bel çukurluğu nasıl düzelir

bjkm

Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2012
95
1
duruşumu hiç beğenmiyorum bel çukurum oldukça içeri girik ve kalçam geriye doğru çıkık bundan çok rahatsız oluyorum bu durumu gizlemke için sürekli tunik giymek zorunda kalıyorum.. aranızda böyle olan varmı sizce nasıl düzelir?

işte benim duruşum D şıkkına benziyo

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortopedi doktoruna git, belki yapilacak birsey vardir. Omurgadan kaynakli bir sey sonucta.

benim de aynı böyle herkes cok begendıgını soyler bende rahatsız olurdum tişört giydiğimde ama şimdi benimde hosuma gidiyor çünkü duruş bozukluğu değil kalçanın şekliyle alakalı.bence rahatsız olmana gerek yok sen yakıstırdıktan sonra istediğini giy

benim de aynı böyle herkes cok begendıgını soyler bende rahatsız olurdum tişört giydiğimde ama şimdi benimde hosuma gidiyor çünkü duruş bozukluğu değil kalçanın şekliyle alakalı.bence rahatsız olmana gerek yok sen yakıstırdıktan sonra istediğini giy

sorunda bundan kaynaklanıyor zaten ben bu görüntümü beğenmiyorum kalçam çok dikkat çekiyor. zaten çok zayıfım belim çok ince arkadan kalça çıkınca hiç hoş bir görüntü olmuyor

benim kuzenimde böle kız zayıf beli incecik ama çok memnun bence takma vücut tipin öle olabilr:KK34:

sorunda bundan kaynaklanıyor zaten ben bu görüntümü beğenmiyorum kalçam çok dikkat çekiyor. zaten çok zayıfım belim çok ince arkadan kalça çıkınca hiç hoş bir görüntü olmuyor

ince bel,çıkık popo,daha ne istiyorsun.:KK14::KK1:

Doktora gittiniz mi? Beni arkadaşım da böyleydi meğer omurga eğriliği varmış onda. Tabi sizde ki öyledir demiyorum ama doktora gitmenizde fayda var.

rahatsız edecek kadar çukursa lordoz hastası olabilirsin. bir ortopediste görün derim.egzersizle bir parça düzelebiliyormuş.

ben kiloluyum diye var diye düşünüyodum ama zayıflardada varmış kiloyla ilgisi yok demekki açıp bakmadığım sürece beni rahatsız etmiyo :KK70:

rahatsız edecek kadar çukursa lordoz hastası olabilirsin. bir ortopediste görün derim.egzersizle bir parça düzelebiliyormuş.

internette adını bilmediğim için bel çukurluğu diye arama yapınca bir şey bulamamıştım evet bu durumun adı lordoz muş. ama benimki hastalıkmı değilmi bilmiyorum bunun için doktora gitmem gerekli. hastalık değilse bile ben rahatsız oluyorum bu görüntüden

X