Maydonoz ve süt buharı uygulayanlar... bakar mısınız?

hurrem

iyilik güzellik
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
2.505
10
Arkadaşlar ben daha önce bu yöntemle hamile kalmış bayanlar olduğunu duymuştum hem burdan hem çevremden. Bu ay ben de denemek istiyorum. Bugün adetim bitti. Hemen bugün mü başlamalıyım? Kaç gün devam etmeliyim? Bunu uygulayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. olumunekankayizsmile

canım slm bende okudum iyi oldugunu bende kullanmak istiyorum bu ay adetin 3 gününden sonra kullanılıyor dile duymustum ama bugun ikinci gününm beni sütün içine maydonuz atılıp kaynatılıyomus ama benim tüpümde tıkalı bana ne derece faydasıda olur bilmiyorum yanlıs birseyde yapmayalım aslında rahimde sarkmalarada sebep oluyomus bu uygulama farklı birşey ögrenirsen bana özelden yazarmısın canım hosçakal...

canım slm bende okudum iyi oldugunu bende kullanmak istiyorum bu ay adetin 3 gününden sonra kullanılıyor dile duymustum ama bugun ikinci gününm beni sütün içine maydonuz atılıp kaynatılıyomus ama benim tüpümde tıkalı bana ne derece faydasıda olur bilmiyorum yanlıs birseyde yapmayalım aslında rahimde sarkmalarada sebep oluyomus bu uygulama farklı birşey ögrenirsen bana özelden yazarmısın canım hosçakal...

canım sağol paylaşımın için. yazıyı o kadar kişi okuyor ama kimse bir şey yazma gereği duymuyor. nedendir bilmem.

ben de çok kararsızım yapıp yapmamak konusunda. çok çeşitli şeyler duydum ilişkiden hemen önce yapılacak falan diye... ama deneyenler ya da deneyenlerden duyanlar yardımcı olursa bize daha iyi olur.. fisfisfis

ben bunu gebe kalmak için değilde sistitim başladığı zaman yapıyorum inanılmaz rahatlatıyor ve içimde bi açılma oluyormuş hissi veriyor.bu konu detaylı şekilde alternatif tıp gebelik öncesi ve sonrası bölümünde yazıyor.

ben bunu gebe kalmak için değilde sistitim başladığı zaman yapıyorum inanılmaz rahatlatıyor ve içimde bi açılma oluyormuş hissi veriyor.bu konu detaylı şekilde alternatif tıp gebelik öncesi ve sonrası bölümünde yazıyor.

canım peki sende herhangi bir rahatsızlık yarattı mı? açıkçası ben korkuyorum yapmaya biraz

kafamçokkarıştı bu buharı napıyosun anlayamadım ben yaaa... maydonozla sütü kaynatıp buharınamı oturuyosun yoksa napıyon durumu anlayamadımkiii

yok canım herhangi bir sorun olmadı ama ilk başta buhar feci yakıo çok dikkatli olmanız lazım.
saziye19 canım aynen sütle maydonozu kaynatıyorsun sonra leğen yada kova gibi birşeyin içine döküyorsun bunu yarım lt sütle yapıyorsun ılımasını bekliyorsun sonrada çıplak bir şekilde üstüne battaniye alıp oturuyorsun buhara alttan buhar içini açıyor saç diplerine kadar ter döküyorsun ama dikkatli olmalısınız üşütmemek gerekiyor.

rica ederim ama ben sistit olduğum zaman bunu yapınca çok rahatlıyorum hatta içimin açıldığını hissediyorum belki devamlı yapsam ve yumurtlama zamanlarımda belki işe yarar gebe kalmama yardımcı olabilir ama üşeniyorum yapmaya.zemuszemus

Valla canım ben de korkuyordum yapmaya ama sen öyle söyleyince aklıma yatmaya başladı. Ben geçen sene bi düşük yaptım. Doktor hamile kaldığına göre tüplerinde tıkanıklık olduğunu sanmıyorum dedi ama rahim filmi falan çektirmedim. Belki vesile olur diyorum. Ben pazartesi günü doktora gidicem çatlatma iğnem yapılacak. Yarın başlasam 3 gün boyunca yapsam nasıl olur acaba?

herhangi bir sorun olmadı bende ama acayip ter döktürüyor hatta daha 10 gün önce yine yaptım vajinanın agzı bile açılıo o anda insanın ağzından çıkıyor sanki buharı o derece etkili oluyor.
inş bu ve çatlama iğnen seni bebeğine kavuşturur.
bende ayın 2sinde doktoruma gideceğim bakalım şimdi ne diyecek.

herhangi bir sorun olmadı bende ama acayip ter döktürüyor hatta daha 10 gün önce yine yaptım vajinanın agzı bile açılıo o anda insanın ağzından çıkıyor sanki buharı o derece etkili oluyor.
inş bu ve çatlama iğnen seni bebeğine kavuşturur.
bende ayın 2sinde doktoruma gideceğim bakalım şimdi ne diyecek.

inşallah canım çok sağol

ne bileyim forumda rahimi büzülenler falan okudum. ne derece doğru bilmem ama korkuttu gözümü. bilmiyorumkismile

canım çok sıcak olunca arada bi kalkmanı öneririm sıcağın üstüne üstüne gidersen bırak büzülmesini yanar resmen yani anlamıyorum bu kadar inat niye bu insanlarda.

haklısın canım dikkatli olmak lazım deniyim diyorum yaa belki işe yarar

selam arkadaşım siz bence rahim filmi çekinin onları denemeyin belki zararı olabilir o filmden sonra tüpleri açılıpta hamile kalanlar var

selam arkadaşım siz bence rahim filmi çekinin onları denemeyin belki zararı olabilir o filmden sonra tüpleri açılıpta hamile kalanlar var

haklısın canım zaten bu ay hamile kalmazsam önümüzdeki ay çekilecek rahim filmi tüplerimin kapalı olduğunu sanmıyorum ama belli de olmaz işimi şansa bırakmıyim diyorum

benimde çekilecek rahim filmim gerçi ben hamile kalmak için hiçbir şey yapmıyorum sadece ilişkiden sonra hemen kalkmıyorum tedavi olmadan hamile kalamıcamı çok iyi biliyorum.

benimde çekilecek rahim filmim gerçi ben hamile kalmak için hiçbir şey yapmıyorum sadece ilişkiden sonra hemen kalkmıyorum tedavi olmadan hamile kalamıcamı çok iyi biliyorum.

neden öyle diyorsun canım? bir sorun mu var sende veya eşinde? belki de doğal yolla kalırsın kimbilir..

X