haydarpaşa numune hastanesinde ameliyat olan warmı?

pessimist

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2010
807
3
kızlar haydarpaşa numune hastanesinde burun ameliyatı olan warmı hangi doktoru önerirsiniz yardımcı olun lütfenn

canım ben orda çalışıyorum, biz bütün hastane selçuk öztunç için sıraya girdik sırayla ameliyat olduk :)))

bi taraftan iyi nefes alamıyordum septum deviasyonumu da düzeltti ama şu an hala o taraftan nefes alamıyorum, burnumun içi de ödemli, dikişler de duruyor, şimdi nefes alamaman normal diyor, 6 gün oldu daha, inşallah nefes problemi düzelmiştir.

canım ben orda çalışıyorum, biz bütün hastane selçuk öztunç için sıraya girdik sırayla ameliyat olduk :)))

ay yaşasın sonunda cewap weren çıktıı ssk war bnde ne kadara yaptırabilirim bazı arkadaşlar araştırma hastanelerinde ücretsiz yaptırabileceğimi söylüyorlar burnumda kemik eğriliğide warr

kemik eğriliğini ssk öder ama estetik kısmını ödemez, özelden daha ucuz olur tabi, 2 milyara falan çıkarsın hastaneden

''estetik'' kapsamındaki hiçbir ameliyat ücretsiz olmuyor benim bildiğim kadarıyla.

nem ve asilem malatya da araştırma hastanesinde ücretsiz oldular.. doktor sadce deviasyon yazarsa ödemezsin :KK66:

valla ücretini bilemiycem ama bugün alçım çıktı sonuç: memnuniyet verici. içim çok rahatladıhihoyyyt

valla ücretini bilemiycem ama bugün alçım çıktı sonuç: memnuniyet verici. içim çok rahatladıhihoyyyt

eğer burnunda sağlık sorunu warsa doktorunda anlayışlıysa üret ödemeden olabilinir sanırım senin adına sewindim inş tam istediğin gibi olur ya peki bn bişe sorcam bn devisyon ameliyatı olcam kbbci yapcak acaba doktora sölesem (benim burnumun ucu çok düşük tek sorunum bu ucu düşük olmasın yeter kemiklere falan dokunulmaya gerek yok) burnumun ucunu düzeltirmi ameliyat sırasında

kbb ciye ameliyat olacaksan söylersin, belki ücret almaz arkadaşların dediği gibi, ama benim dr plastik cerrahtı, kbb düşünüyorsan bizim hstnede olma , sami katırcıoğlu diye bir dr varmış, internetten bir bak hangi hastanede, bana onu çok methetmişlerdi, kbb dr u burun konusunda çok çok iyiymiş.

kbb ciye ameliyat olacaksan söylersin, belki ücret almaz arkadaşların dediği gibi, ama benim dr plastik cerrahtı, kbb düşünüyorsan bizim hstnede olma , sami katırcıoğlu diye bir dr varmış, internetten bir bak hangi hastanede, bana onu çok methetmişlerdi, kbb dr u burun konusunda çok çok iyiymiş.

of yaa bugün gittim sizin hastaneye tam bir hayal kırıklığı yaşadım burnumda bi tek kıkırdak eğriliği değil etde warmış zaten doktorlar değilde asistanlar bakıyo burnumun ucunu söledim estetiğe girer dedi 1000 tl sadece ucu için plastik cerrahide çok sıra war 5 yıl beklesen gelmez daha az yoğun bi hastaneye git dedi moralim çok bozuk ya yaptıranlar nasıl yaptırıyo bilmiyorum

uzmanlar poliklinikte durmaz, çünkü genelde ameliyathanededirler. asistanlarda doktordur bu arada:) evet bizim hastane yoğun baya, plastik e mi gittin, kbb e zaten hiç gitmeseydin onların burunlarını pek beğenmiyorlar

her ikisinede gittim plastikde yaptırmayı düşünüyodumm ama çok yoğunmuş olmaz dediler şimdi hangi doktora gitceğimide bilmiyorum yaa=(

X