Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

Bitte uyku hali var mı sende? bende gündüz hiç yok uyku hali daha çok akşam var... erken uyumak istiyorum.

gaye dün gece hiç uyuyamadığım için bugün alık alık geziyorum ama zaten uyku vardı bende acayip gaz var bide göğüslerim acımaya başladı sen dün gece naptın söledinizmi annenlere falan

Bitte uyku hali var mı sende? bende gündüz hiç yok uyku hali daha çok akşam var... erken uyumak istiyorum.

gaye daha erken belirtiler için.. bebek iyice yerleştikten sonra uyku halsizlik falan yapıyor.. şu an sende bir değişiklik olmamalı.. psşkolojik olanlar dışında

GAYECCİMMM çok sevindim tatlım hamile olmana allah tamanına erdirsin inşallah en kısa zamanda değerini yükseldiğinin haberinide alıcaz inşallah şurda cumaya ne kaldı

gaye benim eski topikten arkadaşım kızlar topicti faceydi derken mücadelesine hep tanıktım ve sonunda oldu rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin e kocaman bi halayıda hak ettin adettendir dimi cicim:teytey::teytey::teytey:

Sağol canım benim... Seni burda da tanıyanlar vardır... ama şimdi açık etmeyelim yerimseniben. İnşallah tüm arkadaşlarım için bende halay çekeceğim... Onların güzel haberleriyle ağlayacağım.

gaye dün gece hiç uyuyamadığım için bugün alık alık geziyorum ama zaten uyku vardı bende acayip gaz var bide göğüslerim acımaya başladı sen dün gece naptın söledinizmi annenlere falan

Gaz olayını ve çiş olayını hiç sorma... karnım davul gibi benim.içime falan çekemiyorum... Bide sebincim çok su iç dedi bana elimde su şişesi e haliyle çişte geliyo her dk :) göğüslerimde pek bi değişim yok... Çok nadir olarak arada ince bir sızı oluyor ama kas sızlaması gibi bişey.

gaye daha erken belirtiler için.. bebek iyice yerleştikten sonra uyku halsizlik falan yapıyor.. şu an sende bir değişiklik olmamalı.. psşkolojik olanlar dışında

Zaten gaz ve çiş dışında pek bişey yok canım... akıntım oluyor sadece.Bi de bugün soğanın kokusunu duyunca nedense bi öğürmek geldi içimden...

Bitte'cim daha kimseye söylemedik... bi Allah bi eşim bide siz biliyorsunuz... Cuma günü kontrol olsun hatta belki kalp atışını duyunca söyleriz.Daha çok erken...

kocişimle konuştum:KK43:(( çarşamba gelemeyeckmiş bana söylememiş parmağını kesmiş dikiş atmışlar:KK43:((

kızlar eşim folic plus bulamamış folbiol almış.Dün doktorum folic plus için günde 2 tane sabah akşam yeter demişti.Folbiol kaç tane alınmalı ki? kullanan var mı?

ya bu aralar var zaten bişi...bende hafta sonu asansörde kaldım, böle sadece kafam geçecek yerden sürünüp çıktım...bkocam yoktu bahçedeydi bana bir kızdı ya elektrikler gelseydi diye...sonra düşündüm ikiye bölerdi beni asansör...kayınvalidem düşmüş....allah hayır etsin

kızlar eşim folic plus bulamamış folbiol almış.Dün doktorum folic plus için günde 2 tane sabah akşam yeter demişti.Folbiol kaç tane alınmalı ki? kullanan var mı?

canım ben kullandım...
ilk başlarda folic plus kullanmıştım ama dr um folbiol daha iyi dediği için folbiola geçmiştim. folic plus ta vitaminler de oldugu için folik asit oranı az.ama folbiol sadece folik asit.
1 sabah 1 akşam yeterli. ama hamileliğin ilerleyen dönemlerinde 1 e düşürebilir.
2. trimestere geçtiğin sıralarda ise vitamin ve kan hapları kullanacagın için folbiolu tamamen bırakıyorsun zaten... opuyorumnanaktan

X