nohut çayı ile zayıflama

Berrin1405

07/06/2011
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
2.252
5
kızlar daha önce konuyu açmıştım ama yanlış yerde olduğundan sanırım taşınmış veya tamamen kalkmış çünkü bulamadım.tv de izledim, bir bayan nohut çayı ile kilo verilebileceğini söyledi.uygulama şöyle:

GEREKLİ MALZEMELER:
* 1 avuç nohut,
* 2 su bardağı sıcak su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Akşamdan, Ağzı kapalı bir kavanozun içerisine, nohutu koyup, üzerine sıcak suyu ilave edin. ağzı kapalı olarak, sabaha kadar bekletin. Sabah aç karnına, nohutun suyunu için. Nohut suyunu içtikten 20-25 dak. sonra kahvaltınızı yapın. 7 gün uygulayıp, 7 gün ara verin ve kürü tekrar uygulayın..

daha denemeye başmadım ama yarın başlamayı düşünüyorum.sizlerle de gelişmeleri paylaşırım.benimle başlamak isteyenler varsa beklerim.iyi günler herkeseopuyorumnanaktan

bana bu nohut suyunu çocukken kurt düşürmek için içirmişlerdi daha doğrusu içirememişlerdi.tadı çok kötüydü....

ya bende dün tesadüfen nette gördüm şems aslanın bi tarifiymiş hani şu hipokrat kahvesinin tarifini veren bayanın tarifiymiş bizde dün başladık ama ilk içtiğimde tadı normal su gibiydi bugün içeceğimiz nohut suyunu annem akşam değilde dün sabahtan hazırlamış ayy şerbet gibiydi acaip tatlıydı ve ben tatlı sevmem içemedim yarın bi daha başlıcam tatlı sevmiyenler için söliim akşamdan hazırlayın sabahtan hazırlarsanız tadı tatlı oluyo :)

ya bende dün tesadüfen nette gördüm şems aslanın bi tarifiymiş hani şu hipokrat kahvesinin tarifini veren bayanın tarifiymiş bizde dün başladık ama ilk içtiğimde tadı normal su gibiydi bugün içeceğimiz nohut suyunu annem akşam değilde dün sabahtan hazırlamış ayy şerbet gibiydi acaip tatlıydı ve ben tatlı sevmem içemedim yarın bi daha başlıcam tatlı sevmiyenler için söliim akşamdan hazırlayın sabahtan hazırlarsanız tadı tatlı oluyo :)

suskunkız sabhatan değil de akşamdan koysaydın eminim zor içerdin.gerçekten berbat

valla bir daha denemeyi düşünüyorum ;ama :çok üzgünüm:eek:lmazsa başka yöntemlere bakacagız.

e bu su gaz yapmaz mı kızlar bakliyatları suda bekletiriz ki gazı çıksın
o gazlı suyu içmek napar insanı

evt canım ölede sabır istiyo ya büyük bi istekle başlıyorum diyete sonra bi bakmışım diyet yalan olmuş artık çok sıkıldım bu kilolardan :KK43:

Evet canım öylede atalarımız nedemiş SABRIN SONU SELAMETTİR . Yavaş yavaş dengeli beslenirsen ömür boyu ne diyet yapmakla gecer günlerin nede böyle saçmalıklarla .:nazar:

valla kızlar gaz yapar mı bilmiyorum ;ama zaten içerken mideniz kalkıo içemiyorsunuz.nohutun kokusu acayip derecede suya siniyor.ben içemedim içebilen varsa nasıl içtiğini paylaşsın.başka yöntemler bulmak lazım.hepinize iyi zayıflamalar.

X