sınav hakkında sorum var bi bakarmısınız

sebboyyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
1.381
5
arkadaşlar açıköğretim sınavı kaçta başlıor ve kaç saat sürüyor bn büro yönetimi sekreterlik 1.sınıftayım sabahmı sınav öğleden sonramı

1 sınıfların sınavları saat 9 da başlıyor
ikibuçuk saat falan sürüyo sanırım

arkadaşım giriş belgenin bu aralar gelmesi lazım orda yazıyo ama hatırladığım kadarıyla sabah 9 du

Arkadaşlar ben bu yıl aöf sınavlarına girecem inşallah düz lise mezunuyum hangi bölümleri seçebilirim veya hangi bölümler var düz lise mezunları için bana yardımcı olurmusunuz çok aciiiil
teşekkürler...

arkadaşlar açıköğretim sınavı kaçta başlıor ve kaç saat sürüyor bn büro yönetimi sekreterlik 1.sınıftayım sabahmı sınav öğleden sonramı

Aöf 1.sınıf sınavları sbh 9 da başlıyor ilk 15 dk dışında geç kalırsan kesinlikle sınav alınmıyorsun.Öğrenci kimlik kartını ve sınav giriş belgeni mutlaka yanına al yoksa sınava almıyorlar öğrenci kimlik kartını özellikle.Sınav 11.20 de biter toplam 4 dersten sınava gireceksin cmrtsi günü,pzr günü snv yine 9 da.Sınav giriş belgen 15 gün öncesinden eline geçebilir son 1 hafta kalada.İnternetten (eğer büro-web şifren varsa onu bürodan alıyorsun) sınav giriş belgeni yazıcıdan çıktı alarak kullanabilirsin geçerlidir aöf de sınavlarda kabul ediyor..Başarılar diliyorum.Başka sorun varsa beklerim :)

ben bişey sorcam final sınavı bütün üniteleri mi kapsıyor mesela arasınavdaki konulardan kaç finaldekilerden kaç tane çok merak ediyorum.

ben bişey sorcam final sınavı bütün üniteleri mi kapsıyor mesela arasınavdaki konulardan kaç finaldekilerden kaç tane çok merak ediyorum.

Final sınavında tüm ünitelerden sorumlusun.Ara sınavda mesela türk dili dersini örnek verirsem,toplam 16 ünite var(finale 16 ünitenin hepsinden sorumlu olarak gireceksin)ara sınavda 16 ünitenin yarısı olan 8 ünite den sorumlu olacaksın.Dersin ünite sayısına göre yarıya bölünüyor öyle ara sınava giriyorsun.

bn şifremi daha almadım aöfden sınvda gereklimi acabaa?? ögrenci kimlik kartım var sadecee

X