Saç Rengi ve Saç Boyama 6.1 ultra açıcı küllü kahve

minish 21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
826
6
arkadaşlar lorealin 6.1 ultra açıcı küllü kahvesi hiç turunculaştırmadan rengi açıyomuş ama saçda hiç boya olmaması gerekmiş...benim saçlarım resimde görüldüğü gibi koyu kumral sadece uçlarda açık kumral var...bu rengi deneyen var mı tatlı bi açık kumral elde etmek istiyorum... deneyenler bi yorum yapabilirmi lütfenbuyrunnnnnnnnn sizce boyasam kötü olurmuu?

merhaba minish,ben 3 hafta önce loreal recital 6.1 e boyadım saçlarımı,saçlarımda boya vardı yine lorealin ultra açıcı serisinden doğal kahve vardı yani onun üzerine boyadım turunculaşma oldu gittikçede saç rengim açıldı aslında cok kötü bir renk değil cıkan sonuc ama ben kullanamayacağım yarın gidip boya alıp saç rengimi değişeceğim.birde byazlarımı hiç kapatmadı erken yaşta saçlarım beyazladığı
için boya seçiminde zorluk çekiyorum,beyaz sorunun varsa hiç deneme derim.birde sana tavsiyem eğer 6.1 e boyayacaksan önce uçları sonra dipleri boya farklılık oluyor cok fazla hemde buyrunnnnnnnnn

merhaba minish,ben 3 hafta önce loreal recital 6.1 e boyadım saçlarımı,saçlarımda boya vardı yine lorealin ultra açıcı serisinden doğal kahve vardı yani onun üzerine boyadım turunculaşma oldu gittikçede saç rengim açıldı aslında cok kötü bir renk değil cıkan sonuc ama ben kullanamayacağım yarın gidip boya alıp saç rengimi değişeceğim.birde byazlarımı hiç kapatmadı erken yaşta saçlarım beyazladığı
için boya seçiminde zorluk çekiyorum,beyaz sorunun varsa hiç deneme derim.birde sana tavsiyem eğer 6.1 e boyayacaksan önce uçları sonra dipleri boya farklılık oluyor cok fazla hemde buyrunnnnnnnnn

teşekkür ederim yazdığın için canım çok sağol...ben hep olumlu yorumlar okudum ama cesaret de edemiyorum işte...turunculuk benim cildime hiç gitmiyor...o yüzden iyi araştırmam lazımyerimseniben

bende bu boyayla ilgili konu acmıstım öneri diye baya yorum aldım açıcılı oldugu için yıpratır dediler boyamadım vazgectim

herhangı bır boya ne kadar yıpratıyorsa o kadar yıpratıyor acıcılı boyalar ben palettenın acıcılı buyulu kahvesınıkullanmıstım normal boyadan farklı olmadı dogal sacı acıyor ama bır kac kısıboyalı sacıda actıgını yazmıstı

evet gözle görülür bir yıpranma olmuyor ama dediğin gibi kendi sacında sonuc veriyor.

memnun kaldınmı canım

ya benım saclarda bı akc renk oldugu ıcın pek fark olmadı galıba ,acıcılı boyayı kullandıgımda sac boyası hakkında pek bılgım yoktu o yuzden dıkkat etmedım boyadım gectım boyalı sacı pek acmıyolar daha dogrusu sacın koyu renkse etkı etmıyor sadece ısıltı oluyor,benım sacta cıkolata kahve olan yerler bıraz daha acık renk olmustu koyu kahve olan yerlerde pek degısme olmadı

arkadaşlar lorealin 6.1 ultra açıcı küllü kahvesi hiç turunculaştırmadan rengi açıyomuş ama saçda hiç boya olmaması gerekmiş...benim saçlarım resimde görüldüğü gibi koyu kumral sadece uçlarda açık kumral var...bu rengi deneyen var mı tatlı bi açık kumral elde etmek istiyorum... deneyenler bi yorum yapabilirmi lütfenbuyrunnnnnnnnn sizce boyasam kötü olurmuu?

canım ben denedim tek sorun biraz fazla sarımsı parlaması oldu benm için biraz çiğ gibi geldi (ya da ben kompleks yaptım hehehe) boyayı tavriye ediyorum fazlasıyla ama bnm uçlarda siyah vardı onları bile açtı yani

X