Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

Kızlar ben dün sipariş vermiştim,bugün işlenmiş perfect cotton stokta yok diye göndermiyolar,faturamda düştüğü için taksittende yararlanamıyorum müşteri bekliyo çok sinirlerim bozuldu yine mail attım ama yine hiiç umursamayacaklarına eminim,iyice tadı kaçtı işlerin bitircem bu gidişle...

Kızlar faturayı banka kartı yada kredı kartı olmadan ptt den yollıyabılırmıyız parayı aceba fisfisfis

Canım garanti paramatiklerden yatırabilirsin sadece numaranla.

İş bankasındanda yatırılabiliyor.
bence iş bankasından bi hesap açtır otomatik ödeme talimatı ver. sen parayı topladıkça yatırırsın faturanın son günü otomatik olaark çekilir.
Hesap işletim ücreti kesilmesini istemiosan iki otomatik ödeme talimatı vermen yeterli. Biri avon olucak bir dier faturanda varsa bence ptt banka sıralarında bekleme

Kızlar ben dün sipariş vermiştim,bugün işlenmiş perfect cotton stokta yok diye göndermiyolar,faturamda düştüğü için taksittende yararlanamıyorum müşteri bekliyo çok sinirlerim bozuldu yine mail attım ama yine hiiç umursamayacaklarına eminim,iyice tadı kaçtı işlerin bitircem bu gidişle...

Bunu belirtiyorlar zaten.
Böle bi problem olmasın die ben 20 tl felan fazla veriorum.
Kalmayan ürünlerden dolayı mağdur kalan biz oluoruz :eek:lmaz:

kızlar hepinize merhabalar.. ben de avon temsilcisiyim yaklaşık 4-5 senedir .. şunu merak ediyordum son katalogda yani kampanya 2de 62dek, tulip çanta nasıldır ?? hiç avondan çanta lamadım da nasıldır kaliteli midir memnun kalır mıyım bilmiyorumkismile yılan derisi görünümlü siyah çanta kullanan var mı acaba yerimseniben

ben de o çantadan almak istiyorum,güzele benziyor ama çoğu kez katalogdaki gibi durmuyor

ben de o çantadan almak istiyorum,güzele benziyor ama çoğu kez katalogdaki gibi durmuyor

kızlar hepinize merhabalar.. ben de avon temsilcisiyim yaklaşık 4-5 senedir .. şunu merak ediyordum son katalogda yani kampanya 2de 62dek, tulip çanta nasıldır ?? hiç avondan çanta lamadım da nasıldır kaliteli midir memnun kalır mıyım bilmiyorumkismile yılan derisi görünümlü siyah çanta kullanan var mı acaba yerimseniben

Beğenmezseniz iade edersiniz yerimseniben

evet tatlım ben d eo yüzden bilen kullanan arkadaşlar varsa diye sorup öyle sipariş etmek istedim sonuçta kullanılmayacak bi kalitedeyse boşuna para vermenin alemi yok :umursamaz:

İş bankasındanda yatırılabiliyor.
bence iş bankasından bi hesap açtır otomatik ödeme talimatı ver. sen parayı topladıkça yatırırsın faturanın son günü otomatik olaark çekilir.
Hesap işletim ücreti kesilmesini istemiosan iki otomatik ödeme talimatı vermen yeterli. Biri avon olucak bir dier faturanda varsa bence ptt banka sıralarında bekleme

yani ptt ilede odeme sansım varmı bizim yakınlarımızda is bankasi yok ptt cok yakin eger ptt oluosa sorun olmaz beklemek falan ama olup olmadını bolmıorum tam oluosa ptt hesap acdırıp otomatık odeme talımatı veririm

canım ben 2 kam.önceydi sanırım kendime aldım ve 5 adette sattım,herkes memnun hergün görüyorum alanları da ama benimkinin fermuarının dikili olduğu astar tamamen çantadan ayrıldı,ön gözünün fermuarıda çıktı..

olmadığı için düşsede fiyat asıl girdiğin miktar taksitlenmeye yetecek kadarsa yinede bölünüyor merak etme..

kızlar ben tulip çanta aldım güzel ama kaliteli diil çünkü ilk çıktıgında almıştım kolu çıktı diktim fermuarı zor kapanıyo almayın bence

kızlar ben tulip çanta aldım güzel ama kaliteli diil çünkü ilk çıktıgında almıştım kolu çıktı diktim fermuarı zor kapanıyo almayın bence

tamam canım teşekkür ederim diğer arkadaşımız da memnun kalmamış almamak en iyisi sanırım :ecrin_bebek:

evet bencede çok kalite değil çantaları bikaç tane aldım bugüne kadar en son fırsat köşesindeki lacivert çantayı aldım çok şık ama bakalım nasıl çıkacak:1rolleyes:

KIZLARRRR; BU BÖLGE TEMSİLCİLERİ ŞAŞIRDI ARTIK DÜN BENDEN DEVAMLI MÜŞTERİM OLAN ARKADAŞIMIN KAPISINA DAYANMIŞLAR SENİ TAVSİYE ETTİLER,ADRESİNİ VERDİ,GELDİK,SENİ ÜYE YAPACAĞIZ DİYE.....
ALTINDAN GİRMİŞ ÜSTÜNDEN ÇIKMIŞLARİSTEMEDİĞİ HALDE ÜYE YAPMIŞLAR VE TAVSİYE İSİM İSTİYORLARMIŞ ISRARLA ... AMA NASIL ARADI BENİ TELAŞLA BEN BÖYLE BİRŞEY YAPTIM KİMİ ARIYCAM İPTAL ETTİRELİM DİYE..GİRMEZSİN SİPARİŞ 3 AY İPTAL OLUR ZATEN DEDİM...AMA NASIL ŞAŞIRDIM...akannehir

Ya Tulcum inanamıyorum nasıl böle yapışkan oluyorlar.

zaten avon un tek istediği temsilcisi artsın ve onlar sürekli müşterileri haline gelsin yeter.

hem avon hem Orfilame kullananlarda galiba bir arkadaş yazmıştı.bu firmaların tek amacı sizi ürün alır bi kitle haline getirmek felan die.

Bana da yattı walla.Tek dertleri biz sipariş dolduralım diye sürekli fazla fazla sipariş girelim.yoksa ne önerilerimize kulak asıyorlar ne isteklerimize.Baksana senin sürekli bi müşterini kaybettirdiler.ama onlar yine kazanmaya devam edecek.belki o bayan da kota doldurmak için çalışıp didinecek.yeri gelecek kotam dolsun die kendine daha fazla ürün isteyecek.

Ben hiç memnun değilim açıkcası bu gidişten.Onlar zaten geliş fiyatına bu ürünleri gözden çıkarmışlar.ha o alacak ha sen,onların derdi değil bizim kime satacağımız.

gına geldi bana.

hele bu ay hiç sipariş yok.herkes tatilde.bende kendi çevremde değilim.Pek fazla sipariş alamadım.napıcam ya kargo parasını ve karı gözden çıkarıcam.yada sipariş girmicem.

günaydın kızlar bende bugün sorucam arkadaşlara varsa siparişleri epeydir bakıyorlar yanivarsa siparişler cuma hemen veririm yada pazartesi bakalım 3.katalokta neler olucak...:eek:

günaydın arkadaşlar biliyorsunuz bu benim 2.siparişim olacak yeni yeni alışıyorum 29/01 yazıyor ya 29 ocakta katalog 2 siparişi girebilecek miyim yani?

bu katalogta kendime alışveriş yaptım etraftan 1 alana 1 bedava lı dudak balmı var ya ondan aldılar.arkadaşım ışıltı veren kalıcı fondoten aldı gerisi benim bronz inci,panoramadan birkaç şey var alacağım tomorrow bayan parfüm eski üyeler siz tahmin edersiniz diğerleri gibi sık indirime giriyor mu?kokusu hoşuma gitti ama kararsızım bu ay çok masraf oldu bana diye ne dersiniz:)

anladığım kadarıyla asıl üye komşun,sen satışlarınla ona puan kadandırıyorsun o da haliyle ay hediyelerini belki gün hediyelerini kazanıyor,senin de katkınla..senin için ne yapıyor,gelen hediyelerden veriyor mu?al ister kullan ister sat diye hediye gelen ürünlerden veriyor mu 5 katalogla zor zaten bence madem az buçuk yapmaya çalışıyorsun...üye ol kendin 20 katalog getir bak o zaman nasıl satış oluyo....bu benim fikrim tabi ki ama...karar senin...

ewet duş jeli flan geliyor bi siparişin hediyesini o alıyor birini ben.benim düşüncemde kendim olayım üye ama gözüm korktu 75 i aşamazmıyım diye.ama demekki katalogla satış doğru orantılı o zaman öyle yapayım.sağolun

X