Çatlaklar Catlakları Kapatacak Bir Fondaten ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
B

berylla

Ziyaretçi
a.s.çatlakları kapatıcı bir fondaten kullanan var mı? piyasada böyle kalın fondatenler vücuttaki yaraları çatlakları kapatıyormuş sizce ne kadar doğru ?

canım bilmiyorum ama önce tedavi etmeyi denedinmi .
hamilelik çatlaklarımı neden oldu?
bepanthen kremle kayısı yağı çatlaklara çok iyi geliyo .max Factor ün fondotenini önerebilirim güzel kapatıyo.

canım bilmiyorum ama önce tedavi etmeyi denedinmi .
hamilelik çatlaklarımı neden oldu?
bepanthen kremle kayısı yağı çatlaklara çok iyi geliyo .max Factor ün fondotenini önerebilirim güzel kapatıyo.

Canım max factörün fondoteni olmaz çünkü onlar yüz için genelde bu yüzdende yarı saydam oluyorlar. çatlakları kapatmaz daha kötü bir görünüm verir. Bunlar için kullanılan vücut fondatenleri farklı, çok yoğun sürüldüğünde değil çatlak, dövmeleri bile kapatabiliyor. 24 saat kalıyor ve suda çıkmıyor. Ben kullanmadım ama bildiğim 2 marka var. Sally Hansen ve Coverderm. Bence kesinlikle etkilidir, baksana sanatçılara hiçbirinde bitanemi bişey olmaz. Bırak gençleri, 50 yaşına gelmiş 3 çocuk doğurmuşlar bile porselen bebek gibi duruyorlar. Demekki sırrı bu...

ben vichy kullanıyorum yüzdeki derin yaralar izler için üretilmiş bir likit fondöten.ben de iz falan yok ama etkili kapatsın diye almıştım.çok güzel tavsiye ederim.yıkarken bile çok zor çıkıyor.arkadaşıma sürmüştük yüzündeki bariz belirgin beni bile kapattı..fiyatı da 50ydi en son..

angelina jolie'de karın çatlaklarını film çekerken coverdem adlı bir kapatıcıyla kapatıyormuşş.. tabi ki bu tarz vücut kapatıcılar tamamen pürüzsüzlük veriyormuşşş... denemeye değer valla..

benim çataklar bacağımın iç kısmında fazla değil ama beni yinede rahatsız ediyor deniyeceğim arkadaşlar sağolun

bende vücut makyaji yapiliyormus diye dudyum ama neyin nesidir bilemiyorum tatlim

ya tv de bi reklamda bi fondoten çıkıyo dogum lekesini kapatıyo çatlaklarıda kapatırmı ki?P

ben vichy kullanıyorum yüzdeki derin yaralar izler için üretilmiş bir likit fondöten.ben de iz falan yok ama etkili kapatsın diye almıştım.çok güzel tavsiye ederim.yıkarken bile çok zor çıkıyor.arkadaşıma sürmüştük yüzündeki bariz belirgin beni bile kapattı..fiyatı da 50ydi en son..

sahra87 bu ürünü vücudumuzada uygulayabilirmiyiz bide giyisilere bulaşıomu benim kollarımda küçük çatlaklar oluşdu onu kapatmak için giyisilere bulaşmayan ürün arıyorum coverderm diolar fakat kullanan arkadaşlar mumnun kalmamış kalıcılığı iyi deilmiş bu ürün hakkanda daha çok bilgi verirsen sevinirim

ben bir ara reklamlarda gördüm bacak kapatıcı diye sprey seklinde..ama isim hatırlamıyorum

konuyla ilgili bi başka topikte de yazdım
coverderm kesinlikle kapatmıyor
gerçi çatlakların derinliğine bağlı.benimkiler bacak üstünde ve derin.çok fazla ürün kullandım hatta tedaviye bile gittim
ama sonuç alamadım
coverderm 1 yıl önce aldığım bi ürün ve çok para verdim
almayın derim.bi işe yaramıyor

suratin icinse estee lauder`i oneririm
cok kaygan ve inanilmaz kapatici..

X