Jet Networking Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

CLeOpaTRa

Mina ile Yasir'in Annesi
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
6.908
34
34
Jet Networking temsilcilerinin veya temsilci olmayı düşünenlerin paylaşım alanıdır...

ßen atış temsilcisi olmak üzere yeni başvurdum ve katalogum karqoya verildi buqün yarın qelir.
Eski temsilciler satışlarınız nasıl iyi mi? işinizden memnun musunuz?

Son düzenleme:
benim kardeşim bir kaç ay önce üye oldu şimdilik memnun ürün pörtföyleri çok geniş .ben daimi müşterisi olarak çok memnunum ürünlerinden iç çamaşırları çok kaliteli gerçekten .şimdide schafer ürünlerinden almayı düşünüyorum inşallah ondanda memnun kalırım:KK68:

benim kardeşim bir kaç ay önce üye oldu şimdilik memnun ürün pörtföyleri çok geniş .ben daimi müşterisi olarak çok memnunum ürünlerinden iç çamaşırları çok kaliteli gerçekten .şimdide schafer ürünlerinden almayı düşünüyorum inşallah ondanda memnun kalırım:KK68:

benimde incelediğim kadarıyla çok qüzel ve kaliteli ürünler var
katalog birkaç saat önce elime qeldi ve Allah izin verirse ilk satışımı bu akşam yapıcam :)
birazdan arkadaşlara oturmaya qidicez ve orda satış yapacağıma inanıyorum :)

ürün satısı yapmadıgımız aylar ıcınde ek bır ucret odenıyormu.
ve istedigimiz zaman temsılcı olmaktan vazgcebılıyormuyuz.
Bilgisi olan varmı arkadaslar....
Bende uye olmayı dusunuyorum ama kararsızım.
Ve ılk baslangıc ıcın en uygun hangı pkt olur benım ıcın bılemıyorum.

ürün satısı yapmadıgımız aylar ıcınde ek bır ucret odenıyormu.
ve istedigimiz zaman temsılcı olmaktan vazgcebılıyormuyuz.
Bilgisi olan varmı arkadaslar....
Bende uye olmayı dusunuyorum ama kararsızım.
Ve ılk baslangıc ıcın en uygun hangı pkt olur benım ıcın bılemıyorum.

yok canım satış yapmadığmız aylar içerisinde ek ücret ödemiyoruz..
bende yeni üye oldum henüz hiç sipariş vermedim
sipariş topluyorum 100tl olunca hepsini bir sipariş vericem
ben ilk başlanqıc paketi olarak ücretsiz katalogu seçtim
1tane katalog yolladılar ve karqo ücreti 2,5tl ödedim..
bende sana ücretsiz katalog paketini seçmeni tavsiye ederim
önce bir dene bakalım eğer satış yapabilirsen kazancın qüzel olursa büyütürsün ...

Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Katolog eklemek,ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..

mrb arkadaşlar bende jetnetworjinge 2-3 ay önce üye oldum 4 defa filan paket getirttim hep 50 ile 100 tl arası getirtmiştim ama hiç bir karım olmadı 10 yada 12 tl yani uğraştığınıza bile değmez ben bıraktım..

ha arkadaşlar bide elimde bikaç ürün kaldı onmları nasıl iade edbilirim bilen varmı;?bir keresinde yine iadem vardı postaneden gönderdim 4 liramı aldılar,avonda böyle bişey yok para filan ödemiyosun iade göndermek için jetnnette de bunun gibi bişey varmı?

Helenim hiç bilmiyorum bende daha yeni üye oldum
ilk defa sipariş vericem henüz sipariş bile vermedim
belkide hiç sipariş vermeden bırakırım
ücretsiz katalogunu istemiştim sadece aslında bikaç siparişte aldım ama öle kaldı yani
:26:
şimdi sende öle diyince bıraksammı die düşündüm hee
acaba bırakıp oriflame mi geçsem:26:

Son düzenleme:
selam kızlar bende bu jet working'e uye olmayı düşünüyorum.amacım kar yapmak yada para kazanmak degil aslında sadece katalogtakiler hosuma gitti hem kendime geliş fiyatına birşeyler almak istiyorum hemde çewremde istiyen olursa onlarada satmayı düşünüyorum.

mrb arkdşlr bnm sorum olucktı bn jetnetworkınge yeni üye oldum ücretsiz katalog isticem ama ücretsz derken nasl yani eve hiç bri ücret edemedn kargoylamı gelicek bilglndrrsnz sevnrnm :44:

mrb arkdşlr bnm sorum olucktı bn jetnetworkınge yeni üye oldum ücretsiz katalog isticem ama ücretsz derken nasl yani eve hiç bri ücret edemedn kargoylamı gelicek bilglndrrsnz sevnrnm :44:

katalogu ücretsiz alıyorsun ama karqo ücreti ödüyorsun canım
yanlış hatırlamıyorsam 2,5 tl karqo ücreti olması lazım...

kıslar ben de reklamlarda gördüm bunu bu sabah. sitesinden araştırdım, katalog var sitede, üye olma sistemi kazanç oranı filan yazıyor. fakat ürünlerin fiyatları nasıl, yani mesela iç çamaşırları filan güzeldi katalogda ama bir atlet fiyatı ne kadar? ya da bi çıtçıtlı badyler ne kadar, ne kadar derken üyeye gelişi ne kadar. şimdi dışarıdaki fiyatlara da bakarak da düşünmek gerekir. mesela bi atlet dışarda 5 lira filan, bu firmaa 10 liraysa, zaten satamazsın ve istediği kadar kar sağlasın, yine de kazanamazsın? yani bunlara bana cevap verip yardımcı olabilecek biri var mı? ben de başlamak istiyorum ama kararsızım :26:

uzman'ın ilk sayfasındaki yazısını okumadıysanız hatırlatayım
Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Katolog eklemek,ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..:KK20:

kıslar ben de reklamlarda gördüm bunu bu sabah. sitesinden araştırdım, katalog var sitede, üye olma sistemi kazanç oranı filan yazıyor. fakat ürünlerin fiyatları nasıl, yani mesela iç çamaşırları filan güzeldi katalogda ama bir atlet fiyatı ne kadar? ya da bi çıtçıtlı badyler ne kadar, ne kadar derken üyeye gelişi ne kadar. şimdi dışarıdaki fiyatlara da bakarak da düşünmek gerekir. mesela bi atlet dışarda 5 lira filan, bu firmaa 10 liraysa, zaten satamazsın ve istediği kadar kar sağlasın, yine de kazanamazsın? yani bunlara bana cevap verip yardımcı olabilecek biri var mı? ben de başlamak istiyorum ama kararsızım :26:

çıtçıtlı bodyler 5 tlden falan başlıo cnm
kalitesi yükseldikce fiyuatıda yükselio tabiki :KK61:

üye olalı kac gün oldu hala katalog gelmedi kackere mail gönderdiğimi bilmiyorum:KK47:

X