmayip hemen gecenlerden.
birde eger bebek dusunurseniz differini kullandiktan sonra 2-3 ay beklemenizi tavsiye ederim, her ne kadar cok guclu bir antibiyotik olmasa da sonucta kana karisiyor.

Merhaba,
Ben differin kullandigim icin sadece onun hakkinda yazacagim benimde gecen ekimde birden yuzumde daha once hic olusmayan sivilceler basladi (stresle alakali) doktorum differin onderdi, her gece yatmadan kullandim. yalniz bu kremi kullanirken sabirli olmak gerekiyor cunku once cilt altina nufuz edip var olan tum sivilce rezervlerini aktif hale getiriyor, yani bir sure cok sivilce cikariyor. bu bende iki ay kadar surdu, kabus gibiydi. her gun bir yenisi daha cikiyordu, baslangictan fenaydi yuzum. iki ayin sonunda ise hic yeni sivilce cikmadi. su an ilaci birakali 3 ay oldu. 3 aydan beri cikardigim sivilce sayisi 3 tur. onlarda cok yuzeysel derin olmayip hemen gecenlerden.
birde eger bebek dusunurseniz differini kullandiktan sonra 2-3 ay beklemenizi tavsiye ederim, her ne kadar cok guclu bir antibiyotik olmasa da sonucta kana karisiyor.

canım nasıl kana karışıyor yaa :1shok:yüze sürülmüyo mu sonuçta:bbo: birde nasıl kullaıyosunuz nekadar bekletip yıkıyosunuz ??

geceden surup yatıyordum sabah nötr ı sabunla yumusak hareketlerle yıkıyordum..

cok yaza kullanma gunes lekesı yapabılır.

yanı kremı kullanmanın tam zamanı.. cılt temızlıgıne cok dıkkat et..

gecmıs olsun..

ben uc paket kullandım çok sukur cıldım bebek gıbı oldu..

o gunlerımı bıle hatırlamak istemıyorum..

geceden surup yatıyordum sabah nötr ı sabunla yumusak hareketlerle yıkıyordum..

cok yaza kullanma gunes lekesı yapabılır.

yanı kremı kullanmanın tam zamanı.. cılt temızlıgıne cok dıkkat et..

gecmıs olsun..

sagol canım benim birde nadixa diye bi krem var bunun yanında onuda sabah sürücem inşallah etkisini görücem inanıyorum bu sefer=)yaz başında bırakırım heralde canım yaa sagol cevabın için canımcım:1hug:

bana da dr differin yazdı ama yanında yazdığı başka bir kremi hiçbir eczacı okuyamadı.. differinle birlikte gündüz sürülen ilaç linopar jel diye bişey yazıyor ya da rinopar ne olabilir kimse çözemedi :/

X