Diyetisyene Giderek Zayıflayanlar

LEYLıı MESAJIM sana hangi diyetisyene gittin???? kızlar sizden de destek bekliyorum. hospitalium melek gül diyetisyene giden varmı onu araştırıyorum şu anda nasıl olduğu konusunda bilgisi olan var mı? ayrıca acil olarak diyetisyen isim belirterek tavsiyelerinizi bekliyorum. afiyetle güzel güzel hızlı kalıcı zayıflasın bana cevap yazanlar inşşşşş:)))))))))

Mrb ben şişman değilim ama kilom (yağlarım) hep bel bölgemde toplanmış. Bu yüzden diyetisyene gitmek istiyom. Acaba diyetisyenin faydası olur mu? Ne yapıolar? Kan tahlili falan mı? Bide bana şunları şunları ye diyecek benimde iştahım açık. Yani uygulayabilecekmiyim bilmiyom :KK43:
Yoksa diyetisyene gitmek gereksiz bi tane diyet listesi bul, onu uygula mı diyorsunuz? Çünkü sonuçta onlarda diyet listesi veriyo..Nettede dolu diyet listeleri var..

bence diyetisyene gerek yok arkadaşım kilom bel bölgemde toplanmış diyorsun bunun tek çaresi spor yerimseniben

bel için göbek için haraketler var düzenli olarak hergün yaparsan sorunun çözülür a.s

diyetisyene gideceğine bir spor merkezine yazıl daha çok faydasını görürsün bölgesel zayıflamanın tek yolu spor yapmak çünkü:çok üzgünüm:

LEYLİİ MESAJIM sana hangi diyetisyene gittin???? kızlar sizden de destek bekliyorum. hospitalium melek gül diyetisyene giden varmı onu araştırıyorum şu anda nasıl olduğu konusunda bilgisi olan var mı? ayrıca acil olarak diyetisyen isim belirterek tavsiyelerinizi bekliyorum. afiyetle güzel güzel hızlı kalıcı zayıflasın bana cevap yazanlar inşşşşş:)))))))))

merhaba mirel, bahsettiğin diyetisyeni duymadım ve dolayısıyla bi fikrim yok ama son gittiğim 2 diyetisyeni tavsiye edebilirim sana..yaklaşık bi sene zarfında 20 küsür kilo verdim Aynur Kumsele gidiyordum Şafak Hastanesinde çalışıyordu ama şimdi kendi yerini açtı G.O.Paşada..güzel motive ediyordu beni oldukça güleryüzlü bi bayan..uzun bi süre diyette olunca acaip sıkıldım ara verdim ve 3-4 kilo alınca da tamamen bıraktım..bi farklılık istedim ve şimdi Medical Park Fatihte Sevil Nas hanıma başladım 2.haftamdayım ve gayet memnunum verdiği listeler daha esnek ve cazip.. hangi yiyeceği seviyorsam listeme mutlaka ekliyor,tatlı,hamburger vs. ilk hafta iyi sonuç aldım devamı da gelecek diye ümit ediyorum... Sevil hanım da ilgili ve güleryüzlü ve bana daha cazip geldi yöntemi..
sağlıklı zayıflamalar diliyorum:lepi:

ben gittim çokta memnun kaldım 3 ayda 12 kilo verdim.hafta da 1 kilo ilk hafta verdiklerinden az yedim 3 kilo vermiştim.olmaz dedi ve o hafta tekrar normal yiyip eski kiloma döndüm ve baştan başladık.yoksa 1-2 hafta sonra veremezsin dedi.liste çok güzeldi halada duruyor mesela sebze yemeği yazıyordu ama evde ne varsa ona göre miktar vardı ayrıca yemek yapmıyordum.tabi hamile kalınca eski hatta fazlasını aldım.diyetisyene gitmek bende olayı ciddiye almama neden oluyordu.hemde devlet hastanesinin diyetisyeniydi.

Bende hep şu diyetisyen fiyatlarını merak etmişimdir. Yani sigortalar karşılıyor mu?, devlet ve özelde fiyatlar ne kadar? bana hep pahalı birşeymiş gibi geliyor diyetisyene gitmek...

ben gitmedim ama ablam gitmisti ablam cocukken cok kiloluydu kemikleride iri 18 yasinda 95 kiloydu diyetsinyene gitti listesi hala bende 15 günde bir gidip tartiliyodu ve gayet güzel verdi bende simdi yapiyorum tabi kendi basima ama simdi 8 kilo verdim ilerleme durdu bir haftadr oynamadi duraklama dönemimdeyim ama onu anliyorum ben o zamanlar zayiftim ve yazik biz yerdik o yemezdi birsey liste disinda simdi ayni duurmdayim kizartma vardi dün yemedim insan isterse gerkcekten veriyor tabi doktor kontrolünde en iyisi oluyor

merhaba bende diyetisyene gidiyorum şimdi 19 haziranda başladım 73 kilo 300 gramdım şimdi 66 kiloyum diyetisyenim çok tatlı bir bayan herkese tavsiye ediyorum . Amerikan hastanesinde nilay topçam zihnioğlu ismide

Bende hep şu diyetisyen fiyatlarını merak etmişimdir. Yani sigortalar karşılıyor mu?, devlet ve özelde fiyatlar ne kadar? bana hep pahalı birşeymiş gibi geliyor diyetisyene gitmek...

sigorta hastanelerinde var ama pek iyi değilller diye biliyorum ben canım .liste vermiyolar sen yediklerini yazıp götürüyorsun diye duymuştum. ben amerikan hastanesine gidiyorum muayene ücreti 175 milyon bir defada kontrole gidiyorsun bu ücret karşılıgında ama 100 e falanda giden var

sigorta hastanelerinde var ama pek iyi değilller diye biliyorum ben canım .liste vermiyolar sen yediklerini yazıp götürüyorsun diye duymuştum. ben amerikan hastanesine gidiyorum muayene ücreti 175 milyon bir defada kontrole gidiyorsun bu ücret karşılıgında ama 100 e falanda giden var

Teşekkür ederim canım cevabın için. Bayaa pahalıymış, diyetisyen mi olsaydık ne? kaydirigubbakcemile3.

cnm ben defalarca diyetisyene gittim fiyatı ayda 50-tl olanda var 250-tl olan da .. ama ben aradıgımı bulamadım. hepsi ayni listeyi verip gönderdi beni... oysa benim istediğim bana koçluk yapabilecek beni motivaeedecek biriydi. yani bu noktada listeler aynı , kendim yapabilirim diyosan güncel diyet listelerinden birini uygulamanı öneririm. hani su sabah bi dlim ekmek,3 zeytin, 1 kbr.t kutusu büyüklüğünde peynir ve salata olanlardan. hani su 6 ögün yediklerimizden. porsiyonlarını küçük tut ve haftada en az 3 gün 45 dk. yürüyüş yap. ben bu şekilde 2 ayda 6 kilo verdim. ama bazı nedenlerden su an devam etmiyorum diyetime. inşallah tez zamanda tekrar baslarım :)

Teşekkür ederim canım cevabın için. Bayaa pahalıymış, diyetisyen mi olsaydık ne? kaydirigubbakcemile3.

evet canım ya pahalı aslında ama benim gittiğim çok güzel testler yaptırıyor sana ben pahalı olur diye sigortada yaptırıp götürdüm . pahalı olduğundan sanırım :) bayada ilgileniyorlar çok motive edici ve çok doyurucu bir liste verdi bana sütlaçlar çikolotalı pudingler falan bile verdi .Ama diyetisyenimde dedi önemli olan ben değilim sensin diye uyum çok önemli evdede yapılabilir yani azar azar ama 6 öğün yemek ve öğle et akşam sebze yemek çok önemli dedi umarım işine yarar bu yazdıklarım istersen diyet listemide yazabilirim annemde uyguladı aynısını 4 kilo verdi herkes rahatlıkla uygulayabiliyor

ben de devlet hastanesinde bi diyetisyene gittim bana klasik bir diyet listesi verdi burda yayınlanan bir çok klasik listelerden biri yani 1 kibrit kutusu peynir yok şu kadar zeytin..
tavsiyem özel kliniği olan bir diyetisyene gitmeniz tabi tavsiyeler üzerine gidin verdiğiniz paraya değsin sporunuzu da ihmal etmeyin bence sorun çözülecektir o zaman..

ben gittim çokta memnun kaldım 3 ayda 12 kilo verdim.hafta da 1 kilo ilk hafta verdiklerinden az yedim 3 kilo vermiştim.olmaz dedi ve o hafta tekrar normal yiyip eski kiloma döndüm ve baştan başladık.yoksa 1-2 hafta sonra veremezsin dedi.liste çok güzeldi halada duruyor mesela sebze yemeği yazıyordu ama evde ne varsa ona göre miktar vardı ayrıca yemek yapmıyordum.tabi hamile kalınca eski hatta fazlasını aldım.diyetisyene gitmek bende olayı ciddiye almama neden oluyordu.hemde devlet hastanesinin diyetisyeniydi.

cnm dıyet lıstenı bana da yazar mısın??bende kılo konusunda cok umutsuzum :KK43:

cnm dıyet lıstenı bana da yazar mısın??bende kılo konusunda cok umutsuzum :KK43:

canım bu yazışmalar yaklaşık 2 sene önce olmuş, arkadaşlar hala takip etmiyor olabilir.
ben de 1 aydır diyetisyene gidiyorum ve 6 kilo verdim listem şöyle;

birinci hafta detoks diyeti

sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği
2 parça peynir
bol maydanoz, domates salatalık biber
şekersiz çay

ara :3 tane kuru kaysı

öğle:1 kase çorba
7 kaşık sebze yemeği (patates,kereviz,bezelye,enginar,havuç hariç)
1 kase yoğurt
2 dilim tam buğday ekmeği
salata bol

ara1 1 küçük elma
ara2 1 küçük muz
ara3 1küçük portakal

akşam öğle ile aynı
ara 2 kivi

evt cnm ya gormemısım:)
saol uyarına.senın lısten guzel ama yanlız lıstende hıc et goremedım genelde dıyetısyenler 1 ogun et 1 ogun sebze verırler.sende neden yokki.

Son düzenleme:
X