Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bilmiyorum ya okadar moralim bozukki kanülle giremedi kürtaj seti istedi onlada rahim ağzından giremedi çokta zorlamayım kanaman olabilir dedi düzenli adet görüp görmediğimi sordu bende 28-29 güne bir gördüğümü söyledim adetliyken gel bakalım dedi olmazsa rahim filmi isticek benden ağlamamak için kendimi çok zor tuttum ama dayanamadım öle çok ağladımki tek umudum buydu eşimin sperm sayı sorunu vardı onu hallettik kürlerle vitaminlerle şimdi sıkıntı bende çıktı yıkıldım sanki 4 gündür ne yemek yediğimden ne su içtiğimden tat alıyorum okadar dua ediyorumki

pardon devamını okumadan yazmışım bir önceki mesajımı
bence hsg yi bir an önce çektir sen kuzum.

öle yapcam ama önce adetliyken gitmem lazım bakcakmış çünkü düzenli adet görüyorum ve bi problem yok süresinde ondan sonra gitcem galiba filme ne bilim ya 1 yıldır uğraş dur eşinin sayısı düzelsin diye sonra sende sorun çıksın var bunda da bir hayır galiba adetimi bekliyorum şuanda

Merhaba geçen yıl ovitrelle kullanmıştım ve bir sürü sorun yaşadım şanssızlık ya en nadir gözüken tüm yan etkiler beni buldu:) yarın pregnly olacağım heyecanlıyım... bu iğneden ne kadar zaman sonra gebelik testi yapabiliyorduk arkadaşlar bilen var mı?

Sanırım artık kimse yok buralarda en büyük desteği buradan görmüştüm geçen sene.çoook moralim bozuldu:KK59:

kızlaaaar,
ben bu sabah ikinci çizgiyi gördüm. daha önce de bel ağrılarım olmuştu göğüslerim acımıştı, ondan 6 gündür cesaret edip ne kan tahlili yaptırdım ne de idrar. bu sabah dayanamadım aldım yaptım, iki çizgi de acaip belirgin çıktı:):KK52:sorularınıza cevap vermeye hazırım, allah her isteyne nasip etsin işaalh, olanların da sağlıkla kucağına aldırsın işallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

tebrik ederim canim rabbim kucagina almayi nasip etsin,kacinci asilamada tutdu canim,benim mayisda bi denemem oldu ama malesef olmadi,bide ben asilama yapildigi gün dus aldim acaba yanlismi yaptim?

tebrik ederim canim rabbim kucagina almayi nasip etsin,kacinci asilamada tutdu canim,benim mayisda bi denemem oldu ama malesef olmadi,bide ben asilama yapildigi gün dus aldim acaba yanlismi yaptim?

benimki aşılama değildi, dr eğer bu ay olmazsa aşılama yapalım önümüzdeki ay demişti. adetin 3. günü başladım sabah akşam klomen kullandım 10. gün 12. gün ve 14. günde dr a gittim. 14. günde 20 mm bir yumurta varken ovitrille vuruldum.daha önce soğan suyu incir kürü dahil bi sürü şey denedim, olmadı. bu sefer adetin 3. gününden itibaren sadece adaçayi içtim koca bir fincan 14. güne kadar her gün içtim.bunun dışında iğnenin olduğu gün ve 36 saat sonra denedik. bir de ondan sonraki 3 gün üst üste denedik. eşime 14-15-16. günlerimde bir su bardağı keçiboynuzu suyu içirdim, kendi de çok sever bir üstüne yedi de yedi keçiboynuzlarını.
insan çok üzülüyor biliyorum ama üzülme illa olacak hayırlı olan bi zamanda olsun işallah. banyo kısmına gelince ben ilişki olan günlerden sadece en son gün 17. günde duş aldım, diğer zamanlarda o gece veya o gün almadım. etkisi olabilir. üşütebilirsin ya da içerdeki spermleri öldürür belki şampuan az bir ihtimal bile olsa.

bol şanslar diliyorum canım, işallah senin de mutlu haberini okuruz:KK9::KK66:

kızlar merhaba.. ben ikinci aşılamaya hazırlanıyorum, doktorum pregnyl 5000 verdi, ama bulamıyorum ankarada, nerden nasıl temin ettiğinizi bana da söyler misiniz lütfen?

benimki aşılama değildi, dr eğer bu ay olmazsa aşılama yapalım önümüzdeki ay demişti. adetin 3. günü başladım sabah akşam klomen kullandım 10. gün 12. gün ve 14. günde dr a gittim. 14. günde 20 mm bir yumurta varken ovitrille vuruldum.daha önce soğan suyu incir kürü dahil bi sürü şey denedim, olmadı. bu sefer adetin 3. gününden itibaren sadece adaçayi içtim koca bir fincan 14. güne kadar her gün içtim.bunun dışında iğnenin olduğu gün ve 36 saat sonra denedik. bir de ondan sonraki 3 gün üst üste denedik. eşime 14-15-16. günlerimde bir su bardağı keçiboynuzu suyu içirdim, kendi de çok sever bir üstüne yedi de yedi keçiboynuzlarını.
insan çok üzülüyor biliyorum ama üzülme illa olacak hayırlı olan bi zamanda olsun işallah. banyo kısmına gelince ben ilişki olan günlerden sadece en son gün 17. günde duş aldım, diğer zamanlarda o gece veya o gün almadım. etkisi olabilir. üşütebilirsin ya da içerdeki spermleri öldürür belki şampuan az bir ihtimal bile olsa.

bol şanslar diliyorum canım, işallah senin de mutlu haberini okuruz:KK9::KK66:
cevabiin icin tesekkürler canim,ben bide asilamadan sonra hemen yatmadim arabayida ben sürdüm,dusuda icim rahat etmedi dr gitdim geldim gusül abdesti alayim diye girdim,simdi düsününce keske yapmasaydim diyorum bide dr cikinca arabadada yarim saat yatabilirdim diyorum,gerci rabbim ol dedikten sonra ne yapsak bosuna,bide benim prolaktin hormonum düzensizdi,negativ sonucu aldiktan bir gün sonra kan verdim hormon icin 33 cikti yani yüksek kafama cok takdim,herseyin hayirlisi kismetimizde ne varsa onu yasariz

arkadaşlar bende ilk defa geçen ay kullandım klomen ve pregnly 5000.yumurtalarım çabuk gelişmişti o yüzden iğnenin birini adetimin 9. günü diğerini 11. günü vurdurdu doktorum.klomen belimde ve kasıklarımda çok şiddetli ağrı yaptı birde ben bu arada idrar yollarımı üşütmüşüm oda yumurtalıklara vurmuş çikolata kistimi büyütmüş.yürürken sanki böyle içim sallanıyordu.yaklaşık 10 gün boyu ayağa kalkamadım ailem gelip baktı bana.neyse adetim gecikti 6. günekadar korkumdan test yaptırmadım.6. gün kan testinde pozitif çıktı ama hcg değerim istenildiği kadar yükselmemişti.doktor biraz daha beklememi söyledi.ben 11. gün birdaha kan testi yaptırdım negatif çıktı.14. gecede adet oldum.sakın gününün geçince umuda kapılmayın.30 yaşındayım ve bu yaşıma kadar adetim birgün bile gecikmemişti.kullandığımız iğnede hcg hormonu olduğundan vücut kendini hamile sanıyor büyük ihtimalle günümüz ondan gecikiyor.iğnenin etkisi geçindece adet görüyoruz.bu ayda dr klomen vermedi sadece adetimin 12. günü pregnly yaptı o kadar.ve ben sadece o gece eşimde birlikte olabildim.bigeceylede hamile kalmak oldukça zor olsa gerek.yani anlıyacağınız bu ayda bebek yok kızlar.hergün rüyamda bebek görüyorum tanıdığım tanımadığım birileri doğum yapıyor ben gidip onların bebeğini kucağıma alıp seviyorum.bıktım bu rüyayı görmekten.allah yardımcımız olsun.

kızlar ben bu ay ikinci denememi yaptım doktorum sol yumurtan komple çatlamış dedi adetimi beklicksin dedi ve adtim şu an 1 hafta geçt,i ama test yapmaya korkuyorum ve hafif kasık ağrım var sizce bu normal mi dir bana cvp verirseniz çok sevinirim

arkadaşlar bende ilk defa geçen ay kullandım klomen ve pregnly 5000.yumurtalarım çabuk gelişmişti o yüzden iğnenin birini adetimin 9. günü diğerini 11. günü vurdurdu doktorum.klomen belimde ve kasıklarımda çok şiddetli ağrı yaptı birde ben bu arada idrar yollarımı üşütmüşüm oda yumurtalıklara vurmuş çikolata kistimi büyütmüş.yürürken sanki böyle içim sallanıyordu.yaklaşık 10 gün boyu ayağa kalkamadım ailem gelip baktı bana.neyse adetim gecikti 6. günekadar korkumdan test yaptırmadım.6. gün kan testinde pozitif çıktı ama hcg değerim istenildiği kadar yükselmemişti.doktor biraz daha beklememi söyledi.ben 11. gün birdaha kan testi yaptırdım negatif çıktı.14. gecede adet oldum.sakın gününün geçince umuda kapılmayın.30 yaşındayım ve bu yaşıma kadar adetim birgün bile gecikmemişti.kullandığımız iğnede hcg hormonu olduğundan vücut kendini hamile sanıyor büyük ihtimalle günümüz ondan gecikiyor.iğnenin etkisi geçindece adet görüyoruz.bu ayda dr klomen vermedi sadece adetimin 12. günü pregnly yaptı o kadar.ve ben sadece o gece eşimde birlikte olabildim.bigeceylede hamile kalmak oldukça zor olsa gerek.yani anlıyacağınız bu ayda bebek yok kızlar.hergün rüyamda bebek görüyorum tanıdığım tanımadığım birileri doğum yapıyor ben gidip onların bebeğini kucağıma alıp seviyorum.bıktım bu rüoayı görmekten.allah yardımcımız olsun.

senin doktorun kisti eritmeden mi dvm ediyo tedaviye bende de çıktı kist:KK3: ama doktorum önce kistimi tedavi etti sonra tekradan tedaviye geri döndü kist olunca hamile kalman daha zor dedi

senin doktorun kisti eritmeden mi dvm ediyo tedaviye bende de çıktı kist:KK3: ama doktorum önce kistimi tedavi etti sonra tekradan tedaviye geri döndü kist olunca hamile kalman daha zor dedi

cnm ya bende bişey sormak istiyorum bende geçen ay klomen ve iğne kullandım
tane yumurtamdan bi tanesi kist olmuş 13 haziranda iğnemi olmuştum ama
hala adet olamadım doktorum adet olmanı bekliyelim diyo ama kist için bişey yapmadı sen nasıl bir tedavi oldun?bide bugün 3-4 damla koyu kahve akıntı geldi sonra kesildi...kistten hrlde...

cnm ya bende bişey sormak istiyorum bende geçen ay klomen ve iğne kullandım
tane yumurtamdan bi tanesi kist olmuş 13 haziranda iğnemi olmuştum ama
hala adet olamadım doktorum adet olmanı bekliyelim diyo ama kist için bişey yapmadı sen nasıl bir tedavi oldun?bide bugün 3-4 damla koyu kahve akıntı geldi sonra kesildi...kistten hrlde...

ben adet oluyordum benimde birden çıktı kistim ilaç verdi onla eritti ama o eriyene kadar çocuk tedavime ara verdi kontrole gittimde erimiş dedi tekrardan çocuk işine döndük o arada bir 25 gün geçmişti o kahverengi lekelenme kisttend e yapıyor cnm benim öyle olmuştu eridikten sonra normale döndü banada iğne verdi çatlatma iğnesi prengyle 2 tane 5000 lik vuruldum ben ve sol yumurtan komple çatlamış diğer iki yumurtan da çatlamış dedi bu ay gebelik bekliyor um dedi şuan 5 gün geçti adetim den ama doktor kontrolum 22 temmuzda 25 gün beklememi söyledi inş tutar benim ikinci denemem

kızlar merhaba bende bu ıgneyı yaptırdım 12 temmuzda ama 36 saat dıye bır sey soylenmedı aynı gun 3 gun arka arkaya ılıskı dendı bu saat olayı kısıye gore degısıyor sanırım hıc hamıle kalan varmı

herkese hayırlı ramazanlar kızlar daha öncede yazmıştım buraya kızlar aklımı kurcalayan bi şey var ilk aşılamamda rahmimde yapışıklık olduğu farkedilmiş ve aşılamam yapılamamıştı şimdi tekrar aşılamam yapılcak ve allah nasip ederse tam kadir gecesine denk gelcek aşılamam benim sıkıntım şu adetim bittikten hemen sonra bende bi kasık ağrısı oluyor tamam bu yumurtalama ağrısı, ama bi sonraki adetime dek devam ediyor bu ağrı şuan bile belli nasıl ağrıdığı bu konuyu henüz doktorumla konuşmadım bi sonraki gidişimde konuşcam iltihaptan şüpheleniyorum ve deli gibi akıntım var acaba gebeliğe engelmi bu durum yada ne bilim bu benim kaderimmi her ay tek çizgi konuyla ilgili bilgisi olanların cvbını bekliyorum

Yaşadığım şehirde pregnyl 5000 bulamadım.Bursa'da olupta bulan var mı?Hangi eczane,gidip oradan alayım.

slm arkadaşlar bn yeni katıldım aranıza bu ay çatlama iğnesi yapılcak ama doktora nezmn gtmeliyım hatırlımıyorum.adetliyken mi gitmem mi gerekiyor...?

X