Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengini doğal yollarla açmak,koyulaştırmak

gozdenur19

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
127
20
35
Kızlar saç rengini doğal yollarla açmayı ya da koyulaştırmayı bilenler varsa bilgilerini burada paylaşabilirler mi acaba? :1rolleyes:

Kızlar saç rengini doğal yollarla açmayı ya da koyulaştırmayı bilenler varsa bilgilerini burada paylaşabilirler mi acaba? :1rolleyes:

yeşil cevızleri cezvede kaynat 15 dk. sonra saçına hergun fısfısla sık. gözle görulur bır koyulaşma oluyor ama kızımlı kahverengimsi koyulaşıyor.
ıhlamur ve papatya suyuda aynı sekilde uygulandığında rengini açıyor ama ıhlamuru tavsıye edıyorum zıra papatya kızılımsı turuncumsu açıyor

yeşil cevızleri cezvede kaynat 15 dk. sonra saçına hergun fısfısla sık. gözle görulur bır koyulaşma oluyor ama kızımlı kahverengimsi koyulaşıyor.
ıhlamur ve papatya suyuda aynı sekilde uygulandığında rengini açıyor ama ıhlamuru tavsıye edıyorum zıra papatya kızılımsı turuncumsu açıyor

Yeşil cevizi nereden bulacağım? fisfisfis Birde bunları yaptıktan sonra güneşte mi kurutmak lazım?

yeşil cevizi dalından koparacaksın. aktarcılarda satılıyor mu bılmıyorum yeşil halde. guneşte kurutman daha verımlı olmasını saglar.

Kizlar bana da bu site de bir arkadas sogan kabugunu ve az biraz papatyayi cezve de kaynattiktan sonra üc gün dolap ta beklet kokusunu alir diye, sonrasinda saclarina sür hemen kurumasini sagla dedi... Bir kac kez bu islemi yaptiktan sonra saclar gözle görülür bir sekilde karamel rengi tonlarinda koyulasir...

papatya suyu saçı açıyor evet arkadaşım denemişti sarıdan çok açık karamel olmuştu.. soğan kabuğunu denedım ama hiç bi etkisini görmedim:KK50:

X