Eyüp balat hastanesine giden doğum yapan arkadaşlar...

csk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
33
0
balat hastanesini çok araştırdım yarında görmeye gidicem giden devam eden doğum yapan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum .....

Anlaşılan oraya giden hiç yok arkadaşım .....bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
canm ben hamileliğimin başından beri nevin hanıma gidiyorum 36.haftadayım şimdi beni sezaryana yönlendiriyor yavaştan ve öğle saatlerindeki randevuda resmen başından savıyor sabah iyi oluyor ama 11 gibi yorulmuş oluyor sanırım hiç umursamıyor geçen iki soru sordum tersledi eşim ve ben şok sonra doktor değiştiricem diye tutturdum eşim hayır devam edelim sen hassassın ama kadını düşün çok hastası var falan dedi keşke bunu bana daha önce yapsaydı hemen değiştirirdim paramla rezil oldum inan yazarken bile sinirlendim.bence gideceksen sabah 08 :30 veya 09:00 randevu al

selam cansam balat gerçekten çok temiz özellikle sezaryan için normal doğumla aynı para sanırım kalite politikası biz sezaryana yönlendirmiyoruz gibi.ben devam ediyorum çünkü neden sezaryan olmam gerektiğine dair doktor beni ikna etti.riske giremem açıkçası.bence sen nevin hanımı tercih et çünkü deneyimli bir doktor bir sorun olduğunda hemen farkediyor.benim nisanın ilk haftası doğumum yani cuma günü gün belirlicz.doğumdan sonra sorularına cevap veririm canım

selam cansam balat gerçekten çok temiz özellikle sezaryan için normal doğumla aynı para sanırım kalite politikası biz sezaryana yönlendirmiyoruz gibi.ben devam ediyorum çünkü neden sezaryan olmam gerektiğine dair doktor beni ikna etti.riske giremem açıkçası.bence sen nevin hanımı tercih et çünkü deneyimli bir doktor bir sorun olduğunda hemen farkediyor.benim nisanın ilk haftası doğumum yani cuma günü gün belirlicz.doğumdan sonra sorularına cevap veririm canım

Canım teşekkürler yanıtın için şimdi arada kaldım görüyormusun ama bende sezeryan düşünüyorum kısmet bakalım hayırlısı...

merhaba arkadaşlar

bende 7. haftamdan beri Meltem hanıma gidiyorum ve doktorumu çok seviyorum. hastanedende çok memnunum..

ee yok mu başka Balat hastanesine gitmiş ya da giden arkadaş ?

merhaba arkadaşlar

bende 7. haftamdan beri Meltem hanıma gidiyorum ve doktorumu çok seviyorum. hastanedende çok memnunum..

ee yok mu başka Balat hastanesine gitmiş ya da giden arkadaş ?

Yok ben henüz gitmedim gezdim bilgi aldım ama eski doktorumu hala bırakamadım karar veremiyorum çünkü eski doktorumu bırakmak istemiyorum ona çok güveniyorum ama hastanelerin fiyat aralıkları birbirinnden çok farklıda değil kısmet bakalım hayırlısı...

Kesinlikle tavsiye ederim kızlar.
Nevin hanımdı doktorum.
Evet biraz bilgilendiriciliği az ama asla sizinle ilgili detayı unutmaz. En ufak bir aksiliği incelerde inceler.
Size söylememesi endişe etmenizi engellemektir.
Doğumdan önce hangi odada kalmak istediğimi sordular vs. Tüm odaları gezdim. Deniz manzaralı odaları var ve fiyat farkı istenmiyor. Refaketçi için yatak olan koltukları var.
Hastane oldukça temiz ve hastabakıcısından hemşiresine herkes son derece ilgilidir.
ısterseniz günde 50 kez çarşaflarınızı değiştirip bir of demeyen insanları o hastanede gördüm ben.
Doğum ebeleri sanki çocukları gibi davranız size. Ben sezeryan oldum kızım kilolu olduğu için. ılk ayağa kaldırırlarken çok canım yandı. O acıyı onların yüzünde de gördüm aynen.
Bebek hemşireleri olabilecek en iyi hemşireler.
Onlar olmasa sanırım ben bebeğimi emziremezdim.
Tek bir acı tek bir sancı çekmedim doğum sonrasında.
Evet pahalı bir hastane ama son kuruşuna kadar hakediyorlar.

Bu arada kızım için de hala oraya gidiyorum. Çocuk doktorları da oldukça iyidir.

Son düzenleme:
Kesinlikle tavsiye ederim kızlar.
Nevin hanımdı doktorum.
Evet biraz bilgilendiriciliği az ama asla sizinle ilgili detayı unutmaz. En ufak bir aksiliği incelerde inceler.
Size söylememesi endişe etmenizi engellemektir.
Doğumdan önce hangi odada kalmak istediğimi sordular vs. Tüm odaları gezdim. Deniz manzaralı odaları var ve fiyat farkı istenmiyor. Refaketçi için yatak olan koltukları var.
Hastane oldukça temiz ve hastabakıcısından hemşiresine herkes son derece ilgilidir.
İsterseniz günde 50 kez çarşaflarınızı değiştirip bir of demeyen insanları o hastanede gördüm ben.
Doğum ebeleri sanki çocukları gibi davranız size. Ben sezeryan oldum kızım kilolu olduğu için. İlk ayağa kaldırırlarken çok canım yandı. O acıyı onların yüzünde de gördüm aynen.
Bebek hemşireleri olabilecek en iyi hemşireler.
Onlar olmasa sanırım ben bebeğimi emziremezdim.
Tek bir acı tek bir sancı çekmedim doğum sonrasında.
Evet pahalı bir hastane ama son kuruşuna kadar hakediyorlar.

Bu arada kızım için de hala oraya gidiyorum. Çocuk doktorları da oldukça iyidir.
Canım çok sağol yaşayan birinden bunları duymak bir kez daha içimi rahatlattı. bende meltem hnm ın hastasıyım ve çok memnumum. Çok sıcak ve ilgili bir bayan ve dr umu çok seviyorum.

Meltem hanımı bilmem canım ama hastane olarak süper bir seçim.
Ben hiç pişman olmadım o hastaneyi seçtiğim için.
Eltimde yine orada doğum yaptı. ılk doğumu normaldi başka hastanede ikinciyi balatta sezeryan istedi. Ve keşke ilkinide Balatta sezeryan olsaydım dedi.
En güzel yanı sezeryanda yapıştırma yöntemi yapıyorlar ve hiç iz kalmıyor. Şu an bende avuç içi çizgisi gibi bir iz mevcut.

Sorularınız olursa seve seve yanıtlarım kızlar.

selam bayanlarlarrr bende hamileliğimde başka bir dr gidiyordum fakat dr'um hastaneyi bırakması üzerine hastane arayışına girdim ve ıREM ÖZGENıN sayesinde Nevin hna gitttim ve orada doğum yaptım ıRE^M'in dediği herşeye tek tek katılıyorum çok ilgili temiz ve güleryüzlü bir hastanede hatta geçen c.tesi de meltem hna gittim Nevin hn kongrede olduğu için gayet ilgiliydi maşallah hastanenin kadındoğum dr ları genç nevin hn 60 lı yaşlarda ama hiç göstermiyor vallahi kesinlikle tavsiye ediyorum bu arada bende çocuk dr ece hn a gidiyorum bu arada ece hnda hamileymiş

slm şuanki balatta normal ve sezeryan fiyatlarını bilen varmı telde fiyat vermiyorlar.
hastaneyi görmedim nasıl doktorlar nasıl?

merhaba arkadaşlar bende Dr. Nevin Şençoban a gidiyorum. 9 haftalık hamileyim, gerçekten nevin hanım ilgili bir doktor. enson geçen hafta gittimde doğum ücretlerini öğrendim.. Normal ve sezeryan doğum 1500 TL SGK için, bunun dışında herhangi bir ücret talep etmiyolarmış tabii Allah sağlık sorunu vermesinde, yeni doğan ünitesi de mevcut ve ayrı hastane inanılmaz hijyenik, çalışanları çook ilgili.. Allah nasip ederse bende doğumumu orda yapıcam

merhaba arkadaşlar bende Dr. Nevin Şençoban a gidiyorum. 9 haftalık hamileyim, gerçekten nevin hanım ilgili bir doktor. enson geçen hafta gittimde doğum ücretlerini öğrendim.. Normal ve sezeryan doğum 1500 TL SGK için, bunun dışında herhangi bir ücret talep etmiyolarmış tabii Allah sağlık sorunu vermesinde, yeni doğan ünitesi de mevcut ve ayrı hastane inanılmaz hijyenik, çalışanları çook ilgili.. Allah nasip ederse bende doğumumu orda yapıcam

merb banada nevin hanım için çok ters dediler .bi arkadaş gitmiş durumu anlatmış susturmuş hemen terslemiş sanırım çokta yaşlı 60 ında sence eli falan titremez değilmi doğumda?? bana melten hanımı önerdiler ne yapsan sizce birazda pahalı ama güzel ve ilgiliyse oda güzel off bana doktor ismi verin ozaman nevinmi meltemmi?

konuyu güncellemek istedim var mı balata kontrollere giden benden başka merak ettim?

bende Balat'a gitmek istiyorum aslında şuan GOP hastansine gidiorum ama balat hastanesine geçmek istiyorum gop'taki doktorum ii ama bi uyuşmazlık var sanki aramızda Meltem hanıma hamile kalmaya karar verdiğim zaman gttim çok tatlı bi hanım..Sİzce bu hafta 2li testlerim var ondan snra mı değiştireyim..???

hemen gidilebilir bende meltem hanım a gidiyorum

ben ilk doğumumu sezeryan yaptım. bunuda sezeryan yapıcam ama epidrual düşünüyorum. daha önce meltem hn a gitmiştim. tekrar meltem hn a gitmeye karar verdim. Aranızda epidrual sezeryan yaptıran var mı? Balat Hastanesinde epidrual farkı farmı bilgilendirirseniz çok sevinirim.

ben ilk doğumumu sezeryan yaptım. bunuda sezeryan yapıcam ama epidrual düşünüyorum. daha önce meltem hn a gitmiştim. tekrar meltem hn a gitmeye karar verdim. Aranızda epidrual sezeryan yaptıran var mı? Balat Hastanesinde epidrual farkı farmı bilgilendirirseniz çok sevinirim.

ben geldim :) epidural için 300 yada 350 tl fark alıyorlar :KK49:

X