Neden bu kadar sinirliyim?

hasretim34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
7.037
13
Ne yazip nasil anlatacagimi hic bilemiyorum,asiri sinirliyim,cok cabuk parliyorum kendime hakim olamiyorum deli gibi degismeyi istiyorum ama yapamiyorum hergün,yarin böyle olmayacak diyrum ama olmuyor bi türlü yapamiyorum neden ya neden.

3.sayfaya bakarmisniiz lütfen

Son düzenleme:
ya siz, sadece benim dediğim olsun diyenlerdensiniz.dediğiniz olmayınca sinirleniyorsunuz
yada çevrenizdekiler sizin isteklerinize duyarsız,saygı göstermiyorlar

hayir caniim sadece benim dedigim olsun istemiyorum,mesela neye hemn sinirlenirim bu sabahdan örnek vereyim.
oglumun üstünü giydircem,giymek istemiyor,ben oglum gelirmisin lütfen diyorum 1 diyorum 2 diyorum 3.ye basliyorum bagirmaya

bu hepmi böyleydi yoksa son dönemlerdemi böyle oldu canım
eğer son zamanlarda olduysa sinirlenmen belkide depresyona girmiş olabilirsin
kendine vakit ayırmaya çalış diycem ama çocukla ne kadar mümkün olur bilemem
allah kolaylık versin canım

allah razi olsun canim bu hepmi böyleydi demissin aslinda evlendigimden beri böyleydi sanirim ara ara düzeliyordum ama son zamanlarda daha beter olmaya basladim sanki yakinda esim ve cocuklarim nefret edicek bende kendime bakiyorumda bazen ben bile nefret ediyorum bu huyumdan onlar niye sevsinki :1no2:

Aynı problem bende de vardı, arkadaşlarım ve ailemdekiler illahlah etmişlerdi ve beni zorla psikiyatriye gitmem konusunda ikna ettiler, bugün gittim güzelim ve doktor sinirlerimin bozulduğunu söyledi. Bence sende git, konuşmak bile insanı rahatlatıyormuş, muhtemelen senin de sinirlerin bozulmuştur.

allah razi olsun canim bu hepmi böyleydi demissin aslinda evlendigimden beri böyleydi sanirim ara ara düzeliyordum ama son zamanlarda daha beter olmaya basladim sanki yakinda esim ve cocuklarim nefret edicek bende kendime bakiyorumda bazen ben bile nefret ediyorum bu huyumdan onlar niye sevsinki :1no2:

eğer bir zamanı varsa sinirlenmelerinin arttığı bence sebebini bulmalısın sebebini bulursan ancak çözebilirsin sorununu aslında profesyonel yardım alabilme şansın varsa almalısın çünkü sonradan dönüşü daha zor duruma gelebilirsin
hepimizin dönem dönem böyle zamanları olmuştur. bende bu aralar sinirliyim ama sebebini biliyorum malesef
anladığım kadarıyla sen bilmiyorsun seni sinirlendiren şeyi bu daha büyük bir mesele bence evlendiğimden beri demişsin evliliğnde mi sorunlar var özel olcak ama eşinlemi problemleriniz varda sende böyle yansıması oluyor.
ben ilk evliliğimden çok iyi biliyorum sinirden çıldırdığımı ve minübüs yoluna çıkıp ilk gördüğüm psikiyatr tabelasından doktora gittiğimi yani demek istediğim sorunun kaynağına inmelisin yoksa çözümlerin hepsi geçici olur allah kolaylık versin canım

Aynı problem bende de vardı, arkadaşlarım ve ailemdekiler illahlah etmişlerdi ve beni zorla psikiyatriye gitmem konusunda ikna ettiler, bugün gittim güzelim ve doktor sinirlerimin bozulduğunu söyledi. Bence sende git, konuşmak bile insanı rahatlatıyormuş, muhtemelen senin de sinirlerin bozulmuştur.

tesekür ederim öneriniz icin,ama psikologada gittim ben 2.ogluma kamile kalmadan önce ilk 5seans tanima görüsmesi yapildi iste coculluk filan sonra devam edicektik ben hamile kaldim,oglum 2 yasindaydi hamilelegimde bulantiliydi doktorda cok uzakti bana gidemedim.yakinimdada var ama almanlar brnim almancamda,bunlari anlatacak kadar yeterli degil ben türke gitmistim ama iste cok uzak bana gidemiyorum,zaten o seanslardanda bisey cikmamaisti cünkü sadece beni tanimak icin sorular sormustu neler yapabiliriz neden böyle ilerki seanslarda konusulacakti ama gidemedim iste ya

eğer bir zamanı varsa sinirlenmelerinin arttığı bence sebebini bulmalısın sebebini bulursan ancak çözebilirsin sorununu aslında profesyonel yardım alabilme şansın varsa almalısın çünkü sonradan dönüşü daha zor duruma gelebilirsin
hepimizin dönem dönem böyle zamanları olmuştur. bende bu aralar sinirliyim ama sebebini biliyorum malesef
anladığım kadarıyla sen bilmiyorsun seni sinirlendiren şeyi bu daha büyük bir mesele bence evlendiğimden beri demişsin evliliğnde mi sorunlar var özel olcak ama eşinlemi problemleriniz varda sende böyle yansıması oluyor.
ben ilk evliliğimden çok iyi biliyorum sinirden çıldırdığımı ve minübüs yoluna çıkıp ilk gördüğüm psikiyatr tabelasından doktora gittiğimi yani demek istediğim sorunun kaynağına inmelisin yoksa çözümlerin hepsi geçici olur allah kolaylık versin canım

canim tesekür ederim ama sanirim bende biliyorum yada bildigimi zannediyorum,söyleki,

evlednigimden beri dedim ozamanlar kayinvalidemle kaliyordum kainvalidemde teyzem,o calisiyordu enistem mamulen emekli oldugu icin evdeydi 2 sene beraber durduk 2 seneyi zehir etti bana evliligim en güzel gecmesi gerekn günleri berbat gecti gel gitlerle doluydu cicim ayi yasayamadim ben,sonra ayrildik ve ben hamile kaldim oglum dogduoglum bir yasina gelmeden esim üniye basladi sabah ise gitti aksam okula hafta sonlarida arkadaslariyla ders calismaya, ne oldu yalnz kaldim zaten yalnizdim kimsem yoktu var onlarda,varliklariya yokluklari birdi,sonra oglum 2 asina yaklasinca bi kardesi olsun istedim cünkü okudugum kitaplarin hepsi bana aralarindaki yas farki az olursa daha iyi arkadas olacaklarini söyledi,o sirada nedense kendime güvenim geldi yaparim dedim,ve hamile kaldim 2.oglum 4.5 ay önce dogdu esim hala üniye gidiyor son 2 aydir dersleri vardi ne hafta ici ne hafta sonu hep is ders okul yoktu yani,her isimi kendim halletmek zorundayim oglum krese basliycak kac aydir kosturmaktan anam agladi sonunda buldum sükür,kac aydir disim agriyo cocularla yalniz gidemedigim icn esimde olmadigi icin daha dün gidebildim doktora esim tatilde suan,böyle iste sizce bunlarmi beni bu kadar sinirli yapan.en cokda ogluma üzülyorum kim isterki böyle,her an bagiran kizgin olan bir annesi olsun,beni sevmemesinden cok korkuyorum ama degisemiyorum iste bir türlü pufff

canim tesekür ederim ama sanirim bende biliyorum yada bildigimi zannediyorum,söyleki,

evlednigimden beri dedim ozamanlar kayinvalidemle kaliyordum kainvalidemde teyzem,o calisiyordu enistem mamulen emekli oldugu icin evdeydi 2 sene beraber durduk 2 seneyi zehir etti bana evliligim en güzel gecmesi gerekn günleri berbat gecti gel gitlerle doluydu cicim ayi yasayamadim ben,sonra ayrildik ve ben hamile kaldim oglum dogduoglum bir yasina gelmeden esim üniye basladi sabah ise gitti aksam okula hafta sonlarida arkadaslariyla ders calismaya, ne oldu yalnz kaldim zaten yalnizdim kimsem yoktu var onlarda,varliklariya yokluklari birdi,sonra oglum 2 asina yaklasinca bi kardesi olsun istedim cünkü okudugum kitaplarin hepsi bana aralarindaki yas farki az olursa daha iyi arkadas olacaklarini söyledi,o sirada nedense kendime güvenim geldi yaparim dedim,ve hamile kaldim 2.oglum 4.5 ay önce dogdu esim hala üniye gidiyor son 2 aydir dersleri vardi ne hafta ici ne hafta sonu hep is ders okul yoktu yani,her isimi kendim halletmek zorundayim oglum krese basliycak kac aydir kosturmaktan anam agladi sonunda buldum sükür,kac aydir disim agriyo cocularla yalniz gidemedigim icn esimde olmadigi icin daha dün gidebildim doktora esim tatilde suan,böyle iste sizce bunlarmi beni bu kadar sinirli yapan.en cokda ogluma üzülyorum kim isterki böyle,her an bagiran kizgin olan bir annesi olsun,beni sevmemesinden cok korkuyorum ama degisemiyorum iste bir türlü pufff

ay canımm yaa allah yardımcın olsun. tek başına göğüslemek elbette sinir sistemini yorar ama işte bişeyler yapmalısın elbette bu koşullarda bişeyler yapmanda zor ama kendine az da olsa vakit ayırmaya çalış başka şeylere yönelmeye çalış ama eşinlede konuşabilirsin bunları gerçi eşinin hiç zamanı yokmuş ama zaman ayırması için ikna edebilirsinaz bir zaman bile olsa en azından o sürede sen kendin için bişeyler yapabilirsin spor yapabilirsin hem deşarj olursun rahatlarsın bilmiyorum yani ortamın nelere musait gerçekten işin zor arkadaşım ama istersen üstesinden gelebilirsin elbette insanlar nelerin üstesinden geliyor diye düşün

ay canımm yaa allah yardımcın olsun. tek başına göğüslemek elbette sinir sistemini yorar ama işte bişeyler yapmalısın elbette bu koşullarda bişeyler yapmanda zor ama kendine az da olsa vakit ayırmaya çalış başka şeylere yönelmeye çalış ama eşinlede konuşabilirsin bunları gerçi eşinin hiç zamanı yokmuş ama zaman ayırması için ikna edebilirsinaz bir zaman bile olsa en azından o sürede sen kendin için bişeyler yapabilirsin spor yapabilirsin hem deşarj olursun rahatlarsın bilmiyorum yani ortamın nelere musait gerçekten işin zor arkadaşım ama istersen üstesinden gelebilirsin elbette insanlar nelerin üstesinden geliyor diye düşün

cok tesekür ederim canim biseyler yapabilmem icin 2.oglumun en az 2 yasina gelmesi lazim ilk oglum krese basliycak agustosda o krese baslayinca bende fitnesse gidicem oranin bakicisi var simdi 2 cocukla gidemiyorum ama baska yapabilecegim biseyde yok suan oglum küpcük daha 2 yasindan öncede krese veremem kiyamam 2 yas bile erken geliyo aslinda bana ama zaman ne gösteriri bilemem o zamanki psikolojime bagli artik 2.oglumuda krese verdiktensonra almanca kursuna devam etmek istiyorum pedegogluk okumak istiyorum cocuklarima daha faydali olabilmek icin tai ozaman kadar kafayi yiyip onlarada kafayi yedirtmessem

eşim tatilde yazmışsın.ben mi yanlış okudum.bence seninde tatile ihtiyacın var.çocuklarla uğraşmak,eşinin dersleri sebebi ile sizinle ilgilenememesi,sanırım kendinide yanlız hissediyorsun.bence tatile çıkmalısın ve bir doktora gitmelisin

eşim tatilde yazmışsın.ben mi yanlış okudum.bence seninde tatile ihtiyacın var.çocuklarla uğraşmak,eşinin dersleri sebebi ile sizinle ilgilenememesi,sanırım kendinide yanlız hissediyorsun.bence tatile çıkmalısın ve bir doktora gitmelisin

canim yalnis oklumadim tatilde derken yani okula gitmiyor simdi ama ise gidiyor agustosun basindada 3 haftalik izni var ins biseyler yapabiliriz banada iyi gelir baska türlü tatile cikmaya suan ekonomik durum izin vermiyor Allah izin verirse seneye izne gitcez tr ye tabi bunun burukluguda ar icimde bu sene gidemiyorum

Troidlerinizi ölçtürün, sinir yapıyorlar..bir tahlile bakar anlamanız. Bende de sinir var, bir nebze bastırdım sayılır fakat benimkinin troidle alakası yoktu ama öyleleri de var, hatta çözümü daha kolay.

Troidlerinizi ölçtürün, sinir yapıyorlar..bir tahlile bakar anlamanız. Bende de sinir var, bir nebze bastırdım sayılır fakat benimkinin troidle alakası yoktu ama öyleleri de var, hatta çözümü daha kolay.

teseür ederim ama troid nedir bu sitede cok duydum ama tam nedir bilmiyorum

hormon canım troid kan tahlilinde çıkıyor ayrıca şekerine de baktır şeker hastalığıda sinir yapıyor tabi bunlar tam terside söz konusu sinir stresten şeker ve troidde fırlayabiliyor sağlığına dikkat et canım sinir stres zaten hep bir yerlerimizden çıkıyor giden sağlık geri gelmiyor be canım aah aah benden de neler gitti nelerr

canım senin güzelce kafa dinlemeye ihtiyacın var, ailen nerede? yadın belki ama göremedim kusura bakma. biraz kafanı dağıt, ailenle, arkadaşlarınla vakit geçir. bende sinirli bir yapıdayım daha doğrusu fevriyimdir benimde böyle dönemlerim oluyor ama aşırı bir boyut değil yani belirli şeylere takarım. arkadaşlar doğru söylemiş psikiyatriste gidebiliyorsan git, gidemiyorsan kendine yakın gördüğün biriyle dertleş. hayat çok güzel bak allah bağışlasın çocukların var. tatile gidebiliyosan tatile çık. başka şeylerle oyalan. troid testi yaptır bak çok doğru. çok kafana takma. aman sağlığa dikkat.

bende öyleyim bebeşim
seni çok iyi anlıyorum
bende bazen dayanamıyorum
ve bi kere 6 aylık kızımı tutup kollarımdan sarstığımı biliyorum
durduramyorm kendimi
birdaha yapmadım.
am akızdığım zaman ona bağırmaktan kendimi alamıyorum
sonrada defalarca özür diliyorum kızımdan..
bende nefret ediyorum bu huyumdan
ama vazgeçemiyorum olmuyor
yapıyla alakalı sanırım

Zamanında sözünüzü geçiremedikleriniz sizi doldurmuşlar.
Bugünde siz sözünüzü geçirebileceklerinize patlıyorsunuz.
Tamamen birikim
Çare herzaman olduğu gibi bir uzmandan yardım almak.
Umarım en kısa sürede istediğiniz gibi olur herşey.

X