2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

kızlar nerelerdesiniz ? biçoğumuz kayıp bugünlerde :44: benimde kızım çok mızmız dünden beri , bi derdi var ama anlamadım gitti :KK50:

benim kızım uzun zamandır öyle deli gibi uykusu var artık gözleri kızarıyor uykusuzluktan salıncağımız bile var uyumuyor :KK14::KK14:birde dışarı çıkmak istiyor çıkarıyorum eve sokunca ağlıyor:KK53::KK53:çok zilli valla:KK1::KK1:bebek arabasında da durmuyor sıkılıveriyor napıcam bilmem :KK1:gece de sık kalkıyor doymuyor sanırım ya:26:

kübra sana geçmiş olsun diyemedim çok geçmiş olsun canım kızın çok tatlı maşallah aynı sana benziyor:KK1::nazar:

benim kızım uzun zamandır öyle deli gibi uykusu var artık gözleri kızarıyor uykusuzluktan salıncağımız bile var uyumuyor :KK14::KK14:birde dışarı çıkmak istiyor çıkarıyorum eve sokunca ağlıyor:KK53::KK53:çok zilli valla:KK1::KK1:bebek arabasında da durmuyor sıkılıveriyor napıcam bilmem :KK1:gece de sık kalkıyor doymuyor sanırım ya:26:

kübra sana geçmiş olsun diyemedim çok geçmiş olsun canım kızın çok tatlı maşallah aynı sana benziyor:KK1::nazar:

doymuyolar galiba semacım artık. bende doruk'u akşamları sadece emziriyorum

dün gece mızıldandı emzirmeye çalışırken. 120 ml mama verdim arkasından yatırdım yanıma emerek uyudu. gece 1de uyandı sadece, sabah 7:45e kadar uyudu :nazar:

akşamları artık 9 gibi muhallebi vereyim diyorum

annemler geliyor bugün oğluşum 10-15 gün annanesi ve dedesiyle kalcak :emir_bebek:

korkuyolar ya bizi tanımazsa ağlarsa diye annemler :KK1: ilk 1,5 ay beraberdik. en son da 3,5 aylıkken ben işe başlayınca gelmişlerdi

3 aydır görmediler şimdi korku bastı tanımazsa diye :KK9:

doymuyolar galiba semacım artık. bende doruk'u akşamları sadece emziriyorum

dün gece mızıldandı emzirmeye çalışırken. 120 ml mama verdim arkasından yatırdım yanıma emerek uyudu. gece 1de uyandı sadece, sabah 7:45e kadar uyudu :nazar:

akşamları artık 9 gibi muhallebi vereyim diyorum

bana da doymuyor gibi geliyor gazıda var gibi benim kızım mama yemiyor yese denicem de alsam mama yemezse ziyan olacak 2 kere denemiştim yememişti muhallebide yemedi napıcam ya:26:

Eki Görüntüle 677209
Teyzoşlar nasılda duruyorum ayaktaa?! pozumudaa veririmm ama :KK1:
oyyy masallahhh
çok şükür hızlı toparlıyorum canım..saolsun kayınvalide hiç yalnız bırakmadı..kızımı fazla kucağıma almıyorum emmeden emmeye...bu haftayı atlatırsam tamamım inşallah..Allah dermansız dert vermesin kimseye..tuğçecimm ecemede maşallah nasıll güzelleşmiş kiloda almışş sankiii..:nazar:
evet aldı canım.ama cok az.atlattın bak gectı gıttı.

sarı şekere bak sennnn arkadaşta yapmışız :KK1: nasıl tatlılar maşallah :nazar::nazar::nazar:
evet aynı aptdayız.o yuzden arada oynuyoruz ıste
annemler geliyor bugün oğluşum 10-15 gün annanesi ve dedesiyle kalcak :emir_bebek:

korkuyolar ya bizi tanımazsa ağlarsa diye annemler :KK1: ilk 1,5 ay beraberdik. en son da 3,5 aylıkken ben işe başlayınca gelmişlerdi

3 aydır görmediler şimdi korku bastı tanımazsa diye :KK9:
tanır bence.canım ya ohh annen bakıcak ne guzel

bana da doymuyor gibi geliyor gazıda var gibi benim kızım mama yemiyor yese denicem de alsam mama yemezse ziyan olacak 2 kere denemiştim yememişti muhallebide yemedi napıcam ya:26:

değişik gece mamaları var, kaşık mamalarından onlardan denedin mi?

ben hiç denemedim ama verilebilir aslında

bir de muhallebi tariflerine baktım da ya şeker ve inek sütüyle pişircen pirinç ununu ya da suyla pişirip mama ilave ediceksin

inek sütü ve şekerli tarifi yapmak istemem

mamayla karıştırılan tarif de gereksiz geldi. pirinç unu kof şişmanlık yapıyo diyolar niye boşuna çocuğu pirnç unuyla şişireyim

vazgeçtim muhallebi olayından , mama vericem uyutmadan önce sonra emziricem

olmadı ilerleyen zamanda kaşık mamalarından alırım :26:

yan komsum aynı zamanda okul arkadasım dogum yaptı az once haber verdıler bu hafta hep beklemıstık.oglu oldu sutude varmıs masallah resmını paylasıcam ınsallah sızlerle.
bızımde yarın kontrolumuz var malum 8 ay kontrolu olucak.7 bıttıyor by byyy..

teşekkür ederimm cnımm :KK16:

oyy maşallah fıstıkına , nasılda büyüyorlar hızlıca , sende iyisindir umarım ameliyattan sonra durumlar nasıl ?

umduğumuzdan daha iyi gidiyo herşey çok şükür.. kapalı ameliyat oldum ,gerçekten daha hızlı iyileşiyorsunuz.meğer ne kadar çok safra kesesini aldıran varmış başa gelmeyince bilinmiyo...

Selam kizlar bugun biz tam 6 aylik olduk cekirdek ailemizle yari yasini kutladik. Bugun saglik ocagina kontrole gitiik kizim cok sukur 700 gr almis 8300 olmus. Boyumuz sadece 1 cm artmis 68 olmus

Herkese hayırlı geceler kızlar ancak fırsat buldum ne çok birikmiş sayfalar :) öncelikle kübra çok geçmiş olsun kurtuldun çok şükür. Bebişlerin hepsi birbirinden tatlı maaşallah Allah hepsini esirgesin. Hasta bebişlerimize acil şifalar. Benim oğlumun gece uykusu fena değil artık beşiğinde yatıyor çok şükür şimdi salladım koydum iki buçuk saatte kalkıyor mama yiyor sallıyorum tekrar yatıyor en geç 7de ayakta :)) muhallebiye başlayınca acaba daha çok yatar mı? inşaallah zamanla dahada düzelir gerçi doğduğundan beri hep azdı uykumuz ama belli olmaz hala umudum var :)

Selam kizlar bugun biz tam 6 aylik olduk cekirdek ailemizle yari yasini kutladik. Bugun saglik ocagina kontrole gitiik kizim cok sukur 700 gr almis 8300 olmus. Boyumuz sadece 1 cm artmis 68 olmus

Canım seninde bebeğin huysuz galiba çok zor Allah kolaylık versin gece uyutmak için sallıyormusun bende yeni araba alacağım inşallah durur çünkü ne yapacağı belli olmaz bu minik kuzuların :KK66:

değişik gece mamaları var, kaşık mamalarından onlardan denedin mi?

ben hiç denemedim ama verilebilir aslında

bir de muhallebi tariflerine baktım da ya şeker ve inek sütüyle pişircen pirinç ununu ya da suyla pişirip mama ilave ediceksin

inek sütü ve şekerli tarifi yapmak istemem

mamayla karıştırılan tarif de gereksiz geldi. pirinç unu kof şişmanlık yapıyo diyolar niye boşuna çocuğu pirnç unuyla şişireyim

vazgeçtim muhallebi olayından , mama vericem uyutmadan önce sonra emziricem

olmadı ilerleyen zamanda kaşık mamalarından alırım :26:

cnm 12vitaminli ve devam sutlu pirinc unlari var. ben ikidir yapiorum tadimlik, icinede yaptiktan sonra sutumu koyuyorum biraz.

Eki Görüntüle 677209
Teyzoşlar nasılda duruyorum ayaktaa?! pozumudaa veririmm ama :KK1:
Masallah ne guzel poz vermis cimcime..
Eki Görüntüle 677206 kuzumu parklara götürmüşler ben hastanedeyken.. :KK1:
Ohh parklarada gidilmis bide ben korkmayip gotursem usur diye korkuyorum antalyada
Eki Görüntüle 677196

buda benım kızım arkadasıyla oynuyor..:nazar:
Himm masallahh
Eki Görüntüle 677181

teyzoşlar ben artık arkama yaslanmadan oturabiliyorum :KK1: ama bazen yana düşüveriyorum çok komik oluyor o zaman :KK1:
Ohh buyumus delikanli olmus oturur tabi masallah

Acik hava yoruyor cocuklari bizimkise cikar cikmaz uyuyor

oy masallah pamuguna ne guzel kilo almis allah nazarlardan esirgesin :nazar: dis varmiymis kuzuda... biz son ay nerdeyse kilo almadik teyzesi disten dolayi istahsizdi kuzum neyseki cikti dislerimiz insallah bu ay bizde iyi kilo aliriz... asilarinizi oldunuz mu? hic bahsetmedin...

kizlar size cok ozendim ben pamugumu ayiramiyorum odamdan bahane bile ariyorum bizle yatmasi icin cunku esim isyanlarda :KK1: kizim genis bi alanda yatiyor biz ecis bucus... ki kaldiki nasil ayircam odasini kizimin yatagi bizim odada olmasina ragmen yanimda yatmasi cazip geliyor oldu 6,5aylik kotu alistiriyorum farkindayim ama aklim cikiyor yanliz yatarken bisey olursa diye :KK14: ya aslinda ben pek iyi degilim,kizimi kaybetme korkusu yasiyorum asamiyorum bi turlu kafamda kuruyorum surekli...

oy masallah pamuguna ne guzel kilo almis allah nazarlardan esirgesin :nazar: dis varmiymis kuzuda... biz son ay nerdeyse kilo almadik teyzesi disten dolayi istahsizdi kuzum neyseki cikti dislerimiz insallah bu ay bizde iyi kilo aliriz... asilarinizi oldunuz mu? hic bahsetmedin...

Cnm bizim 4. Ay asimiz antibiyotik kullandigimiz icin ileri tarihe alinmisti bu yuzden 6 aylik asisi ayin 19 unda yaoikacak. Kizimda bir haftadir mizmizlik vardi surekli elini kulagina goturuyordu acaba dis mi dedik ebemiz bakti ywni yeni sertlesmeye baslamis bir ayi bulur dedi. Doktorumuz kulaklarina bakti sorun yok cok sukur sikintisi erken basladi disin surwkli disligini oyuncaklarini isiriyor parmagimi isiriyor. Gecen ayda 700 gr almistik bu ay daha az bekliyordum ama cok sukur son 10 gundur kusuyordu gece emmek icin uyanmiyirdu yinede almis. İns sizde guzel saglikli kilolar alirsiniz cnm

X