Yz temizleme jeli yerine bebek ampuan

arkadaşlar problemli bir cildim olduğu için yıllardır sabun yerine yüz temizleme jeli kullanıyordum bir gün temizleme jelim bitmişti gözüme oğlumun şampuanı takıldı zaten benim kullandığım jelede hassas ciltler içindi birde bebek şampuanını deniyeyim dedim kullandım yüzümde yumuşaklık ve ferahlık hissettim. ogünden beri yani yaklaşık 3 aydır dalin kullanıyorum hem daha ekonomik hem gerçekten daha güvenli sonuçta bebekler için üretilmiş bir ürün. nasıl ama iiy fikir dimi? deneyin bence tavsiye edrim.

valla süper fikir. bugünden tezi yok hemen başlıyorum kızlar. inşallah kirpiklerimide uzatır. Hadi bismillah. :teytey: :teytey::teytey:

evet ben de duydum bunu.arkadaşım da johnsons baby nin şampuanını kullanıyor.dediğine göre water prof makyaj malzemelerini bile çok iyi çıkarıyormuş.gözlerinde deneyen var mı hiç?

benim gözümü böcek ısırmıştı temizlerken bunu bebek şampuanı kullan demişti doktor enfeksiyonda bile öneriosa sanmıorum problem olacağını delikafadulden

Bana pek mantıklı gelmedi, sonuçta şampuan bu saçı yıkamak için:/ Yüzünüzde tüy çıkabilir diye düşünüyorum.

ben yaklaşık bi yıldır oğlumun şampuanından aşırıyorum zaten:))))
çok da memnunum ve evet rimelleri çok güzel çıkarıyo
peşinden de nemlendiricimi sürüyorum çok güzel oluyor valla

Bana pek mantıklı gelmedi, sonuçta şampuan bu saçı yıkamak için:/ Yüzünüzde tüy çıkabilir diye düşünüyorum.
arkadaşım yüzde tüy çıkaracak kadar etkli bişey olsa bebeklerin saçları bellerine gelir bi ayda
ayrıca öyle bişe olsa saç çıkarma formülleri aramazdı insanlar yıllarca di mi canım
dalinlerdik olur biteryerimseniben

valla benim cildimi çok fena kuruttu.. nemlendirici sürsem bile acı hissediyorum cildimde.

Bende mümkün olduğunca min.kimyasal içeren ürünler kullanmaya gayret ederim.Fakat bebek şampunanı ile yüz yıkamak çok aklıma yatmıyor,sonuç itibariyle saç ve saç derisi için tasarlanmış bir ürün.Kıl köklerini uyarma ihtimali çok yüksek.Dalin'in antibakteriyel sıvı sabunu çok daha mantıklı şampuana göre.:kahve:

Bende de kızıma kullandığım dalin papatya ve lavanta özlü saç ve vücut sampuanı var...
Kızımı yıkadığım zaman miss gibi kokuyor...
Bende bir deniyeyim bakalım nasıl olacak...alkisalkisalkis

nivea baby saç ve vücut şampuanını duş jeli olarak kullanıyorum,misss gibi kokusu
makyaj temizliği için ilk kez duydum
akşama deniyim bakem

Son düzenleme:
ben de bu sorunu yasayanlardanim,makyaj temizleme zamani gelince nesil cikaracagimi sasiriyorum,dove falan da kullandim ama kurutuyo ne de olsa sabun,jel aldim kuru ciltler icin 3 haftadir onu kullaniyorum ama o da gozlerimi yakiyo,dalini deniycemkaydirigubbakcemile2

kızlar bide nemlendirici krem yerinede johnsons ın vazelinini deneyin derim ben kullanıyorum yüzüme sürdükten sonra peçeteyle fazlalıgını alıyorum valla komşumun yüzü bebek gibi bide bi tanıdıgımız var kadın 60 yaşında ama asla demezsin 60 oldugun u gençliginden beri vazelin kullanıyorum demişti hem komşumu hem okadın ı görünce bende kullanmaya başladım

Ben de dalin kullananlardanım. Yüzümü her gün dalinle yıkıyorum. Ayrıca banyoda önce başka duş jeliyle banyo yapıp daha sonradan saçımı kremledikten sonra dalinle de vücudumu yıkıyorum.

bebek şampuanları sadecde saç değil aynı zamanda vücut şampuanıdır üzerinde yazar. ben hem makyaj temizleyicisi hem şampuan hem de vücut şampuanı olarak kullanıyorum. ancak yüzüme nemlendiricimi, saçımı saç kremimi, vücuduma da vücut yağını kullanıyorum. nemlendirici özelliği yok. tek eksiği bu :icecream:

peki arkadaşlar eğer bebe şampuanı yüzümüzü kurutursa nemlendirici olarak ne önerirsiniz..???

arkadaslar hangı dalını onerıyorsunuz normal olanımı, papatya özlü mü, kremli şampuan mı yoksa lavanta papatya olanımı hangısı daha iyi sizce ?

bence de güzel bi fikir ama kirpikleri uzattığına göre tüyleri de çoğalttabilir..bebekler için olan ürünler hücre yenileyici özellikte oluyomuş diye duymuştum...paylaşmak istedim:)

X