2010 Temmuz Anneleri : )

ii akşamlar kızlar herkes bunalım takılıyo anlaşılan bendede aynı çalışyor olmama rağmen son zamanlarda çookk uykusuz kaldım yatsam 2 gün kalkmam heralde

ii akşamlar kızlar herkes bunalım takılıyo anlaşılan bendede aynı çalışyor olmama rağmen son zamanlarda çookk uykusuz kaldım yatsam 2 gün kalkmam heralde

bende 48 saatte 5 saat uyudum. uyumamam lazımdı ama dalmışım. geceden beri kahve manyağı oldum

krikitos senin mertinde bebekken bronşiolit oldu demişti. baharda oldu. çabuk iyileştimi ne kadar sürdü anlatırmısın

Son düzenleme:
maşallah kuzuya :nazar: çok sevindim yapışıklığın geçmesine tatlım. kolay gelsin işlerinde aslında yakın olsaydık hep beraber bi çırpıda hallederdik işleri, ne güzel olurdu :93:

çok tşk ederim düşünmen yeter.valla siz bana yakın olsanızda oturmaya gelseniz ben sizleri agırlardım.ben yeni insanlarla tanışmayı ve sohbet etmeyi :KK71::KK71::KK48:çok severim

arkadaşlar bide bende yılbaşı çekilişine katılmak istiyorum bi arkadaş bsdrc gibi bir kullanıcıya mesaj at dedi ama öyle kimse bulunmuyor diye hata veriyoo...yardım lütfen:KK43:

günaydın...
en nihayetinde benim kızımda hasta oldu:KK43:(( öksürdü gece sürekli..balgamlı bir öksürük var..eşimde işe arabayla gitmiş...doktorada götüremicem yani..
öksürük için bitkisel çay içiren varmı kızlar...ne versem acaba??
peditus içirdim ama yeterli gelmio demekki..bitkisel destek yapmalıyım..varmı önerisi olan
canm geçmiş olsu:KK43:( inş en kısamanda atlatır
arkadaşlar bide bende yılbaşı çekilişine katılmak istiyorum bi arkadaş bsdrc gibi bir kullanıcıya mesaj at dedi ama öyle kimse bulunmuyor diye hata veriyoo...yardım lütfen:KK43:

canım faceden ben dedim:) ben brsc nickini tam yazamıyorum harflerden oluşutug için faceden benmsj atım ona.bazı arkadaşlarda hala yok değişiklik olsun elifgökdenizin yeirne biri geçisn mesela.sana haber veririm

Canımya çok tşekkür ederim faceden bende buldum harfleri yanlış yazmışım bnde mesaj attım ama henüz cevap gelmedi..ben senden haber bekleyeyim..

anım faceden ben dedim:) ben brsc nickini tam yazamıyorum harflerden oluşutug için faceden benmsj atım ona.bazı arkadaşlarda hala yok değişiklik olsun elifgökdenizin yeirne biri geçisn mesela.sana haber veririm[/QUOTE]

:))) iyi gitti :)) ya bugün benim başıma neler geldi..Bi arkadaşım aradı pazar günü bebek görmeye gelemedik ayıp oldu falan dedi..Sonra bi perşembe geliriz dedi ben bunu bu perşemb anladım..Dünden beri hazırlık yapıorum oğlumu dün akşam babasına bıraktım evi süpürdüm börek sardım poğça yaptım sabahta patates slatası ve kısır yaptım saat 1 oldu kimseden ses seda yok aradım bide demez mi ben bi perşembe dedim diyeeeee ben sinir olduuuuummm :KK43:(karşı komşum var 45 günlük kızı var onunda çağırdım onu bizde beraber yedik..tabi okadar şeyi bitiremedik ama çok morelim bozuldu bu duruma yaaa boşuna yoruldum uykusuz kaldımmm :KK43:(

espiri, yapcam hazır olun..

kal gelmedi ben geldim:KK53:kafayı yedim galiba

canım baharcık nasıl oldu

:))) iyi gitti :)) ya bugün benim başıma neler geldi..Bi arkadaşım aradı pazar günü bebek görmeye gelemedik ayıp oldu falan dedi..Sonra bi perşembe geliriz dedi ben bunu bu perşemb anladım..Dünden beri hazırlık yapıorum oğlumu dün akşam babasına bıraktım evi süpürdüm börek sardım poğça yaptım sabahta patates slatası ve kısır yaptım saat 1 oldu kimseden ses seda yok aradım bide demez mi ben bi perşembe dedim diyeeeee ben sinir olduuuuummm :KK43:(karşı komşum var 45 günlük kızı var onunda çağırdım onu bizde beraber yedik..tabi okadar şeyi bitiremedik ama çok morelim bozuldu bu duruma yaaa boşuna yoruldum uykusuz kaldımmm :KK43:(

ay çok kötü ya .ben sinirdne kudururdum.hani anlamadım derler bir gün gelcez kısmetse.bir perşembe ne ya :)) benim başıam gelse çağırcam kimsemde yokki gelin yiyelim diye tek başıam bitirmyee kalkar sonra dombili dombili gezerdim ortada heralde :)

msj attım pazartesiden beri girmemiş faceyede.inş döner en kısa zamanda...şimdi kocamla film izlicez.bu ara her akşam buna sardık mecbur izliyorum bende :)) aksiyon filmleri.

ii akşamlar herkeze

Herkese slm.Hangi bebek bezini kullanıyorsunuz?Ben doğduğundan beri oğluma prima kullandım.Ama bugün evy baby aldım kremli harika kokuyo hoşuma da gitti.Primanın pamuğu biraz fazla gibi hemen şişiyor.Bu daha hoşuma gitti.Bakalım biraz kullanalım pişik yapmazsa buna devam edeceğiz.Fiyatları aşağı yukarı yakın zaten.

Canım ben molfix kullanıyorum bi kere prima aldık oğlumda çok ilginç pişik yaptı tam şeyinin üstü nokta nokta yapmıştı..molfix iyi geliyo başkada denemedim...

Herkese slm.Hangi bebek bezini kullanıyorsunuz?Ben doğduğundan beri oğluma prima kullandım.Ama bugün evy baby aldım kremli harika kokuyo hoşuma da gitti.Primanın pamuğu biraz fazla gibi hemen şişiyor.Bu daha hoşuma gitti.Bakalım biraz kullanalım pişik yapmazsa buna devam edeceğiz.Fiyatları aşağı yukarı yakın zaten.

Son düzenleme:

canım evybaby nin yumuşaklığı nasıl primaya göre aslında bende denemek istiyorum primanın üzerinde içeriği kısmında 2 den fazla kimyasal yazarken diğerlerinde sadece 2 tane yazıyo bende buna anlam veremedim ama korkumdan hep prima kullanmaya devam ettim

canım evybaby nin yumuşaklığı nasıl primaya göre aslında bende denemek istiyorum primanın üzerinde içeriği kısmında 2 den fazla kimyasal yazarken diğerlerinde sadece 2 tane yazıyo bende buna anlam veremedim ama korkumdan hep prima kullanmaya devam ettim

İyi gibi yumuşaklığı.Benim en çok kokusu hoşuma gitti.Mis gibi kokuyor kremliymiş.Ama önemli olan pişik olmaması tabi.Biz ilk günden beri ıslak pamukla siliyoruz altını temizlerken ıslak mendili toplasan 5-10 kez ancak kullandık o da dışarı çıkınca.O nedenle de pişik sorunu yaşamadık sanırım.

ben prima kullanmistim memnundum ama simdi pampers kullaniyorum

X