Erkek İnfertilitesi sperm testi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

cevizlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
352
1
eşimle sperm testi için hastaneye gittik bugün...bardağı verip lavabo yanda dediler..eşimi bekledim 5 dakika içinde geldi ve bu şekilde veremem dedi...özel bir oda vb hiçbir şey yoktu..her yerde böyle mi yapılıyor kızlar ya da eşim neden veremedi 40 lira para ödedik diye koştur koştur eve geldik evden götürdük :KK43:(cok az miktardaydı malesef inş.şe yarar..yaptırana rkadaşlar cok az da olsa yeterli mi?sanırım psikolojikti eşim cok zorlandı gerildi,burnumdan da getirdi çok çok üzgünüm ne yapıcam ben böyle ya:KK43::KK59:

benim eşimde özel bir hastanede verecekti ama olmadı çünkü orada da tuvaleti gösterdiler evden vs olma dediler zaman önemliymiş,bizde bi süre sonra tüp bebek merkezinde verdi orda hem özel oda vardı hem dr çok yakından ilgilendi,

sizde bir tüp merkezine gidin isterseniz ham morfolojiye falanda baktırın en iyi o merkezlar anlar

ücrette 65 tl ödemiştik.:KK19:

maalesef erkekler için rahatlık çok önemli bu testlerin tuvalette verildiğinde sonucunun verimli olacağını düşünmeyin..sonuçta wc desin nasıl konsantre olsun,giren çıkanlarda varsa düşünün işte..Benim eşimde wc de verdiği testler hep düşük çıkmıştır.Ama özel laboratuarlar var özel odası içerden kilitlenen tv si dergiler bile var hem daha hijyenik hem daha rahat tabi fiyat biraz daha pahalı ama olsun sonuç önemli..Bulunduğun ilde araştır netten laboratuar varmı yoksa özel hastanelerde özel odası olanları sor bence.

evet canım koskoca hastanede dört metrekarelik yer yok bunun için.bizim için çok önemli milimde ne kadar çıkmış.eşlerimiz wc.lerde ne kadar boşalabilirlerki.ne kadar doğru bi test oluyor bilemiyorum.

eşimle sperm testi için hastaneye gittik bugün...bardağı verip lavabo yanda dediler..eşimi bekledim 5 dakika içinde geldi ve bu şekilde veremem dedi...özel bir oda vb hiçbir şey yoktu..her yerde böyle mi yapılıyor kızlar ya da eşim neden veremedi 40 lira para ödedik diye koştur koştur eve geldik evden götürdük :KK43:(cok az miktardaydı malesef inş.şe yarar..yaptırana rkadaşlar cok az da olsa yeterli mi?sanırım psikolojikti eşim cok zorlandı gerildi,burnumdan da getirdi çok çok üzgünüm ne yapıcam ben böyle ya:KK43::KK59:

canim biz ozelde super lux odali videolu duslu yerde denedik yine veremedik yine veremedik tamamen psikolojik. evden goturuyorduk bizde. allahtan evimiz hastanenin yaninda 5 dakikada goturuyorduk. verememesi cok normal yani canim .
evet miktar az gozukuyor 2 ml falan . normal yani canim.
insallah sonuclar iyi cikarda birdaha ugrasmazsiniz.

hepiniz sağ olun kızlar..sonucu aldık doktor iyi dedi sadece sperm testi yanında detaylı başka bir test varmış adını tam hatırlamadım o haftaya cıkacakmış..sayı iyi çıktı şükür...
biz özel oda olur sanmıştık gergin bir gün geçirdik anlayacağınız...inş.isteyen herkes bebeğini kucagına alır..

X