Op.Dr. Jale Gürlüler

derinzlm

canım kızım iyiki varsın
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
3.641
0
Jale Gürlüler hakkında
Ben yaklaşık 10 aydır hasatsıyım ve artık doğumuma günler belkide saatler kaldı .İlk önce jimerdeydi bizde oraya gittik .Sonra benim için acı hatırları olan pembe maviye geçti bizde dr.dan memnunuz diye oraya.Cuma günkü kontrolümüzde herşey normal iken bugün gittiğimizde tekrar Jimere geçtiğini öğrendik .O nereye biz oraya sürükleniyoruz yani .Benimle aynı şeyleri yaşayanlar varmı aranızda .Şimdi muhtemelen bu hafta sonuna kadar doğumum olacak.Benim kafamı kurcalayan orada doğum yapanlardan normal doğum olursa 7 ,Sezeryan olursa 4 katı fiyat farkı ödeyecek olmam. Dr. için değer diyorum ama inanılmaz derecede kafam karıştı lütfen aynı sıkıntıyı yaşıyorsanız bana da yardımcı olmanız

Jale Gürlüler hakkında
Ben yaklaşık 10 aydır hasatsıyım ve artık doğumuma günler belkide saatler kaldı .İlk önce jimerdeydi bizde oraya gittik .Sonra benim için acı hatırları olan pembe maviye geçti bizde dr.dan memnunuz diye oraya.Cuma günkü kontrolümüzde herşey normal iken bugün gittiğimizde tekrar Jimere geçtiğini öğrendik .O nereye biz oraya sürükleniyoruz yani .Benimle aynı şeyleri yaşayanlar varmı aranızda .Şimdi muhtemelen bu hafta sonuna kadar doğumum olacak.Benim kafamı kurcalayan orada doğum yapanlardan normal doğum olursa 7 ,Sezeryan olursa 4 katı fiyat farkı ödeyecek olmam. Dr. için değer diyorum ama inanılmaz derecede kafam karıştı lütfen aynı sıkıntıyı yaşıyorsanız bana da yardımcı olmanız

MERHABA CANIM,,,,,,,,,,,,,
yaklaşık 7-8 yıldır jale hanımı tanıyorum....insan olarak mükemmel bir insan...çok çok ta iyi bir doktor..ben kendisinden çok ama çok memnunum.............jale hanım jimerin en değerli ve en öncü kurucularından biri..jale hanım o hastaneye çok emek verdiçok çalıştı...........
bazı haksızlıklara dayanamayıp jimerden ayrıdı...hastalarını da ortada bırakmamak için hemen hiç ara vermeden ertesigün pembemaviye başladı..........bunu o pisikolojiyle herkez yapamazdı................benim için doktorumun hangi hastanede olduğu hiç ama hiç önemli değil....bende 18 haftalık hamileyim...doktoruma güvenim sonsuz....o nerde olursa ben her zaman onun yanında olacağım....hastane çok önemli değil....
eğer sen pembe mavide istersen oraya da gelir jale hanım...inşallah herşey gönlünce olur...

MERHABA CANIM...........
Siz beni sanırım yanlış anladınız yada ben yanlış ifade ettim........Jale Hanım ile ilgili zaten bir sorunum olsa bu zamana kadar devam etmezdim..........Onun Jimer için neler yaptığını kendini ne kadar yıprattığını bende en az sizin kadar biliyorum ........Benim sıkıntım 9 ay bazen kısa bazen uzun süre bu zaman zarfı içinde sadece dr. değil ekip te önemli .Ve Jimerde gördüğümüz muamele önemli ......Elbette doğumum Dr.umun bulunduğu yerde olacak çünkü doğum esnasında olduğu kadar sonrasında da bulunduğum yerde olmasını tercih ederim ........Benim demek istediğim şimdi orada olan sistem ben dün randevu alabilmek için 3 saat boyunca telefonun düşmesini beklemem .Jale hanım hastaneden al bakalım randevu ne diyecekler dediği için hastaneyi aradığımı da belirtmek isterim ....Sizinde herşey gönlünüzce olsun .........

MERHABA CANIM...........
Siz beni sanırım yanlış anladınız yada ben yanlış ifade ettim........Jale Hanım ile ilgili zaten bir sorunum olsa bu zamana kadar devam etmezdim..........Onun Jimer için neler yaptığını kendini ne kadar yıprattığını bende en az sizin kadar biliyorum ........Benim sıkıntım 9 ay bazen kısa bazen uzun süre bu zaman zarfı içinde sadece dr. değil ekip te önemli .Ve Jimerde gördüğümüz muamele önemli ......Elbette doğumum Dr.umun bulunduğu yerde olacak çünkü doğum esnasında olduğu kadar sonrasında da bulunduğum yerde olmasını tercih ederim ........Benim demek istediğim şimdi orada olan sistem ben dün randevu alabilmek için 3 saat boyunca telefonun düşmesini beklemem .Jale hanım hastaneden al bakalım randevu ne diyecekler dediği için hastaneyi aradığımı da belirtmek isterim ....Sizinde herşey gönlünüzce olsun .........

anlıyorum canım hepimiz hakkında hayırlısı olur.............
inşallah herşey güzel olacak canım..........
jimer de ocak ayında arkadaşım doğum yaptı..........
jale hanım girdi doğumuna...pembemavide olduğu halde..........
arkadaşım çok memnunn kaldı..çok ilgilendiler jimer olarak dedi...
jale hanım da 2 gün hastanede kalan arkadaşımıza tam 3-4 kez ziyaretine gelmiş gerekli müdahale ve takipleri yapmış....
bu konuda kendimi strese sokmam istemiyorum..
sadece güzel şeyleri hayal etmek istiyorum............a.s.

Jale Gürlüler hakkında

bende hamileliğimimn başından beri jale hanıma gidiyorum bizde ilk jimerle başladık
sonra pembe maviye çünkü doktorumu seviyorum ve bırakmak istemedim

ama şimdi anlamadığım demişsinizki jimerde sezeyanda 7 normalde 4 kat faazla para ödememem gerek neden böyle ben bunu anlamadım sonuçta jale hanım oraya geçtiyse oranın doktordur ve ssk dan da faydalabilirzi neden kat kat para ödüyoruz anlamadım
,şu an çok şaşkınım zaten jimere geçtiğini duydum :1shok:

Evet bursasu doğru................
Yaşasın jale hanım jimere geri döndü ben çok mutluyum

eğer endişeniz jimer hastanesinin size göstereceği ilgili ve alakas ile ilgiliyse benim aralıkta bir arkadaşım epidural sezeyan yaptı ve ilgi alakadan ekipten çok memnun kaldı
çok yeni ve temiz bir hastane olmasıda cabası

aynen bende sevindim jimer daha güzel bir hastane bence
odaları büyük ferah
doktorum nerey ben oraya beyaz melek
ya arkadaş demişki kat kat para ödeyeceğim jimerde olursa neden anlamadım

aynen bende sevindim jimer daha güzel bir hastane bence
odaları büyük ferah
doktorum nerey ben oraya beyaz melek
ya arkadaş demişki kat kat para ödeyeceğim jimerde olursa neden anlamadım

CANIM BELKİ SSK SI YOKTUR BİLMİYORUM Kİ.............
HAYIRLISI TATLIM..ÜCRET KONUSUNDA GÖRÜŞMEDİM HİÇ:1hug:

arkadaş bana haber vermese benim hiç haberim yoktu yaa
en son görüşmemizde jimerle olamayacağını falan söylemişti ama
hakkımızda hayırlısı olsun dediğin gibi
bende duyar duymaz seherimi aradım

bende hamileliğimimn başından beri jale hanıma gidiyorum bizde ilk jimerle başladık
sonra pembe maviye çünkü doktorumu seviyorum ve bırakmak istemedim

ama şimdi anlamadığım demişsinizki jimerde sezeyanda 7 normalde 4 kat faazla para ödememem gerek neden böyle ben bunu anlamadım sonuçta jale hanım oraya geçtiyse oranın doktordur ve ssk dan da faydalabilirzi neden kat kat para ödüyoruz anlamadım
,şu an çok şaşkınım zaten jimere geçtiğini duydum :1shok:
Canım Jale Hanım'ın size verdiği fiyat nedir bilmiyorum .Fakat bana söylediği rakam Jimerde de doğum yaptırsada değişmeyecek .Çünkü ben Jimer de ssk lı bakmıyacağım yanii sgk anlaşması benim için geçerli olmayacak dedi .Zaten dr.larda hastane içinde sgk lı olanlar ve olmayanlar diye ayrılacakmış .

Canım Jale Hanım'ın size verdiği fiyat nedir bilmiyorum .Fakat bana söylediği rakam Jimerde de doğum yaptırsada değişmeyecek .Çünkü ben Jimer de ssk lı bakmıyacağım yanii sgk anlaşması benim için geçerli olmayacak dedi .Zaten dr.larda hastane içinde sgk lı olanlar ve olmayanlar diye ayrılacakmış .

aaa
halla halla neler oluyor ya ilginç yani
sana fiyat verdimi peki ben daha hiç konuşmadım

gerçekten şu an çok mutluyummm jimerde olduğu için.............
çünkü jimer jale hanımı kaybetmeyi göze alamadı..........
jale hanım GİDİNCE ÇOK HASTA KAYBETTİ BENCE.......
hem doktorumuz hakkında hemde bizim hakkımızda hayırlısı olur inşallah

arkadaş bana haber vermese benim hiç haberim yoktu yaa
en son görüşmemizde jimerle olamayacağını falan söylemişti ama
hakkımızda hayırlısı olsun dediğin gibi
bende duyar duymaz seherimi aradım
Bende daha önce pembe maviye geçtiğini internetten öğrenmiştim .Tuhaf aslında arayıp en azından gebelik hastalarını bilgilendirebilir.Ben de Jieri çok beğeniyordum ama sanrırım hepimiz yada birçoğumuz yada sadece benim oarsıyla ilgili kafamda olumsuz şeyler oluştu Kalitenin düşmesi ile ilgili .Ben yarın son muayene ve oda seçmek için gidiyorum bilgilendiririm sizide ilgi alakayla ilgili

ben hiç fiyat konuşmadım canım......
çok ta önemli değil...........
sağlık olsunda
ben zaten 3-4 milyarı çıkarmıştım gözden

Bende daha önce pembe maviye geçtiğini internetten öğrenmiştim .Tuhaf aslında arayıp en azından gebelik hastalarını bilgilendirebilir.Ben de Jieri çok beğeniyordum ama sanrırım hepimiz yada birçoğumuz yada sadece benim oarsıyla ilgili kafamda olumsuz şeyler oluştu Kalitenin düşmesi ile ilgili .Ben yarın son muayene ve oda seçmek için gidiyorum bilgilendiririm sizide ilgi alakayla ilgili

hakkında hayırlısı tatlım.............
inşallah güzel geçer...
beni arayıp haber verdi konuyla ilgili...........:1hug:

gerçekten şu an çok mutluyummm jimerde olduğu için.............
çünkü jimer jale hanımı kaybetmeyi göze alamadı..........
jale hanım GİDİNCE ÇOK HASTA KAYBETTİ BENCE.......
hem doktorumuz hakkında hemde bizim hakkımızda hayırlısı olur inşallah

amin inşalah hayırlısı olur beyaz melek
ama sgk dan faydalanamayacakmışısız baksana
çok uçuk fiyatlarmı isteyecekki:uhm:

evet hastane değiştirdiğini hastalarına kısa mesaj geçebilirdi
ya ama özel olarak gidilcek ya skdan bakmıcakmış illaki kalite yükselmek zorunda ve öyle olacaktır

aaa
halla halla neler oluyor ya ilginç yani
sana fiyat verdimi peki ben daha hiç konuşmadım
Belki beni yargılayacaksınız sonuçta dünyadaki en güzel olayı bir mucizeyi yaşıyoruz ama bunu yaşarken başka şeyler kafamı karıştırıp bunun tadına varamıyoruz .
Bana Jimere ilk gittiğimde 3.500 ytl demişti sezeryan için .Normal fiyatını hatırlamıyorum .
Sonra Pembe Maviye gidince orayı sorduk ne oldu ödeyeceğimiz rakam diye.Orada doğumun 2.800 ytl olduğunu fakat onun için farklı fiyat alternatifi koyulduğunu ve 2.000 ytl ödeme yapacağımızı söyledi .Siz neden hiç konuşmadınız ki fiyatı sonradan karşınıza çıkan rakamlar bazen şaşırtıcı olabiliyor çünkü .

Belki beni yargılayacaksınız sonuçta dünyadaki en güzel olayı bir mucizeyi yaşıyoruz ama bunu yaşarken başka şeyler kafamı karıştırıp bunun tadına varamıyoruz .
Bana Jimere ilk gittiğimde 3.500 ytl demişti sezeryan için .Normal fiyatını hatırlamıyorum .
Sonra Pembe Maviye gidince orayı sorduk ne oldu ödeyeceğimiz rakam diye.Orada doğumun 2.800 ytl olduğunu fakat onun için farklı fiyat alternatifi koyulduğunu ve 2.000 ytl ödeme yapacağımızı söyledi .Siz neden hiç konuşmadınız ki fiyatı sonradan karşınıza çıkan rakamlar bazen şaşırtıcı olabiliyor çünkü .

ben henüz 18 haftalıkım doğuma yaklaşık 4 ay var............şimdiden bunların stresini yaşamak istemedim....zaman yaklaşınca konuşuruz.............

X