Adetden 3-4 Gün Sonra Ilişkiye Girip Hamile Kalan Varmi..??

Merhaba canım benimde şu an iki kızım var,biri adeteimin bitiminden hemen sonrası iki gün içinde hamile kaldım,diğerinede 3 veye 4. günüydü tam hatırlamıyorum,
kızlarımın biri 6 diğeri 2 yaşında
Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah,sanada veririnşallah rabbim pes etme...

benimde kızım olcak bugun 24 haftalık olduk her gün daha fazla oynuyor içimde aşkım benim ne güzek iki kız allah bağşlasın

Deniz Ne Gibi Belirtilerin Olmuştu.. Biraz Anlatabilirmisin ? Senide Sikiyorum Belki Ama Bu Aralar Garibim. Psikolojik Olmasi Gibi Bi Olasilik Var Karşilaştirma Yapayimda Diyorum.

Deniz Ne Gibi Belirtilerin Olmuştu.. Biraz Anlatabilirmisin ? Senide Sikiyorum Belki Ama Bu Aralar Garibim. Psikolojik Olmasi Gibi Bi Olasilik Var Karşilaştirma Yapayimda Diyorum.

uyku hali ,sabah kalktığımda midem bulanıyordu ve gögüslerim öyle hassaslaşmıştıki sızlıyordu göğüslerim şişmesinden gömleği zor kapamıştım kilomu aldım demiştim acaba benim vucudum ilk haftalardan tepki verdi hemen beklkide zayıf bünyemden kaynaklanıyor allah sanada bir an önce nasip etsin canım ama psikolojik de olabilir sen bebek istedğin içinde vucudun tepki verebilir

ARKADAŞLAR ADET BİTİMİNİN HEMEN SONRASI YANİ 3. - 4. GÜNLER KORUNMASIZ İLİŞKİYE GİRİP HAMİLE KALINIRMI YADA KALAN ARKDAŞLAR VARMI...?:bbo:

bu sorunun cevabını gerçekten bende merak ediyorum.öbür ayı iple çekiyorum .inş hamile kalmamışımdır şimdilik çünkü bebeğim daha 6 aylık:çok üzgünüm:

Herkese merhaba.Anladığınız üzere siteye yeni üye oldum.Adetim 9 gün gecikti.Gecikmesinin
4.gününde tahlil (kanda) yaptırdım negatif çıktı.Neler oluyor bana bir fikri olan var mı?Pantolonlarım acayip sıkıyo çatlamak üzereyim.Umarım ilgilenirsiniz.Teşekkürler.

adetin kaçıncı günü hamilelik riski var

çağla badem merhaba.ihtimalin yüksek olduğu günler adet siklusuna bağlı.yani düzenli adet görülüyorsa kaç günde bir görüldüğü önemli.kaç günde görülüyorsa ondan 14 ü çıkarıyorsun.yani 30 günde bir ise siklus 14 ü çıkarınca 16 kalıyor.16.günü ,3 gün öncesi ve 3 gün sonrası ihtimalin yüksek olduğu günler diye biliyorum...

arkadaşlar merhaba bende yeni üye oldum bazı sorunlarım var yeni evliyim ve eşimle bebiş istiyoruz ama bende adet düzensizliği var doktora gittim ve bana cyclo progynova diye bi ilaç verdi ilaç düzenli adet gördürüyo ama yan etkileri çok başım çatlatıyo ve kilo aldırıyo 3 ay kullandım ve bıraktım bakalım ne olucak bu aydan sonra aranızda kullanan varmı yardımcı olursanız sevinirim.bebiş istiyorum:KK43:(

arkadaşlar merhaba bende yeni üye oldum bazı sorunlarım var yeni evliyim ve eşimle bebiş istiyoruz ama bende adet düzensizliği var doktora gittim ve bana cyclo progynova diye bi ilaç verdi ilaç düzenli adet gördürüyo ama yan etkileri çok başım çatlatıyo ve kilo aldırıyo 3 ay kullandım ve bıraktım bakalım ne olucak bu aydan sonra aranızda kullanan varmı yardımcı olursanız sevinirim.bebiş istiyorum:KK43:(

ARKADAŞLAR ADET BİTİMİNİN HEMEN SONRASI YANİ 3. - 4. GÜNLER KORUNMASIZ İLİŞKİYE GİRİP HAMİLE KALINIRMI YADA KALAN ARKDAŞLAR VARMI...?:bbo:

CANIM ADET BAŞLSNGICINDAN SONRA 12 VE 16. GUNLERIN ARASINDA YUMURTLAMA DONEMİN OLUYORMUS HAMİLE KALMA ZAMANI BU ZAMANA TEKABUL EDIYORMUS ILK ADET GECIKMENDE DE ZATEN BEBEK 1 AYLIK OLUYO YANI HAMILE KALMA GUNLERI 12 16 GUNLER ARASINDA:emir_bebek:

İNS OLUR CANIM O ILACI KULLANMADIM AMA SANA SUNU SOLIYE BILIRIN ADET BASLANGICINDAN SNRA12 VE 16 GUNLER ARASI BEBİŞ OLMA SANSI COK YUKSEK YUNURTLAMA DONEMIN OLUYO BU GUNLERE ONEM VER DERIM:emir_bebek:

cnm ben de neredeyse 11 senedir adet düzensizliğine karşı ilaç kullanıyorum bu dediğin ilacı da kullandım, yanı sıra prolünüt n, yasmin, farlutal ve adını hatırlamadıklarım da vardır
yan etkisi çko fazla oldu kısmi görme kaybnından tut hafızanın geçici kaybı ve gözlerde ve başta ağrı göz karaması yani artık bıkmıştım en son doktor yasmin verdi.en zararsız yan etkisi en az olan bu ilaçmış...fakat yasminden sonra düzenli adetlerim sıklaştı ve 6 ay 8 ay düzenli olmaya başladım..
ben de 3 aya kadar inşallah evleniyorum biz de hemen çocuk istiyoruz o zamna kadar yine düzenler sanırım...inşallah istediğin gibi olur..en kısa zamanda bebiş olur karnında...a.s

X