Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Bitter Çikolata alırken dikkat!

Pluie

Her şey çok güzel olacak
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2010
965
32
Selam kızlar. Ben saçımı kutunun üzerindeki renge kanarak loreal in bitter çikolatasına boyadım :) Hani şu reklamlarda Penelope Cruz'un tanıttığı renk.. Saçımı yıkadığımdaysa tam bir süpriz oldu benim için. Saçım yıllardır cesaret edipte boyayamadığım şekilde simsiyah çıktı.. Hatta ilk bir kaç gün mavi siyahtı sonradan siyaha döndü. Neyseki bana yakıştı ve o kadar hoş bir siyah ki pırıl pırıl parlıyor.. 2-3 hafta sonra ise renk hafif akarak çok çok koyu bir çikolataya dönüyor. Sizinle paylaşmak istedim. Loreal'in rengi koyu çıkarttığı malumunuz, bitter çikolata alacaklar dikkat etsin olumunekankayizsmile

Not : Deenedim ama mesaj sayımdaki azlık yüzünden foto yükleyemiyormuşum. bilmiyorumkismile

market boyaları malesef genelde boyle cıkıyor , benımde arkadasım boyamıstı bıttere sımsıyahtı:)))

bitter çikolata da siyah zaten.
isminde kandırmaca yok ama resmini görmedim kızlarkaydirigubbakcemile3

kızlar kutu üstünde görünen renklere ya da renklerin isimlerine aldanmayın..bitter çikolata denen rengin numarası 3.23..3 numaralı tonlar zaten çok çok koyu renklerdir. boya alırken numaralara bakmanız yeterlidir...

Selam kızlar. Ben saçımı kutunun üzerindeki renge kanarak loreal in bitter çikolatasına boyadım :) Hani şu reklamlarda Penelope Cruz'un tanıttığı renk.. Saçımı yıkadığımdaysa tam bir süpriz oldu benim için. Saçım yıllardır cesaret edipte boyayamadığım şekilde simsiyah çıktı.. Hatta ilk bir kaç gün mavi siyahtı sonradan siyaha döndü. Neyseki bana yakıştı ve o kadar hoş bir siyah ki pırıl pırıl parlıyor.. 2-3 hafta sonra ise renk hafif akarak çok çok koyu bir çikolataya dönüyor. Sizinle paylaşmak istedim. Loreal'in rengi koyu çıkarttığı malumunuz, bitter çikolata alacaklar dikkat etsin olumunekankayizsmile

Not : Deenedim ama mesaj sayımdaki azlık yüzünden foto yükleyemiyormuşum. bilmiyorumkismile
bende dün boyadım bitter çikolataya ama tam bir siyah deil koyu bir lahve ama çok parlak ve güzel benim saçım açık kumraldı sizinki nerenkti şimdi ben düşünüyorum açık kumralda bu renk oldu bidaha mesela 1 ay sonra yine bu renge boyadığımda yine bu renk olurmu yoksa dahada mı koyu olur 2.de bilemiyorum sizce?

bende dün boyadım bitter çikolataya ama tam bir siyah deil koyu bir lahve ama çok parlak ve güzel benim saçım açık kumraldı sizinki nerenkti şimdi ben düşünüyorum açık kumralda bu renk oldu bidaha mesela 1 ay sonra yine bu renge boyadığımda yine bu renk olurmu yoksa dahada mı koyu olur 2.de bilemiyorum sizce?

bence daha koyu olur cunku dıkkat edersen boya kutusu arkasında da oluyo 3 renk tonu acıklı ortalı koyulu bu da demek oluyo ki farklar yaratıyo

3.23 mü :1shok: benim saçımı kuaför 5.0 'a boyadı ben bile siyah diyorum ..

Herkezin saç rengi farklıdır..boyamadan önce buna dikat edelim..yani kumralla sarı saça yada kestane rengi saçlara aynı renk düşmezz.:KK20:

hadi ya siyah gibi mi oluyor? peki hemen akıyor mu bu renk? ben sıcak çikolataya boyamıştım hemen akmıştı, kutudaki kadar da koyu tutmamıştı...bitter çikolata da o kadar koyu çıkmaz diye düşündüm ama :26:

bir arkadaşım palette 4-60 altın kahve yapmıştı biraz fazla beklettmiş herhalde o da simsiyah çıkmıştı. kendi saç rengin koyuysa bu tip renkler çok koyu ya da siyah tutuyor.

Kutudaki renge sakin ama sakin kanmayin, kutudaki renkler o kadar aldatmaca ki.. 3 numara olan hic bir boya size hayalinizdeki o tatli kahverengini vermez. Siyaha cok yakin kopkoyu bir kahverengi elde edersiniz.. Boya numaralarini iyice ögrenin öyle boyayin saclarinizi yoksa istemediginiz sonuclarla karsilasirsiniz... :KK50:

Kuaförüm market boyalarını seçerken istediğin rengin 1-2 ton açığını tercih et demişti ki çok faydasını gördüm :KK68:

X