Saç Rengi ve Saç Boyama Balköpüğü+Sarı Renklerde Sarı İsteyenler İçin İşte Örnek Saç Rengim(resimli)

BarbieveKen

zaman SU ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
9.897
958
bu tarz renkler arayan arkadaşlar var sanırım burda bi kaç yazıyı görmüştüm

saçımı beğenenlere yardımcı olabilirim

be ilk dip boya yapmadan önceki halim

resmin ışığından dolayıda biraz koyu çıkmış

buda gün ışığındaki hali

buda son hali

Eklentiler

• $Fotoğraf -0003Jt.jpg
    $Fotoğraf -0003Jt.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 2.891
Son düzenleme:
çok tatlı olmuşsun canım
benimde saçlarım senin rengine çok yakın koleston açık kumral kullanıyorum

ya cok güel olmus sacların benim sacım bakır kapatmam mı laım bunu boyamam için karamel boyasanm kapanır mı

merhaba saçların çok güzel ve anladıgım kadarıyla yüzünü karalamışsın ama maşallah barbi gibisin. benim saçım bakır ama çok açık nefes deki havin gibi saçımı bi kaç boyamada senin rengn yapmak istiyorum. evde boya yapıyorsan varmı tavsiyelerin acaba

Balköpüğü rengini sevmem,ama sana çok yakışmış.Fikrim değişecek sanırım bu renkle ilgili.gamyoncuiremsu

canım ilk ekleğin saç rengin harika bende öyle istiyorum aslında röfle yapmak istiyorum ama senin ilk saçın renginde de aklımdaydı görünce daha bir hoşuma gitti tam olarak ne renk desem kuaförde yaptırıyorum çünkü cvp verirsen memnun olucam bekliyorum zemuszemus

merhaba saçların çok güzel ve anladıgım kadarıyla yüzünü karalamışsın ama maşallah barbi gibisin. benim saçım bakır ama çok açık nefes deki havin gibi saçımı bi kaç boyamada senin rengn yapmak istiyorum. evde boya yapıyorsan varmı tavsiyelerin acaba

ben de naz elmasın saçları gibi istiorum bal rengi saçlarım tam tersiz yani sen neyle boyadın saçlarını öle oldu örenebilirmiyim bakırmı karamelmi öçözemedim de... vereliniortak

saçımı nasıl yaptığım evre evre anlatıyorum arkadaşlar

öncelikle saçım koyu kahveyken kuaföre gittim ve şimdiki saçım gibi bir renk istediğimi söyledim

3 tane resim götürdüm hatta ama kuaför beceremedi

beni kahvenin üstüne yapılan bir röfleyle çıkardı ordan

ertesi gün hemen gittim tek bir renge boyattırdım saçımı o renk şu;

( bu arada seda sayan taklidi yapıyodum o resimde eşime kusura bakmayın başka resimlerim yok )kaydirigubbakcemile2

işte saçlarım bu renk boyandı sonra zamanla yıkadıkça saç rengim aktı alltran sarılar çıktı ve şöyle oldu

saçlarım bu renge döndükten sonra bende birdaha kuaföre gitmedim ve KOLESTON Küllü Sarı Aldım ve boyadım..

zamanla saçlarım dahada açıldı Bal Köpüğü rengine döndü

Bende en son Koleston Altın Sarısıyla dip yapıp dahada ışıltı katarak Bal Köpüğü+Sarı Karışımı bir renk çıkardım ortaya

Şimdi bu saçı yapmak isteyenlere önerim; evde yada kuaförde

Önce saçın tamamı Oryalle açılıcak

Sonra tamemen Küllü Sarı boyanıcak saç..

bıR KAÇ hAfta sonra saç iyice oturup boya hafif akınca

ya aLTIN sARISI ( daha ışıltı bir renk için)

yada çok açık sarı boyanarak rengin devamı böyle sağlacak

saçında kızıllık yada turunculuk oluşanlar olursa Küllü Sarıyla boyamalılar mutlaka renk oturana kadar..

Son düzenleme:
valla kafam karıştı canım seni daha öncede okumuştum çok sık boyuyorsun saçını sanırım hemen hemen her rengi denedin galiba bende kumral boyadı palette 7.0 şimdi üstüne açık kumral boyamak istiyorum sence nasıl olur birde yine palettemi alayım benim doğal saç rengimde kumral uçlarda röfleler vardı onun üstüne kumral boyadım ama açık kumral boyarsam turuncu olur diye korkuyorum

yok daha renk deiştirmedim aynı renkle devam ediyorum sadece dip yapıyorum canım.

öncelikle şunu söyliyim boya boyayı açmaz

kumral boyadıysan gidip üstüne açık kumral boyarsan o saç rengi açılmaz boşuna boyama derim,

mutlaka açıcı kullanmak gerekir kafandaki boyanın rengini kırmak ve açmak için

açıcıyla açılan saçın üstüne istediğin boyayı boyarsan tutar

ben naz elmasın rengini tam bilmiyorum tesadüf olarak buldum. kozmetikteki kız tavsiye etti. palette tarçın bakırın içine palette açık papatya karıştırdım birebir o renk oldu

barbicm benim saçımda bakırlık var küllü sarı boyasam sence nasıl olur? nasıl bir renk çıkar ortaya

Son hali çok güzelmiş saçlarının. Benim saçımda röfle var, diplerini de küllü sarı yaptırmıştım. Şimdi altın sarısına mı boyatmam lazım acaba bunun gibi bir renk için?

ksılar yaff saçım aslında kahverengiiii:1ninca:vede üstüne açık karamel boyadım fena olmadııı....ama şimdi altın sarısı gölge yapmak istiyorummsositosositobugün çarşıya gidicem bakem ama satan kozmetikçi kıslarda fasla kafamçokkarıştı

X