Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Bu serefsiz ercan da reklam arasinda kader icin aglamis, zaten migde olsa evine giren cikan belirsiz, hamile bir kadinla beraber olmazdi

arkadaşlar merak ettiyim bişey var bu kader denen ....... töbe töbe sabah sabah banlattırıcaklar beni napım tutamıyom kendimi. ççocuğun babası kim şimdi tv de olan ercanmı? birde şu dilber varya ne ona anne falan denmez varya o kadını bacaklarından asıp meydan yerede ıslak havluyla dövüp sonrada töbe ya bu kadınlar benim sabah sabah sinirimi alt üst ettiler..
hala okadar sakin ki şimdi tv de izledim .o kadının sadece kafası şeyine çalışıyor başka hiç bişey umrunda deyil. daha şimdi pek bişey anlayamaz ne olduma düştü bir cezası kesinleşsin ozaman görür dünyanın kaç bucak olduğunu :mymeka:
o göremesede dünyanın kaç bucak olduğunu, gösterirler.
Allah hepsinin layığını versin inşallah...

Kaderin bebeği görünce içim cız etti..burnumun direği sızladı..bende ayağımda sallıyodum Asyamı..Daha 1 haftalık bebecik yaa..Ama hayata polis arabasında,savcılıkta,adliyede başladı..Allahım yardım et nolur o bebeğe..Babası da yok ortalıkta..belki haberi bile yoktur bebekten,belki kaderinde haberi yoktur babasından..Ah bebeğim ahh..Allah yardımcın olsun..

ya herşeye tamam içimde kin dolu ama bir ara müge gösterdiya kaderin bebeğini içim acıdı resmen yaaaa.....
ah be kızım dedim anne sütü emen bebecikte perişan olacak :KK43:
valla herşeye bi kenara attım dilber f......sini bile...
kaderin bebeğine içim cız etti.....

kader hamıleyken gerceklerı bılse soylemez mıydı

hamıle kadın dayanamaz soylerdı...

bu nasıl senaryoo....

kaderın bebegı bak bır haftalık adlıye karidorlardındaaaaaaaaaaa.

hayır canım ercanla kaderin ilişkisi bir aylıkmış,cocuk güya eski kocasındanmışşşş.gayrımeşru demiyolarda.....o sinanla kaderin fasulye sırıgı annesi de dost hayatı yasıyorlarmış.

ayy allahım bunlar ne meraklı böyle doğurmaya,birini kurda kuşa yem ettiler,birini yurda verdiler -ki en iyi çözüm bu bence- o küçücük kız bile annesinin yatıp kalktıgını anlatıyormus.biride daha bir haftalıkken anasının kucağında karakol köselerinde. yaa ağlıyorum sinirimden benim kızım bir aylıkken ona odasında elimden gelen konforu sağlamaya calıştım üşümesin,başkalarının nefesinden mikrop kapmasın diye.cocuk dünyaya gözlerini karakol köselerinde adliye köselerinde acıyor.

Allahım sen evlatlarımızı esirge yarabbimmmmm
offffffffff tam dallas :eek:klava:
tiplerinde meymenet yokki. diyer yandan baba babaanne ya hepsi çok çapık bir aile olan orada 6 yaşındagi yavrucağa oldu. diyerleri er yada geç hak ettiklleri yaşantıyı yaşayacaklardı zaten. her zamanki gibi kurunun yanında yaşta yanıyor malesef.......
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

o göremesede dünyanın kaç bucak olduğunu, gösterirler.
Allah hepsinin layığını versin inşallah...
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq:

kaderin bebeğine acıdım bende.yazık çok yazık o bebeğe.zaten o kaderin suratındada hayır yok

birde o kadir denen çocuk varya 16 yaşındaki.şimdi belki bana kızarsınız ama o çocuğada çok acıdım.neden bilmiyorum ama acıdım işte.

babaanne kız torunu için dna testi istedi oğlumdanmı değilmi diye dilberde az değil yani surata bak ya

ercan bilmez mi ya evde yaşıyomuş işte ercanda onlardan biri

ümit kzına abin öldü demiş ayyy içim bi tuhaf oldu kız nası ağlamış abim öldü diye küçücük çocuğa denir mi ya

babaaneye ne demeli muhammed çıksın ortaya ben büyütcem dedi ölüsü çıktı ama küçük kıza bakmam diyo fairmi bilmem neymiş

evet kız için istedi şüpelenmiş dilber gelen gidenle yatınca

bugün müge dedi duydunuz mu bilmiyorum dilber bu işleri kızının gözü önünde yapıyomu ne kötü ya

evet Muhammetin gördüğü sahneyi o yavrucak defalarca görmüş ve anlatmış hepsini..
minicik beyninde oyun sevgi yer alması gerekirken
annesin iğrençliği ile dolmuş yavrucağın beyni..

arkadaslar bana katılırmısınız bilmem ama bu sabah müge "sinir krizi gecirdi" haberini yalanlarken "öyle bişi yok abartmasınlar ben niye muhammed için sinir krizi gecireyim ki" dedi, ne bileyim orda ölmüş bir cocugun adını anması beni üzdü,dilber deseydi tamamdı ama banane canım muhammet benim neyim ki havasında ki konusması tuhaf geldi bana,zaten sonra cok toparlamaya çalıştı cümlesini.tekrarı nette var izleyebilirsiniz isterseniz.ilk partta gecti konuşma programı yeni açtıgında.

içim yandı çocuklara. Biri öldü, kızkardeşi yurda verildi. karın aç kalp aç çok üzüldüm yaa benimde 2 yavrum var düşseler içim cızz eder. Onları maddi ve manevi aç bırakanlar utanınnn.

arkadaslar bana katılırmısınız bilmem ama bu sabah müge "sinir krizi gecirdi" haberini yalanlarken "öyle bişi yok abartmasınlar ben niye muhammed için sinir krizi gecireyim ki" dedi, ne bileyim orda ölmüş bir cocugun adını anması beni üzdü,dilber deseydi tamamdı ama banane canım muhammet benim neyim ki havasında ki konusması tuhaf geldi bana,zaten sonra cok toparlamaya çalıştı cümlesini.tekrarı nette var izleyebilirsiniz isterseniz.ilk partta gecti konuşma programı yeni açtıgında.

ben orayı kaçırmışım ama ..soğuk biraz Müge bence..

evet Muhammetin gördüğü sahneyi o yavrucak defalarca görmüş ve anlatmış hepsini..
gercekten mı yaaa daha nelerrrrr ahlaksızlarrrrr
daha sonra toparlamaya calıstı cunku agzından bır anlık öle cıktı demek ıstedıgı muhammet benım neyımkı deıldı,bılırsın müge nın haksız bır durumda bazen fevri cıkısları oluyor sonra pişman oluyor,buda o tarz bişeydı..

Dilber 'Muhammet'i Sinan öldürdü' dedi

6 yaşındaki Muhammet Fırtına'nın katil zanlılarından anne Dilber Fırtına, sevgilisi Kemal E. ve hurdacı Sinan G., küçük çocuğa öldürücü darbeyi kimin vurduğu konusunda birbirlerini suçluyor
--------------------------------------------------------------------------------
45 gündür aranan 6 yaşındaki Muhammet Fırtına'nın cansız bedeninin bir tarlada bulunması bir vahşeti ortaya çıkardı. Çorlu Emniyeti, cesedin bulunmasının ardından aile bireylerini ve ailenin tüm tanıdık ve akrabalarını sorguya aldı. Gün boyunca yapılan sorgulamanın ardından gece 01.00 civarında anne Dilber Fırtına'nın itirafıyla olay aydınlandı. Dilber'in ifadesinde sevgilisi müteahhit Kemal'le birlikte olmak için hurdacı Sinan'ın evine gittiğini söyledi. Evde Sinan'ın karısı Fadime, üvey kızı Kader ve oğlu Kadir de vardı.

TOKADI KİM ATTI?
O sırada kapıda oynayan Muhammet, annesi ile Kemal'in ilişkisine şahit oldu. 16 yaşındaki Kadir de çocuğun evin içinde yaşananları gördüğünü babası Sinan'a söyledi. Bunun üzerine evdekiler Muhammet'i gördüklerini kimseye anlatmaması için korkutmaya başladı. Atılan bir tokadın ardından Muhammet yere yığıldı. Evdeki herkes öldüğünü sandı. Bu durumda ne yapacaklardı? Hemen Muhammet'i bir battaniyeye sardılar ve Kemal'in beyaz otomobilinin bagajına koydular. Sinan'ın evine 10 dakika uzaklıktaki bir tarlaya atıp geri döndüler. Ancak Dilber, olayı itiraf ettikten sonra daha az ceza alabilmek için diğerlerine saldırmaya başladı. Dilber, polise verdiği ifadede "Muhammet'i Sinan öldürdü" dedi. Sinan, küçük çocuğa öldürücü darbeyi Kemal'in vurduğunu söyledi. Kemal ise "Dilber öldürdü" dedi. Baba Ümit Fırtına, Dilber'i suçunu itiraf ettikten sonra sorgulamanın ardından sağlık kontrolü için hastaneye giderken polis aracında gördüğünü söyledi. "Dilber bana 'Muhammet'e tokadı Sinan attı. Muhammet'i ben öldürmedim, Sinan öldürdü' dedi. 'Niye bana iftira attın' dedim, cevap vermedi. Eşimi çok seviyordum. Aklıma bile gelmezdi" dedi.

KÜÇÜK GÖRGÜ ŞAHİDİ OLAYI DOĞRULADI
Muhammet'in cansız bedeninin bulunduğu buğday tarlasının civarında oturan küçük bir çocuk, olayın yaşandığı gün tarlaya iki otomobilin geldiğini söyledi. Küçük şahit, "Beyaz otomobilde Dilber Abla ve bir erkek vardı. Çocuk sesi de geliyordu. Tarlanın içine doğru girdiler. Sonrasını görmedim" dedi.

kaynak :TAKVİM GAZETESİ

kaderin bebeğine acıdım bende.yazık çok yazık o bebeğe.zaten o kaderin suratındada hayır yok

birde o kadir denen çocuk varya 16 yaşındaki.şimdi belki bana kızarsınız ama o çocuğada çok acıdım.neden bilmiyorum ama acıdım işte.

o çocuk madde bağımlısı zaten, yitirilmiş bir çocuk, öyle yada böyle onun hayatı ertık bu şekilde devam eder, zavallı gerçekten...

ercan bilmez mi ya evde yaşıyomuş işte ercanda onlardan biri

ümit kzına abin öldü demiş ayyy içim bi tuhaf oldu kız nası ağlamış abim öldü diye küçücük çocuğa denir mi ya

babaaneye ne demeli muhammed çıksın ortaya ben büyütcem dedi ölüsü çıktı ama küçük kıza bakmam diyo fairmi bilmem neymiş

tabii bencede ercanın haberi vardır.
ümit zaten beyin özürlü napsa etse bana garip gelmiyor.
seyirci kadın dedi ya sen hala karının hapse girmesine üzülüyorsun diye, öpesim geldi kadını.
muhammeti yanına alcaklardı, laf olsun işte.
ümitin kardeşide demişti ben alcam, çocuğum ne yerse o da onu yer diye.
ama parmak kadar kıza bir lokmaları yok verecek.

çok ufak daha yavrum, umarım zihninden silinir hepsi, hiçbişecik hatırlamaz.
yaşadıklarını, duyduklarını, gördüklerini ömür boyu zihninden siler inşallah...

X