İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

canım benim dr.um DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTE HASTANESİNDEN R.EMRE OKYAY mükkemmel bir dr. benim hayatımı kuratardı allah razı olsun ondan kesinlikle öneririm ayrıntılı bilgi veriyor güler yüzlü sempatik biri arkadaşıma tavsiye ettim oda çok memnun kaldı sanada tavsiye ederim

özel sağlık sigortası olan arkadaşlarrrrrr

derhal sigortacılarınızla görüşün zira bütün sigortalar kriz davasına tüm ödeme sistemlerini değiştirmişlerrr!!!!!!!!!!!!!
limitsiz doğum anlaşmalarının büyük bölümü iptal olmuşşşş

sinirlerim 4-5 gündür altüst oldu bu yüzden!!!!!!!!!!!

aman dikkatttt

merhaba sizin hangi sigorta acaba merak ettim bende özel sigortalıyımda ona göre limit arttırımı yapalım bari...

özel sağlık sigortası olan arkadaşlarrrrrr

derhal sigortacılarınızla görüşün zira bütün sigortalar kriz davasına tüm ödeme sistemlerini değiştirmişlerrr!!!!!!!!!!!!!
limitsiz doğum anlaşmalarının büyük bölümü iptal olmuşşşş

sinirlerim 4-5 gündür altüst oldu bu yüzden!!!!!!!!!!!

aman dikkatttt

arnavut
detaylı bilgi alabildin mi?
hangi sigorta seninki?

ben genel yaşam sigortalısıydım.ilk sene 475 tl ödeyip bir yıl bekleme süresini bitirdim.geçen sene yenileme yaptım ve 690 tl ödedim bir yıl için. artmasının sebebide doğum riskinin başlamış olmasıydı.geçen sene sigortacımız şirketiyle problem yaşadı ve biz başka kişilere transfer olduk.bu sene poliçe bitimine 3-5 gün kalaya kadar bekledim aramalarını.aramayınca ben aradım genel merkezi.ertesi gün teklifle geldiler.ama beni resmen dumur ettilerrrr.kent ve özel sağlık hastanesindeki limitsiz doğum limitlerim sıfırlanmıştı.hatta sadece 2000tl lik doğum için benden 890 tl istediler.ne doktor kontrollerim vardı nede 2000tl ile doğum yapabileceğim bir hastane.
bende derhal araştırmaya koyuldum.bu arada daha hamile olmadığım için tarih konusunda problemlerim devam ediyor.
bugüne kadar vardığım sonuçlar::::
Yapı kredi sigorta toplam limit3000tl için (doktor+doğum ) için 1550 tl dedi.
ergo isviçre doğum teminatı olan poliçeleri geçiş yapmıyor.bir yıl bekleme istiyor 1997tl
ak sigorta 1250 tl doktor,3500 tl doğum+ayakta tedavi için 1527 tl istedi
koç allianz limitsiz doktor+limitsiz doğum+ 3500 tllik ayakt tedavi için 2205 tl istedi ama 5 ay bekleme süresi varmış

ben halen karar veremedim çünkü henüz hamile değilim.ufak tefek tedavilerim var şu an için.bi alay para ödeyip sonra hamile kalamazssam diye düşünüyorummm.
sigortaya ödeyip fırsatı yakalayamazsam direk aynı parayı doktoruma ve hastaneye öderim gibi düşünüyorum
bi haftadır uyku nedir bilmiyorum.en uygun fiyata en uygun poliçeyi satınalmak istememden dolayı

merhaba arkadşlar aranıza yeni katılıyorum bendede çatama sorunu var ve hamile kalmak istiyorum aslında önceden kordon kadın doğum kliniği ibrahim yanık a gidiyorudum memnunda kaldım ama dah aiyi tavsiye dedbişceğiniz doktor vamı

ben genel yaşam sigortalısıydım.ilk sene 475 tl ödeyip bir yıl bekleme süresini bitirdim.geçen sene yenileme yaptım ve 690 tl ödedim bir yıl için. artmasının sebebide doğum riskinin başlamış olmasıydı.geçen sene sigortacımız şirketiyle problem yaşadı ve biz başka kişilere transfer olduk.bu sene poliçe bitimine 3-5 gün kalaya kadar bekledim aramalarını.aramayınca ben aradım genel merkezi.ertesi gün teklifle geldiler.ama beni resmen dumur ettilerrrr.kent ve özel sağlık hastanesindeki limitsiz doğum limitlerim sıfırlanmıştı.hatta sadece 2000tl lik doğum için benden 890 tl istediler.ne doktor kontrollerim vardı nede 2000tl ile doğum yapabileceğim bir hastane.
bende derhal araştırmaya koyuldum.bu arada daha hamile olmadığım için tarih konusunda problemlerim devam ediyor.
bugüne kadar vardığım sonuçlar::::
Yapı kredi sigorta toplam limit3000tl için (doktor+doğum ) için 1550 tl dedi.
ergo isviçre doğum teminatı olan poliçeleri geçiş yapmıyor.bir yıl bekleme istiyor 1997tl
ak sigorta 1250 tl doktor,3500 tl doğum+ayakta tedavi için 1527 tl istedi
koç allianz limitsiz doktor+limitsiz doğum+ 3500 tllik ayakt tedavi için 2205 tl istedi ama 5 ay bekleme süresi varmış

ben halen karar veremedim çünkü henüz hamile değilim.ufak tefek tedavilerim var şu an için.bi alay para ödeyip sonra hamile kalamazssam diye düşünüyorummm.
sigortaya ödeyip fırsatı yakalayamazsam direk aynı parayı doktoruma ve hastaneye öderim gibi düşünüyorum
bi haftadır uyku nedir bilmiyorum.en uygun fiyata en uygun poliçeyi satınalmak istememden dolayı

bende genel yaşam sigortalısıyım 720tl ödedim 2000tl limitli 1.senem aralıkta dolacak ve yenileyeceğiz sigortacımla önce yapı kredi için anlaşmıştık genel yaşamın bayiliğinide alınca sigortacım tavsiye etti ege sağlık ve kentde doğum limitsiz diye bunu önerdi yeniletirken soracagım bakalım umarım sorun çıkmaz diye düşünüyorum bende hamile değilim henüz ama 1seneden sonra tahlil diğer ayakta tedaviyede bakılabiliyoruz hayırlısı bakalım bende çok stres yapmıştım bu sigorta olayında ...

limitsiz doğum ve rutin kontreller için benden genel yaşam bu sene 3700 istedi.indirim deyince de 3200 e indiler malesef.limitsiz doğum ve kontrller kalkmış nisan ayı itibariyle bilgin olsunnn.
limitsizler için en uygun fiyatlar 3000-4000 ytl arasında.ben %80 nini araştırdığım için iyi biliyorum canımmm
yenileme yaparken sana da aynen bunların etrafında bi fiyat söylüycekler malesef:KK43:(((((

hadi ya 2ay sonra yenilenecek benim sıkıntı oldu şimdi bak ben en iyisi sigortacıyla bi konuşayım zaten doğum limitsiz olmazsa 3000 neye yetecek zaten doktor ne kadar alıyor kontroller derken doğuma bişi kalmayacak hay allahya canım sıkıldıı

ben de op.dr gökalp tokaç'a gidiyorum polikistik over vardı hemen hamile kaldım.askeri hastanenin doktoru mükemmel bir doktor. doğumu orda yapıyor extra ücret de istemiyordu. muayenesi 100 tl. yanlız bu ay emekli oluyor. egepol'e başlayacak sanırım .mükemmmmmeeel bir doktor.tavsiye ederim. bana da kanında pıhtılaşma sorunu olup 3-4 kere düşük yapan bir arkadaşım önermişti. şimdi nur topu gibi bir bebeği var onun yardımlarıyla.

aranıza yenı katıldım bende 12 haftalık hamıleyım ve doktorum erol tavmergen her konuda uzman bı doktor cok guzel ve detaylı ılgenıyolar gorev yerı izmir bornava şifa ozel muayanesıde alsancakta ıstersen tam adresnı verırım cnm

ben çiğlide oturuyorum 24. haftam bitmek üzere ama hala kendime doktor ve hastane bulabilmiş değilim, smryna da evrim hanıma gidiyordum ama ankaraya taşınmış. gideceğim doktorun hastanede çalışmasını istiyorum ve de bayan olmasını tavsiye edebileceğiniz bir hastane-doktor var mı????? ya da en son çare olarak bir doktorun özeline gidip doğumu da kent veya çınarlıda yapmayı planlıyorum. lütfen yardımcı olun

ben çiğlide oturuyorum 24. haftam bitmek üzere ama hala kendime doktor ve hastane bulabilmiş değilim, smryna da evrim hanıma gidiyordum ama ankaraya taşınmış. gideceğim doktorun hastanede çalışmasını istiyorum ve de bayan olmasını tavsiye edebileceğiniz bir hastane-doktor var mı????? ya da en son çare olarak bir doktorun özeline gidip doğumu da kent veya çınarlıda yapmayı planlıyorum. lütfen yardımcı olun

Selamlar,
Ben doğumumu Kent Hastanesi'nde yaptım... Kesinlikle hizmet olarak çok ama çok iyiler, ben epidural anestezi ile normal doğum yaptım. Pazar günü... Gerek anestezi ekibi, gerek anne bakım hemşireleri, yenidoğan bakım hemşireleri ve doktorum çok ama çok iyi ve profesyonellerdi. Allah mecbur bırakmasın ama yenidoğan yoğun bakım ünitesinin olması önemli bir faktör... Benim doğumumu Prof.Dr.Namık Demir yaptı, erkek doktor düşünmüyorsunuz sanırım ama Namık bey'den ötesi yok diye düşünüyorum ben yine de kararınıza saydı duyarım benimki naçizane tavsiyedir. Birde Namık beyden randevu almak zor, erken davranmak gerek... Kent hastanesi doktorudur kendisi. Öte yandan bir değişiklik olamdıysa en son bildiğim, Kent hastane'si doktorlarının tümü erkek idi... Tabii ki dışardan bir doktora gidip, doğumu Kent hastanesinde yapmanız mümkün...

Selamlar,
Ben doğumumu Kent Hastanesi'nde yaptım... Kesinlikle hizmet olarak çok ama çok iyiler, ben epidural anestezi ile normal doğum yaptım. Pazar günü... Gerek anestezi ekibi, gerek anne bakım hemşireleri, yenidoğan bakım hemşireleri ve doktorum çok ama çok iyi ve profesyonellerdi. Allah mecbur bırakmasın ama yenidoğan yoğun bakım ünitesinin olması önemli bir faktör... Benim doğumumu Prof.Dr.Namık Demir yaptı, erkek doktor düşünmüyorsunuz sanırım ama Namık bey'den ötesi yok diye düşünüyorum ben yine de kararınıza saydı duyarım benimki naçizane tavsiyedir. Birde Namık beyden randevu almak zor, erken davranmak gerek... Kent hastanesi doktorudur kendisi. Öte yandan bir değişiklik olamdıysa en son bildiğim, Kent hastane'si doktorlarının tümü erkek idi... Tabii ki dışardan bir doktora gidip, doğumu Kent hastanesinde yapmanız mümkün...

öncelikle gözün aydın sağlıkla büyüt bebişini...kent hastanesinde iki arkadaşım doğum yapmıştı gerçekten çok iyi hizmet veriyorlar yenidoğan ünitesi olması da bi ayrıcalık tabi ki....Namık beyin ismini çok duydum çok profesyonel olduğunu söylüyorlar kendime son alternatif olarak onu belirledim ama ilk tercihim yine de bayan olacak sanırım bu konuyu kendime takıntı yapmışım umarım kurtulurum takıntımdan

Selamlar,
hayırlı uğurlu olsun. bende 7 haftalık hamileyim, namık demir ismini çok duydum. doğumuna bizzat kendisimi girdi? başka doktor varmıydı? ücret olarak ne çıkardılar? teşekkürler.

hayırlı uğurlu olsun. bende 7 haftalık hamileyim, namık demir ismini çok duydum. doğumuna bizzat kendisimi girdi? başka doktor varmıydı? ücret olarak ne çıkardılar? teşekkürler.

Sağolasın canım, darısı başına... Sağlıkla bebeğini kucağına almanı diliyorum öncelikle...

Pazar günü doğum yapmama rağmen Namık bey bizzat ilgilendi benimle... Evde kasılmalarımı hissettiğimde kendisiyle telefonla haberleştik, hastaneye gitmemi tavsiye etti, daha sonra kendisi geldi kontrol etti, doğumun başladığını belirtti, yatış işlemimizi yaptık, açılma 4cm olana kadar bekledik (bekleme sırasında ben odadaydım; bekleyiş yaklaşık 1 saat sürdü, Namık bey yoktu :1rolleyes:) epidural anestezi yapıldı ve bu andan sonrasında doğumhanedeydim Opr.Dr Orçun bey açılmamı takip etti, arada bakma, kontrol etme falan değil, kendisi sürekli yanımdaydı, açılma 9cm olduğu anda Namık bey geldi ve doğumu kendisi yaptı bundan sonrasında Orçun bey koluma girip ıkınmama yardım etti ve cidden psikolojik destek verdi :)

Her ikiside inanılmaz pozitif insanlar, anne bakım hemşiresi İlkay hanım ve yenidoğan bebek bakım hemşiresi Melek hanım gerçekten ama gerçekten muhteşemler, doğumunu orada yaparsan aklında olsun, özellikle ilk gece onlar olursa inanılmaz rahat ediyorsun, gece-gündüz vardiyasıyla hemşireler sürekli değişiyor; İlkay ve Melek hemşire bence diğerlerine göre cidden çok farklılar...

Ücret kısmında benim Allianz sigortam vardı hastane ve doğum masfarları için herhangi bir ödeme yapmadık, ancak sana ekstra ödemelerimizi yazayım...
Namık hocanın sigortalarla anlaşması yok: gerek muayene, gerek doğum ücreti ayrıca ödenip daha sonra sigortadan %60'ını geri aldık. Doğum ücreti yalnış hatırlamıyorsam 2.850tl. idi...
Bebeğin ilk bakım ve aşı masrafları 150tl idi.
Biz yenidoğan sünneti yaptırdık, 500tl idi.
Standart oda-suit oda farkı ödedik gecelik 200tl idi...

Aklına gelen başka birşey olursa elimden geldiğince cevaplarım...
Biraz uzun yazmışım kusura bakmayın...
Sağlıkla bebeğini kucağına alman dileğiyle....

izmir özel menemen yaşam tıp merkezi dr.haluk tuğran ı tavsiye ederim.. tedavide 6. ayımdı ve şimdi 7+3 hamileyim çok şükür..

Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim Dokuz Eylül üniversitesinden bir öğretim görevlisine gittim 150TL muayene ücreti ödedim,ancak hocanın toplantısı olduğu için 2 saat beklemek zorunda kaldım.Birde normal polikliniğe gitsem ne olacaktı acaba?doktor sağolsun ilgilendi ama herşey normal olduğu için muayene 15 dakikada bitti.Düşündümde 8 ay boyunca her ay 150TL vericem,doğum ve epidural parasıda 700TL civarı imiş(emekli sandığına bağlı çalışanım).Bu doğum bana 2000TL ye gelecek,tek iyi yanı üniversitede tahlillere para vermeyeceğim.Özel bir hastanede de aynı parayı vereceksem eğer üniversitenin yoğunluğuna katlanmak istemem tabiki.Bu konuda bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.Özel hastaneler emekli sandığı çalışanlarından ne kadar muayene ücreti,tahlil ve normal doğum parası alıyorlar?

canım ben sana özel ege sağlığı önerebilirim eşimin kardeşi orda doğum yaptı gercekten harika bi hastane ssk ve emekli sandığı bağkura bakıyor 12tl muayene ücreti tüm tahlilleri hastanede yaptırabiliyorsun doğumda 1200 ssk indirimli o civarda bişey tutmuştu doktorları ve tüm personelide ilgili gördüğüm kadarıyla sanada tavsiye ederim bi konuş istersen hastaneyle nette telinide bulabilirsin..

erkans canım sadece dr verilen ücretmi 1200 bende ege saglıkta dogum yaptım dr um şevki beydi ssk emeklisi eşim ondanda faydalandık 1800 dedi ama 1700 yaptı başka masrafım olmadı herşey dahildi ücrete ay şimdi fazlamı istemiş oluyor benden ama çok memnun kaldım herneyse önemli olan anne ve bebegin iyi olması keyifli bir dogum oldu benim için yinede aldıgı her kuruş helal olsun dr uma hastane ayrıca mükemel zaten

erkans canım sadece dr verilen ücretmi 1200 bende ege saglıkta dogum yaptım dr um şevki beydi ssk emeklisi eşim ondanda faydalandık 1800 dedi ama 1700 yaptı başka masrafım olmadı herşey dahildi ücrete ay şimdi fazlamı istemiş oluyor benden ama çok memnun kaldım herneyse önemli olan anne ve bebegin iyi olması keyifli bir dogum oldu benim için yinede aldıgı her kuruş helal olsun dr uma hastane ayrıca mükemel zaten

başak gecen seferde özel msj atmıştın cnm kusura bakma ben onu cevaplayamadım benim dediğim fiyat sene başıydı ama 1500 civarı buldu sanırım eşimin kardeşi doğum yapmıştı oda şevki beyin hastasıydı sanırım o yüzden şevki beyin başka hastası varmı diye yazmıştım ama hamileliği boyunca gitmedi doğum zamanı acilen oraya gitmişti kendi doktoru değildi yani sen böyle yazınca sordumda yanlış bilgi olmasın diyee

X