Erken Regl Hamilelik Belirtisimi???

beatiful kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
199
0
37
MRB ARKADAŞLAR BU KONUDA ACİL FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM BU AY BİRAZ ERKEN ADET GÖRDÜM,
ERKENADET GÖRME HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİRMİŞ, HAMİLE KALMA RİSKİ ARTARMIŞ DİYE BİŞEY DUYDUM ÇEVREMDEN ACABA DOĞRUMU YADA NEKADAR DOĞRU FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM???:uhm:

cANIM BENİM BİLDİĞİM VE ÇEVREMDEN DUYDUĞUM ADETLERİN YUKARI VURMASI YANİ GÜNÜNÜ GEÇMEK GEÇ GELMESİ,VÜCUT GEBELİK ARADIĞINA İŞARETMİŞ VE BÖYLE ÇEVREMDE YAŞAYIPTA HAMİŞ KALN ÇOK VARa.s.

ewet bende duymuştum ve şahit oldum günüm 3 gün yukarı vurmuştu oğlumda öteki ay hamile kaldım ay geçen ayda 3 gün geciktim bu ay hamiş olurum inşallah:dance::dance:

kızlar bennimde 4 günüm geçti gerçekten bu doğrumu 4 günüm geçtikten sonra adet oldum bu ay inşallah döyledir.

ewt bende dört gün erken oldum ve iki günde bitti ama tabi bilemiyorum bu arada psikolojikmi bilmem baş dönmesi var bir gün evel neredeyse sokakta düşecektim başım döndü ve bem beyaz oldum ama bilemem neden bekleyeceğiz inş en kısa zaman da hamiş haberler veririm ve sizdende alırım

canım ben 3 ay erken adet oldum geçen ay 4 gün geçikti ki benim adetlerim hiç geçikmez.ama benim duyduğum kadarı ile geçikirse rahim hamilelik için kendini hazırlıyormuş.inş.bu ay hamile kalırım hayırlısıyla.tüm istiyenlere allah kucaklarını boş bırakmaz.aminnnn

nasıl yani ben bunu ilk defa duyuyorum gerçi hamiş olduğunuza göre sizde bu yöntemle kalmış olmalısınız fakat benim anlayamadığım şu nette doktorların sitesinde hep muhtemel adet tarihinizde 14 çıkarın o gün sizin yumurtlama gününüz diyor 2 gün öncesi ve 2 gün sonrasını değerlendirin diyor buraya kadar normal dimi ama sizin bu yöntemle aksine günler dahada ilerlemiş oluyor yani kendimde en son adet tarihime göre yaptım 19-20-21-22 çıkıyor ve bu günlerde benim yumurtlamam bitmiş oldu ısı takibinden anladım yani buda demek oluyorki bu yöntemi kullanmış olsaydım ben hamiş kalamazdım gerçi hala kalmış olduğum belli değil yaa:))))teorik olarak konuşuyorum neyse siz kalmışsınız tebrik ederim Allah tamamına erdirsin

valla ben hamile kaldığım ay bi önceki reglimden 15 gün sonra tekrar regl olmuştum. yani 12 haziranda regl oldum, 27 haziranda tekrar oldum. bu düzensizlik beni çok üzdü ben şimdi nasıl hesaplıcam yurmurtlamamı dedim. umudum pek yoktu ama bi daha da regl olmadım şu an 7 haftalık hamileyim:)

valla ben hamile kaldığım ay bi önceki reglimden 15 gün sonra tekrar regl olmuştum. yani 12 haziranda regl oldum, 27 haziranda tekrar oldum. bu düzensizlik beni çok üzdü ben şimdi nasıl hesaplıcam yurmurtlamamı dedim. umudum pek yoktu ama bi daha da regl olmadım şu an 7 haftalık hamileyim:)
Meraba benimde geçen ay 10 gün gecikti hamileyim sandım ama hasta oldum bu ay ise önceki adetimden 15 gün sonra tekrar adet oldum ve sadece 3 gün sürdü bir sonraki adetime 10 gün kala hemde bir fikriniz varmı çok istiyorum hamile kalmak ama henüz birşey yok herhangi bir sağlık konusunda sıkıntımda yok şimdiden teşekkürler

X