kan testi sonucum çok düşük lütfen fikir verin

yaren_XIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2007
81
2
Arkadaşlar benimde günüm geçeli 6 gün oldu 3 adet idrar testinden sonra bu gün nihayet kan testi yaptırdım ama çok mutsuz ve huzursuzum değerler çok düşük çıktı 33.60 (SAT 23 aralık ) moralim çok bozuk değerleri düşük çıkıpta bebeğinde problem olmayan varmı aramızda

merhaba,
öncelikle moralini hemen bozma kaçla başladığın değil sayının nasıl katladığı önemli.benim de son adet tarihim 23 aralık bugüne kadar 4 kez beta hcg(kan) testi yaptırdım. benim de ilk değerim 5.65 ile başladı 4 gün sonra 85.6 oldu. doktorlar dış gebelik olabilir dedi. 2 günde bir test yaptırıyorum en son bugün yaptırdım 1019 çıktı dr iyi iç gebelik gibi görünüyor ama keseyi görmemiz lazım dedi. beklemek çok zor. bu arada bence sen de 2 günde bir test yaptır ve değer düşer ya da çok çok az artarsa bihmal etmeden dr a görün. inşallah iç gebeliktir ve sorunsuz devam eder.

Latmia çok açıklayıcı anlatmış
Keseyi görünce anlıyor doktorlar dış gebelik mi boş gebelik mi
yoksa normal mi...6. haftada kesin görmen lazım keseyi
allah hayırlısından versin.

benimde öyleydi herkeste bilir canım ben üst üstte hergün test yaptırdım degerlerin eger her iki günde ikiye katlarsa korkma tamammı canım kan testinde genelde korkuturlar az diye gec yumurtlamadır canım benim öyle oldu hiçte sorun olmuyo üzüldügün yanına kar kalıyo

Arkadaşlar benimde günüm geçeli 6 gün oldu 3 adet idrar testinden sonra bu gün nihayet kan testi yaptırdım ama çok mutsuz ve huzursuzum değerler çok düşük çıktı 33.60 (SAT 23 aralık ) moralim çok bozuk değerleri düşük çıkıpta bebeğinde problem olmayan varmı aramızda

canım sonucu doktora göstermedin mi
o birşey söylemedi mi sana?

Canım daha çok yeni bir hamilelik olduğu için sonucun bu şekilde çıkmış benim de 20 çıkmıştı ilk öğrendiğimde önemli olan bundan sonra ikiye katlaması şimdiden gözünaydın:)

kızlar 2 gün sonra tekrar test yaptırdım çok şükür iki katı olmuş 61.33 şuanki değerim 2 günde bir test yaptırmaya devam doktor ta sizin dediğiniz gibi dedi yumurtlamam geç olmuş diye tahmin ediyor hepinize çok teşekkür ederim

ALLAH YARDIM CIN OLSUN BAK YÜKSELMİŞ DEĞER HADİ GÖZÜN AYDIN CANIMM

kızlar 2 gün sonra tekrar test yaptırdım çok şükür iki katı olmuş 61.33 şuanki değerim 2 günde bir test yaptırmaya devam doktor ta sizin dediğiniz gibi dedi yumurtlamam geç olmuş diye tahmin ediyor hepinize çok teşekkür ederim

AYNEN ÖLE YUMURTLAMAN GEÇ OLMUŞ DEMEKKİ ALLAHIN İZNİ İLE BEBİŞİN GELİYOR KISSSSSSSSSSSSSSSSS

hiç merak etme bence benim adetim 15 gün geçmişti kan testi yaptırdım 28 çıktı sonra bi kaç gün sonra tekrar yaptırdım 600 küsür çıkmıştı
seninde geç döllenme olmuş olabilir benim ki gibi kan testini ne zaman yaptırdın 2 3 gün sonra tekrar yaptır o zamanki değer yükselmişse korkulcak bişey yok demektir

cevapların hepsini okumadan cevap yazmışım :eek:
hayırlı olsun canım Allah sağlıklı bi şekilde kucağına da almayı nasip etsin

mrb arkadaslar bnımde değerım 67.32 çıkmıştı doktor hıç 2 gun sonra tekrarla demedi cuma gunu ağrım oldu ve çok hafıf kahve leke oldu cumarteside pembe lekeler devam progestan içtım.bugun tekra test yaptırdım işallah katlar bışey yoktur sonucu yarın alıcam yoru yazarsanız sevınırım.çok korkuyorum dış gebelık yada mol gebelıktır dıye

mrb arkadaşlar benimde merak ettiğim bişi var.
son adet tarihim 10 ocaktı ama doktorum bunun üzerinden hesaplamadı (adetlerimdede düzensizlik söz konusu değildi) buna göre doğum yapma tarihim 17 ekime geliyor.
AMA doktorum 30 EKİM e gün verdi..

o halde bunun adı geç döllenme ama geç döllenmeyi halaaaa anlamadımmmmmm CADIARZUCADIARZU

yardımcı olursanız sevinirim

--------------------------------------------------------------------------------

mrb arkadaşlar benimde merak ettiğim bişi var.
son adet tarihim 10 ocaktı ama doktorum bunun üzerinden hesaplamadı (adetlerimdede düzensizlik söz konusu değildi) buna göre doğum yapma tarihim 17 ekime geliyor.
AMA doktorum 30 EKİM e gün verdi..

o halde bunun adı geç döllenme ama geç döllenmeyi halaaaa anlamadımmmmmm

CADIARZUCADIARZU

yardımcı olursanız sevinirim

merhabalar aranıza yeni katılıyorum ben bugün kan testi yaptırdım adetime 4 gün vardı teste73.96oran çıktı ama hastanedeki hemşire benim gebe olabilirsinde olmayabilirsinde dedi kesin bir şey diyemem dedi .şimdi ben hamilemiyim acaba

adetine daha varken bu değer çıkmış çok güzel.
50 nin üzerinde gebelik vardır.
Ama yinede doktorlar 2 gün sonra gebeliğin normal seyrinde gelişip gelişmediğini görmek için kan testini tekrarlatıyorlar.

2 gün sonra kan değerlerin yükseliyorlsa güzel haber

meraba herkese ben bişeyi çok merek ediyorum bende kan testi yaptırdım sonuç pozitif çıkı ama ben doktora hangi değere bakarak pozitif çıktığını sormayı unuttum tahlildeki değerlere bakıyorum hiç bişey anlamadım nereye bakmam gerekiyo

X