Doğuma Hazırlık kafam çok karıştı ya ne zaman doğum yapacagım tarih anlamadım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

selwer

Guru
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
23
-1
9 kasım 2009 son adet tarihim şuan 36 haftalık haftalık hamileyim doğum 40 haftalık mış ama ay olarak ben şuan herkese 9 ay dayım diorum 10 gün sonra sürem doluyo ama tahmini dogumum 16 agustos hiç bir sey anlamadım

9 kasım 2009 son adet tarihim şuan 36 haftalık haftalık hamileyim doğum 40 haftalık mış ama ay olarak ben şuan herkese 9 ay dayım diorum 10 gün sonra sürem doluyo ama tahmini dogumum 16 agustos hiç bir sey anlamadım

cnm dogum haftası 40 hafta yane karsılık olarakta 9 ay 10 güne denk geliyo yane senn daha 4 haftan var...bi ay 29 cekiyo bi ay 31 cekiyo ondan 40 hafta 9 ay 10 güne denk geliyo yane kafanın karsıcagı bisey yok 4 haftan var senn daha bebişin erken dogmassa tabi allah hayırlı kolay dogumlar versn inşş

drlar adet tarihine 7 gün ekleyip 9 ay sonra doğum tarihini hesaplıyorlar 36 hafta erken doğum olarak kabul ediliyo aylar 31 çekiyo 9 ay 10 normal doğum süresi 4 haftan var hatta benim 41. haftada doğumum oldu drun dediği tarihi geçebilirde bikaç gün öncede olabilir hayırlı doğumlar

gün kızmına 7 gün ekliyorsunuz ay kısmından 3 cıkartıyorsunuz. benim 3 12 2009.10 09 2010 dogum tarihi. tabi 1 hafta önce ve sonrası var canım.

oy canim ben napiyim
benimde 22 ekim 2009 son adet tarihim
ama fransada hamilelik 42 hafta kabul edildigi icin dogum tarihim 13 agustos ..
aslinda turkiyedeki hesaba gore bugun son gunumdu yani 29 temmuz
haftada uc gun nst ye giriyorum bebegimin kalp atislari iyi ciktigi surece 42. haftayi bekliycez diyor doktorum .. olmazsada sunni sanci vericez diyor hayirlisi artik
yani nerdeyse bi 15 gun var :)))

X