Lekeler, Çiller Süzme Yoğurt ve Karbonat mucizesi..

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ya bu karbonatlı tarifi deneyenlerden kimse geri dönmemiş son zamanlarda. ama ben deneyeceğim bu gece. yalnız ben o kadar uzun hayatta tutamamsempatiksalakcinni. ama 20 dakka falan tutacağım. deeneyimlerimi yazacağım

ya benım burnumun ustunde yazdan kalma cok az bır leke var ,krem fılan kullANDIM gecmedı

bu ıse yarar mım acaba bilmiyorumkismile

ya benım burnumun ustunde yazdan kalma cok az bır leke var ,krem fılan kullANDIM gecmedı

bu ıse yarar mım acaba bilmiyorumkismile

canım denenmeden cevap almak zor. bendede bir kaç iz var. ben beslemesi için mayalı bir maske kullanıyorum. bunuda şuan denemeye başladım. şuan yuzumde 10 dkk falan oldu. bende pek bi yanma falan yok. zaten cildim hassaas dğildir. bence bir dene. hatta emin olmak için önce küçük bir yerde dene bakalım herhengi bir yan ekisi olurmu kızarıklık fazla yanma ya da alerjık bi durum falan. sonra eğer olmazsa bir yap bu maskeyi tabi bir seferde geçmez izlerin . biraz sabır lazım bu işlerde. umarım işe yarar hepimizde:içelim:

dün bande denedim hafif yanma var kurudukça gerildi yüzüm yıkayınca yumuşacık çok güzel oldu
işe yara gibi geldi kızlar 3 günde bir yapsam yüzüm yıpranır mı?

bence yaparsan çok bekletme ardarda olunca zarar verbilirsin cildine filix..bilmiyorumkismile

yoğurt-karbonat maskesi harika... birazda limon suyu damlatıyorum. ilk burada okudum ve yaptım. bir hafta oldu bu 3. kullanışım.kesinlikle ve şiddetle deneyin diyenlerdenim. ayrıca pirinç suyu sabah akşam.

karbonat çok etkili gerçekten..ben de bugun siyah noktalar için karbonatı suyla karıştırdım boza kıvamında sürdüm.kuruyuncaya kadar beklettim.sonra yıkayıp yağsız krem sürdüm..pırıl pırıl oldu inanamadım...bu tarifi de deniycem lekeler için..teşekkürler..

bayırlıyorum pratik tariflere yahu:)

yoğurt-karbonat maskesi harika... birazda limon suyu damlatıyorum. ilk burada okudum ve yaptım. bir hafta oldu bu 3. kullanışım.kesinlikle ve şiddetle deneyin diyenlerdenim. ayrıca pirinç suyu sabah akşam.

karbonat çok etkili gerçekten..ben de bugun siyah noktalar için karbonatı suyla karıştırdım boza kıvamında sürdüm.kuruyuncaya kadar beklettim.sonra yıkayıp yağsız krem sürdüm..pırıl pırıl oldu inanamadım...bu tarifi de deniycem lekeler için..teşekkürler..

bayırlıyorum pratik tariflere yahu:)

memnun kaldığınıza sevindim arkadaşlar işe yaradığını duymak ne güzelll...bayanssulusmile

peki ciltteki gözenekleri sıkılaştırırmı bu tarif yoksa aksine siyah noktaları temizlemek için açarmı?

aynı zamanda sıkılaştırıcı etkisi var bu karışımın arkadaşlar deneyebilirsiniz bir kere de anlayacaksınız zaten..zemuszemus

arkadaşlar bumaskeyi kardeşim geçen yaz uyguluyordu cilt rengini açmak için ben başta pek inanmamıştım ama bikaçkez yaptıktan sonra cildindeki beyazlaşmaya inanamassınız gerçekten etkili kardeşim benden esmer olmasına rağmen yüzü benden daha beyaz oldu artık bende yapıyorum ve yüzüme çok iyi geldi gerçekten bebek gibioluyo insanın cildizemuszemusbayanssulusmile

bende denicem hemen.burnumun üstünde hafif güneş lekeleri var.inşallah faydası olur.çok gıcık oluyorum bu lekelere...normal yoğurt olmuyomu ama

biraz önce uyguladım bende tarifi gerçekten ilk denemede bile gözle görülür derecede etkisini gösterdi yerimseniben

Bende duydum 2 yada 3 yıl once kullandım suratımda delıkler cıktı kesınlıkle onermıyorum sımdı suratımda delıkler var cok kotu bılmıyorum belkı benım cıldıme gore degıldı ama basta cok guzel yapıyor dıye sevınıyordum ama sımdı delıklerım var malesef :KK43:

Bende duydum 2 yada 3 yıl once kullandım suratımda delıkler cıktı kesınlıkle onermıyorum sımdı suratımda delıkler var cok kotu bılmıyorum belkı benım cıldıme gore degıldı ama basta cok guzel yapıyor dıye sevınıyordum ama sımdı delıklerım var malesef :KK43:

yüzündeki delikleri bu maskenin yaptığını düşünmüyorum en fazla hassas bir cilde sahipseniz biraz kızarır ve sonra da geçer..
tuzruhu değil ya bu delsin......akannehir

arkadaşlar bumaskeyi kardeşim geçen yaz uyguluyordu cilt rengini açmak için ben başta pek inanmamıştım ama bikaçkez yaptıktan sonra cildindeki beyazlaşmaya inanamassınız gerçekten etkili kardeşim benden esmer olmasına rağmen yüzü benden daha beyaz oldu artık bende yapıyorum ve yüzüme çok iyi geldi gerçekten bebek gibioluyo insanın cildizemuszemusbayanssulusmile
evet kesinlikle ciltteki minik çilleri de yok ediyor..boshayallersmile
bende denicem hemen.burnumun üstünde hafif güneş lekeleri var.inşallah faydası olur.çok gıcık oluyorum bu lekelere...normal yoğurt olmuyomu ama
maalesef olmuyor canım içindeki karbonat çok az olduğu için normal yoğurt akıyor..
biraz önce uyguladım bende tarifi gerçekten ilk denemede bile gözle görülür derecede etkisini gösterdi yerimseniben

kaydirigubbakcemile5

X