hamilelikte haşimato ve hipotiroid

cans

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
845
2
merhaba arkadaşlar şu an 9 haftalık hamileyim daha önceden hipotiroid ve haşimato hastalıgım vardı 75 mg lık euytrıx kullanıyorum en son tahlılımde tsh ım 3 . 97 idi .. cuma kontrolum var .. bu konuda çok endişeleryım cunku gecen sene 11 haftalıkken bebegımı kaybettım . bu konuda yardımlarınızı beklıyorum ..

canım ben de hipotiroid hastasıyım. her ay tsh seviyesine göre ilacın dozu ayarlandı.şimdi oğlum kollarımda ve sağlıklı Allah'a şükür. ilaçlarını düzenli kullanırsan ve kontrol altında olursan bi sorun olmaz Allah'ın izniyle. inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini...

canım ben de hipotiroid hastasıyım. her ay tsh seviyesine göre ilacın dozu ayarlandı.şimdi oğlum kollarımda ve sağlıklı Allah'a şükür. ilaçlarını düzenli kullanırsan ve kontrol altında olursan bi sorun olmaz Allah'ın izniyle. inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini...

cok teşekkur ederım arkadaşım .. gercekten cok duyarlı bır insansın .aslında bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız da vardır ... ben bılgılerımızı paylaşalım bırbırımıze destek olalım istedım .. söyledıklerın içimi rahatlattı cunku bebegın saglıgı ıle ılgılı endıslerım oluyor..allah sana ailenle uzun saglıklı ve mutlu bır hayat versın... goruşmek üzere

canım bende şu an hashimato hastasıyım ve hamileyim.ilacımı düzenli olarak alıyorumm. herhangi bi sorunla bu süre zarfında karşılaşmadım.artık doğumdan sonrasıda hayırlısı.Rabbim sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder ihşallahhh....a.s.

canım bende şu an hashimato hastasıyım ve hamileyim.ilacımı düzenli olarak alıyorumm. herhangi bi sorunla bu süre zarfında karşılaşmadım.artık doğumdan sonrasıda hayırlısı.Rabbim sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder ihşallahhh....a.s.

cok teşekkur edrım canım..tum guzel duygularına katılıyorum ..esen kal

X