Maske Tarifleri Cilt lekelerine kantaron yagı

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
kantoron yağını bende kullandım evet biraz sabrederseniz lekelerde sonuç alabiliyorsunuz.özellikle yara ve yanık lekeleri için tavsiye ediliyo.bende fırının ızgarasına elimin üstnü değdirmiştim,cısss diye bi sesten sonra artık elimin o halini düşünün.yanık kremlerini pek kullanmam daha çok yakar o yüzden bikaç saat buzlu su taktiğim her zaman işe yarar.acısı dinip yanma geçince.kantoron yağını kullandım.yağ yarayı kırmızı tuttu morlaştırıp kabuklaştırmadan kırmızıdan ton ton açıldı.ve hiç iz kalmadı bi süre sonra.yani lekeleri açıyor bu artık kanıtlanmış bişey.hele taze olan lekelerin hiç şansı yok gidiyor

kantoron yağında yara giderici özellik olduğundan bağrısaklarda böbreklerde meydana gelen yaralarda içildiğini duymuştum.ama yüzdeki sivilce ve lekerel için içilmesinin bi faydası olmaz.direk sürmek gerekiyo

O zaman benim de kesinlikle kntaron kullanmam lazım.
Aktarlar da var değil mi?

kızlar tam almaya karar verdimki erkan topuz amcanın dedigini okudum ve fena korktum kanserde en cok korktugum sey nese by

Uzun süre kantaron yağı kullananlar,bu yağ siyah nokta yada sivilce yapıyormu?Bende kullanmaya karar verdim ,çay ağacı yağıda cilt lekeleri ve aknede etkiliymiş acaba hangisi daha iyi?

çay ağacı yağını duymadım ben kantoron yağı tedavisinide uzun süreli kullanmadım.yara giderici özelliğini kullanıyorum ben.yara izlerinde çok etkili ellerimde yaptığım yanıklara sürüorum mesela.bi dönem sivilcelerime uyguladım ama onu bırakıp başka bi tedaviye geçtim o yüzden sivilce için kesin bişey diyemicem ama yara izini muhteşem iz kalmadan geçirdi

kıslar bıldıgım kadsrıyla bu kantaron otu var onu zeytın zagının ıcıne koyuyosun bekletıyossun ondan sonra kullanıyosun dedem ıcerdı ben kucukken mıdesınde yara wardı ve ıylesmıtı dedem öle yapardı

kızlar türkiyenin en ünlü doktoru erkan topuz kanser yapaıo kataron diomuş cilt kanserinden korkmuomusunuz? cildi güzelleştiriyim leke gidereyim derken saglıktan olmayasınız!!!

evet kanserle ilgisi yok bu yağın.ona bakarsanızda ibrahim saraçoğlu kantoron otu diyip duruyo yani hangisine inancaz.valla kullananları dinlerim ben doktorlala inamıyorum artık.kulananlardanda bende dahil olmak üzere hiçbi yanetki görmedim

Arkadaşlar merhaba yeni kayıt oldum bende . kırmızı kantaron yağını uzunca bir süre araştırdıktan sonra kullanmaya karar verdim , zaten aktarlarda ufak şişeler halinde satılıyor.Her akşam temiz cilde uyguladım bir şişeyi tamamen bitirene kadar kullandım ve gerçekten olumlu sonuçlar aldım .Hiç bir yan etkisinide görmedim .

Arkadaşlar merhaba yeni kayıt oldum bende . kırmızı kantaron yağını uzunca bir süre araştırdıktan sonra kullanmaya karar verdim , zaten aktarlarda ufak şişeler halinde satılıyor.Her akşam temiz cilde uyguladım bir şişeyi tamamen bitirene kadar kullandım ve gerçekten olumlu sonuçlar aldım .Hiç bir yan etkisinide görmedim .
canım nasıl ne şekilde kullandın biraz anlatabilir misin?bir de senin lekelerin güneş lekesi miydi?

kızlar benim de bıyıklarımı sirle almaktan dudaküstüm kopkoyu oldum.sinirlerim çok bozuluyo bu duruma insan içine çıkasım gelmiyo valla:KK43: acaba kantaron sir lekesine de iyi gelir mi? bunun için kullanan arkadaşlar var mı? bilgilendirirseniz çok sevinicem kızlar...

X