Eşim çok ilgisiz ne yapabilirim?

yeni_gelin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
125
0
arkadaşlar eşim çok ilgisiz oldu 6 aylık evliyiz ama ilgisi hiç yok hep pc başında forumlarda facede fln çok sıkılıyorum.ne bi güzel söz ne bi ilgi bunalmış durumdayım.nezman dışarı çıkıp dolaşalım gezelim desem çok büyük tepkiler veriyor.hep evdeyiz kızlar çok zor durumdayım ne yapabilirim.ilgisini çekemiyorum bir türlü ne yapsam sonu kavgaya dönüyor.

ACİLEN YARDIM LÜTFEN!!!!!!!!!!!

valla faturasını falan bahane edip neti kapattır hatta pc yi evden uzaklaştır

daha 6 aylık evlinin bu kadar net başında işi ne ayol, hasret mi kalmış internete

dışarı çıkmak istememesi belki borcunuz varsa ondandır dicemde, ille para harcamak zorunda değilsiniz, yol parasına biraz yürüyüp gelmenin nesi zor ki

evet hayatım borçla bi alakası yok istese yürür oda yok bıktım pcden koparamıyorum bazen gözüm kararıo alıp balkondan fırlatasım geliyo ne yapıcam bilmiyorum resmen nete bağımlı yaşıyor.ruh sağlıım bozuldu.cinsel isteğim azaldı kötü durumdaım sonra bide çok haklıymış gibi sen yatakta iyi olamıyosun fantaziler yapamıyosun diyor.ama hayat sadece yatak deilki anlatamıyorum.o bana ilgi gösterse biraz sosyel olsak belki yatak odamız bile deişecek ama anlatamıyorum.acaba beni beğenmiyormu?koluna takıp gezdirmiyor.severekte evlendik ama bilmiyorum.lütfen yarım edin!!!!

dhaa yeni evlisiniz ama güzel bi şekilde konuştun mu hiç? sende blörf yap giyin süslen ben çıkıyorum de ay gerçi bilmiyorum eşinin huyunuda snra kavga etmeyin bi bştan tartışmadan knuşmayı deneyin ?

canım yaa gezmeme bişi demiyo çık gez dolaş arkaşınla diyo ama ben eşimle gezmek dolaşmak istiyorum.

sen yatakta iyi olamıyosun fantaziler yapamıyosun diyor.ama hayat sadece yatak deilki anlatamıyorum.o bana ilgi gösterse

yani sebebi senin yatakta fantazi yapamaman mı, daha 6 aylık evlisiniz ve net bağımlısı olmasının nedeni bumuymuş, hiçte mantıklı değilsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
sanırım maksadı seni suçlu çıkarıp, üste çıkmak
:hulya:

evet hayatım borçla bi alakası yok istese yürür oda yok bıktım pcden koparamıyorum bazen gözüm kararıo alıp balkondan fırlatasım geliyo ne yapıcam bilmiyorum resmen nete bağımlı yaşıyor.ruh sağlıım bozuldu.cinsel isteğim azaldı kötü durumdaım sonra bide çok haklıymış gibi sen yatakta iyi olamıyosun fantaziler yapamıyosun diyor.ama hayat sadece yatak deilki anlatamıyorum.o bana ilgi gösterse biraz sosyel olsak belki yatak odamız bile deişecek ama anlatamıyorum.acaba beni beğenmiyormu?koluna takıp gezdirmiyor.severekte evlendik ama bilmiyorum.lütfen yarım edin!!!!

madem fantazi istiyo sizde yapın fantazi. ondan sonrada pc başına oturuyosa kafasında kırın pc yi. buda benim fantazimdi dersinizsempatiksalakcinni

canım yaa gezmeme bişi demiyo çık gez dolaş arkaşınla diyo ama ben eşimle gezmek dolaşmak istiyorum.

eee haliyle normal bi istek bu senin ki

sen bekarmısın ki tek başına takılcan

ilginç valla, yeni evli erkekler genelde kıskanç olur, karısına tek başına gez falan demez ama...
sempatiksalakcinni

çok üzülüyorum çok günüm ağlamakla geçiyor bazen işte durup dururken ağlamaya başlıyorum.benle ilgilenmiyosun hep pcdesin diyorum sana öle geliyor diyo kızlar wcye giderken bile laptopu alıyo yok böle bişiiiiiiiiiiiii

bazen kendimde ata arıyorum ama düşünüyorum ben nie kendimi suçluyorum ben ona ilgi gösteriyorum o bunu anlamasada inanın evde hiç sohpet yok artık okadar dalgın ve unutkanım ki;evden soğuyorum canım evde iş yapmak istemiyo toplamak bile artık saçma geliyo ne yapmalıyım..

bazen kendimde ata arıyorum ama düşünüyorum ben nie kendimi suçluyorum ben ona ilgi gösteriyorum o bunu anlamasada inanın evde hiç sohpet yok artık okadar dalgın ve unutkanım ki;evden soğuyorum canım evde iş yapmak istemiyo toplamak bile artık saçma geliyo ne yapmalıyım..

her akşam eşine çaktırmadan eve misafir çağır, şunlar gelcekmiş aradılar, bugun bunlara rastladım akşam size gelcez dediler diye
misafirin yanındada laptopla oturcak değil ya, hem istediğin sosyalleşme, hem eşinle sohbet imkanı biraz kalabalıktada olsa
sempatiksalakcinni

kızlar fantazi yaptım bikaç kez ama yatak dönüşü yine nette.bunu hep böle görünce içimden bişi yapmak gelmiyooo

onuda yaptım ama gelenlerle ilgilenmio yine laptopta bu sefer ben rezil oluyom siz hep bölemisiniz diyolar.bi ara her akşam komşuma gittim belki özler die ama nerdeeeeeeeeeeeee

aslında sexse düşkündüm ama soğudum artık kendimi kötü hissediyom ben sadece yatakta ilgi istemiyom.aslında şu pcden bir vazgeçse onu nelerin beklediğinin farkında deil.konuşamıyorumda hemen kavga ediyoruz.bazen arkadaşlarıma özeniyorum ya ben iyi deilim eşimle daha şöle güzel biyerde yemek bile yemedim mcdonals ve iskender harici yemeği geçin biyere gidip çay içmek yada yürüüş yapmak ne bilim yaa onunla vakit geçirmek istiyorum.

eşin net bağımlısı malesef ondan böyle.yoksa fantazi falan bahane.durum vahim baksana wc ye bile götürüyomuş laptobu:1shok: bi psikoloğa gitmesi şart.

gitmez biliyorum desem önce sen git der bana sıkışıp kaldım zaten çok sevmesem çekmezdim valla ama bi şekilde vazgeçirmeliyim.nereye kadar giderki böle artık bende kendime pc aldım. inat yapar gibi belki dedim rahatsız olur ama daha memnun adam yahuu şuan karşımda pcde ve çay içiyo 4 oldu diyorum biraz benle ilgilen die umru deil tamam deyip geçiştiriooo

adamın hayatı net olmuş.bekarkende böyleydi herhalde annesi,babası şikayetçi değilmiymiş

ailesiyle deildi yanlız yaşıyodu ama annesi diyodu nezaman gitsem hiç sohpet yok hep internet diyodu bende şimdi diyorum bıktım artık 24 yaşındayım düştüğüm duruma bakınn neti merak edeceğine biraz beni merak etse bazen boğasım geliyoo yaa banada kafayı yedirtçek

bu kadar saat napıyo nette bu adam ne buluyoki.peki ne iş yapıyo eşin

X