Kocalarınıza nasıl cilve yaparsınız ?

Pelin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
187
0
erkeği bağlamanın yolu cılveymıs düğünüme cok az var sımdıden tecrubelerınnızden yararlanılım bir erkeği kendınıze nasıl baağlarsınız cilveli kadın erkeğini elde evde utarmıs ben hıc cılve yapamıyorum bılgılendırrsenız sevınırımnaniknanik

ezocum ögrenirsen banada haber verirmisin canım.ben hiç cilve yapmaya becerememde.....

ezocum ögrenirsen banada haber verirmisin canım.ben hiç cilve yapmaya becerememde.....

kumsalcım bende öğrenmek ıcın yazdım ama bır yerde duydum cılve cok ıse yararmıs erkeği bağlarmıslülülülülülü
tecrübelilerden yazmasını bekliyoruz:sm_cool:

kzı kim analtır ki... biraz fazla özel gibi bence... ama doğru cilve önemli bir etken..

Arkadaşlar anlatın bende pek beceremem öyle şeyleri pek bi dominant takılıyorum adamı baydım galiba.

en iyi cilve kavgalıyken saten gecelik giyip arkanı dönüp yatmak:teytey::teytey::teytey::teytey:
daha da bişey söyleyemem,özel konular çünkü:mymeka:

ya niye hep kadından nbeklenir cilve:kahve:ben oturmuş kahvemi yudumlarken o yapsın bana cilve:dance:

ben pek cilve yapmam yapsam da bana özeldir tabiki de o da senin hayal gücüne yaratıcılığına ve kişiliğine kalmış birşey burda da söylenmez ki. Ama eşimde bana cilve yapar yanii..

arkadaşım konuşman yumuşak olsun konuşman hareketin herşeyin cilveli olucak eşim bana çok cilvelisin der.yanlız cilveyi buraya nasıl yazıcam onu bilmiyorum:)

Durup dururken üstüne yatarım
sona o içerdeyken üstümü çıkarır sütyeni kapıdan ona doğru fırlatırım a.s
yada o tv izlerken üzerime seksi bi gecelik giyer uzanırım yanınahihoyyyt
içine de tanga tabii :eek:
vs vs vs

X