Maske Tarifleri Cilt lekelerine kantaron yagı

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
ama bu küçük şişelerde marketlerde aktarlarda satılanlar uçucu yağ.. gül yagıda öyle buday yağıda.. uçucu yaglar zaten pahalı olur.. minnacık şişeye 5 ytl isterler.. hem uçucu yağlar zararlıda değil bildiğim kadarıyla.. . ne kadara temin ettiniz...

canım ben de aktardan aldım ve uçucu değil normal zeytinyagı gibi bir yag..4ytl ye aldım..Benimkinin rengi sarı, ama kırmızısı da varmış sadece onun fiyatı 11 ytl idi, sadece uretici firma farklıymıs ole demisti aktarcı

arkadaşlar bugün tv de erkan topuz söyledi,kantaron yağı ,kantaronla ilgili ne varsa kesinlikle ve kesinlikle kanser yapıyormuş.sakın kullanmayın dedi.haberiniz olsun.

arkadaşlar bende 1ay kadar oldu kırmızı kantoron yağı süreli gece yüzümü temizledikten sonra kulak .çubuğuyla masaj yaparak sürüyorum sivilce izleri için kullanıyorum cildim toparlandı ve sıkılaştı izler daha hafifledi!

cildi toparlıyo arkadaslar ama erkan topuz amca pek de iyi şeyler söylememiş hakkında. tırstım ben bırazcık. yuz bu, şakaya gelmez. elma sirkesine karar verdim, kantaron devrini kapatıyorum.

ya bu kantron yagı herşeye deva bi ara çatlaklarım için kullanmıştım ama kış girince bıraktım yeniden kullanmaya başilicam

Kantaron Suyu Aldim Ben De Dün.
Göz Alti Morluklarina Ve Düzelmesi Için Kayisi Yaği Almaya Gittim Attara Oda Bilmiyorum Eğer Beni Kandirmadi Ise Kantorunun Damitilimiş Suyu Varmiş Onu Ver.
Aslinda Attara Göre Pahali Bir Madde.
Melvita Nin ürünü Felan Filan Ama Normal Göz Kremleri Ile Karşilaştirinca çok Ucuz Fakat Yine O An Birden Alma Isteği Oldu Içimde Aldim
Inşallah Fayda Gösterir Yoksa çok üzüleceğim.
Kullanan Var Mi

bende kırmızı renkte olanını kullanıyorum gözenekleri sıkıştırıyor akşam yatarken sürüyorum şişenin içine kulak çubuğunu batırıp öyle sürüyorum gerçekten faydasını gördüm tavsiye ederim arkadaşlar!a.s

ben gece yatmadan sürerdim hiç bi işe yaramadı bıraktım..yağlı cildimi daha beter yapıcaktı...

Benimde Göz çevremde Ve Anlimda Güneş Lekeleri Var,çil Gibi Görünüyor Bunlari Nasil Geçirebilirim Bileniniz Varsa Lütfen Yazsin.

melvitanın kantoran suyu var
onu dene ben kullanıyorum esasında ben onu göz altı morluğu için almıştım.sprey şeklinde zaten sıkıyorum yzümede lekelere ve gözeneklere de iyi geliyor sanki.
denemeni tavsiye edeirm.

arkadaslar bende kantoron yosun yağı ve üzüm çekirdeği yağını karıştırdım eşit miktarda onu sürüyorum cildimde bayağı düzelme oldu yasım 30 aşırı sigara ve kahve alışkanlığım var bundan dolayı sivilce izlerim geçmiyodu bayağı hafifledi yosun yağı cildi sıkılaştırıyo üzüm çekirdeği yağıda cildi gençleştiriyo kokusu biraz ağır o yüzden çilek yağı karıştırmayı düşünüyorum szde bi deneyin isterseniz canlarım inş işe yarar

ben de tecrübemi yazayım kantaron yağıla ilgili...

bende aşırı kansızlık olduğu için en hafif sıyrığın izi bile en azından 1 hafta iz şeklinde kalır...sivilce izi falan hiç sormayın zaten...cildim kendini yenilemekte zorlanıyor anlayacağınız...geçende yaptığım bi maske yüzünden yüzüm yandı...normalde yanığın kaybolması 3 ayı falan bulacaktı ama kantaron yağını sürdüm ve 1-1.5 haftada tamamen geçti diyebilirim...benim için çok çok hızlı bi süreç bu...ama yeni olan yaralar olduğu için bu kadar çabuk etki etti diye düşünüyorum...çünkü eskiden kalma izlerin üzerine sürdüğümde biraz silikleştiğini farkettim...uzun süre kullanmayı düşünüyorum...tekrar tecrübelerimi paylaşırım... a.s.

Merhaba arkadaşlar kantaron yağını ilk defa burda duydum,cildim çok hassas güneşte biraz kalsam leke yapıyor,ne bulduysam sürdüm suratıma daha beter yaptım,yumurta akıyla limon kabuğu rendesini denedim lekeler için fen sayılmaz şimdi kantaronu deniycem cildim çok hassas olduğu için bir zarar verir mi acaba?

benim cildim de hassas ve karma...inan sivilce bile yapmadı yüzümün tamamına uygulamama rağmen...rahatlıkla kullanabilirsin...hep derdim bana yarayan şey herkese yarar diye, buldum sonunda kantaron yağıymış o... :dance:

bende bi kaç hafta kullandım sırf yolduğum sivlce izlerini geçirsin diye ama yeni sivilceler çıktı devam etsemmi etmesem mi çok faydalı olduğun biliyorum ama sabretmek mi gerekiyor aceba

sivilceler için de iyi geldiğini duymuştum...çok mu sivilce yaptı sarı kelebek...

X