Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

salı ve cumartesi cnm ama salı günü daha az tezgah açılıyor. tam olarak c.tesi kuruyorlar. evet canım zara mango bershka satan bir sürü tezgah var. onun haricinde h&m filan da bir sürü tabi. markasız olup harika tarz olanlar da var. mankenler bile geliyor bahçeşehir pazarına. gayet sosyete yani :-)

saol canim benim ya inşş giderim bahçeşehir pazarina cnm peki fiyatlari nasil oluo ...:eek:

ıpekyolda %75+%10 var benneyaptımki
zamanında 500 olan ceket 120 ye falan geliyor amaaa :kızgın:
38 bedeni yokk kötükedihüso
uyuz oldum gıcık oldum sinir oldum -tatlicadiarzu-
heryerde indirim var yahu tek tek yazmakla bitmez ama ipekyoldaki o manto kaçmazdı
40 olsaydım olurduu yaaa mirmirmirmirinanmıyorum ceket almak için kilo almak istiyorum Allahımmm beni şaşırtma :bbo:

accessorize mağazaları 25.yılını kutlaması sebebiyle her ayın 25 inde bazı ürünlerinde %25 indirim yapıyor.

wenice de yüzde elli indirim var bugün gittim aldım ogluşuma çok uygun gedi bana tavsiye ederim

Kızlar Bahçeşehir pazarı cumartesi daha büyük oluyo ama salı günleri acayip ucuz oluyo. Bana çok yakın arada gidiyorum. Biraz şans işi. Bazen ne alacağınızı şaşırıyorsunuz, para yetmiyor bulduğunuz şeylere, bazende elim boş dönüyorum. Ama 2 hafta önce salı günü 5 tl ye ceket, 5 tl ye triko bluz, 5 tl ye kadife çok şık bi elbise bide kocişe 2 tl bi tshirt aldım. Şansınızı denemenizi tavsiye ederim.

Kızlar Bahçeşehir pazarı cumartesi daha büyük oluyo ama salı günleri acayip ucuz oluyo. Bana çok yakın arada gidiyorum. Biraz şans işi. Bazen ne alacağınızı şaşırıyorsunuz, para yetmiyor bulduğunuz şeylere, bazende elim boş dönüyorum. Ama 2 hafta önce salı günü 5 tl ye ceket, 5 tl ye triko bluz, 5 tl ye kadife çok şık bi elbise bide kocişe 2 tl bi tshirt aldım. Şansınızı denemenizi tavsiye ederim.

zaten o pazartürk e en sonunda çadır filan kurucam ben. bütün paramı bahçeşehir pazarına saçıyorum yemin ederim ya. ben cumartesi pazarından bershka zara tişört alıyorum mağazalarına 10 gün sonra geliyor tişörtler. yok böyle bişey. haha. :))

zaten o pazartürk e en sonunda çadır filan kurucam ben. bütün paramı bahçeşehir pazarına saçıyorum yemin ederim ya. ben cumartesi pazarından bershka zara tişört alıyorum mağazalarına 10 gün sonra geliyor tişörtler. yok böyle bişey. haha. :))

cnmmm ayın 17sinde geliorum inşallah istanbula 18inde cumarteside inşalahhhh gidicemmm bahceşehir pazarına şimdiden sabirsizlaniyorummhihoyyyt

cnmmm ayın 17sinde geliorum inşallah istanbula 18inde cumarteside inşalahhhh gidicemmm bahceşehir pazarına şimdiden sabirsizlaniyorummhihoyyyt

sonunda eriyosun muradına desenee :)) kaydirigubbakcemile3 bisürü parayla gel ama tamam mı gidiceğin çok yer var biliyosun :)) :lepi:

kızlar birşey soracağım bahçeşehir pazarına zeytinburnundan nasıl gidilir? metroyla gidilir mi?
çok özendirdiniz ama.şimdi istanbul da değilim ama evimiz orda ve fazla bilmiyorum istanbulu çok özendirdiniz beni şu pazara :))

sonunda eriyosun muradına desenee :)) kaydirigubbakcemile3 bisürü parayla gel ama tamam mı gidiceğin çok yer var biliyosun :)) :lepi:

:1no2: offf tatlim ya biz dugune gelcektyik gelmişken pazarada giderim diodum ama malaesef günü birlik gidip donuüceklermiş napalimm artik temmuzda 4 -5 gun ordayım napalim bende yazlik alişwerişi yaparim

herkese selam,istanbul anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz pazarlar var mı,bi de günlerini belirtirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler...

ya benimde çok acil pantolona ihtiyacım var
geçen sene mangodan iki tane siyah pantolon almıştım ama şu anda ikisini de giyemiyorum renkleri o kadar kötü oldu ki yeşil gibi soluk bööle siyahtan çok herşeye benziyor
nerelerde güzel indirimler var beylikdüzünde oturuyorum avrupa yakasındaki mağazalar varsa bildiğiniz paylaşır mısınız

ya benimde çok acil pantolona ihtiyacım var
geçen sene mangodan iki tane siyah pantolon almıştım ama şu anda ikisini de giyemiyorum renkleri o kadar kötü oldu ki yeşil gibi soluk bööle siyahtan çok herşeye benziyor
nerelerde güzel indirimler var beylikdüzünde oturuyorum avrupa yakasındaki mağazalar varsa bildiğiniz paylaşır mısınız

arkadaşım benim kot pantolonlarım adil ışık.ve çok memnunum.2 senedir giyiyorum nerdeyse ve hiç renklerde açılma solma olmadı.hem mavi hem siyah kotum var adl. çok memnunum.sana tavsiye ederim yalnız şuan indirim yok.ama avrupa yakasındaysan sana outlet mağazalarını yazayım.airport var.biliyorsan orada çok indirimli oluyor.bir bak derim.bu arada rodi jeans in kotları da çok iyi çıkıyor

bostancıdan cumartesı pazarına nasıl gıdılır eskısehırdeyım ama bostancıya gıdıcem

X